Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Primátor / Poslanci
1086 príspevkov
Do tejto témy vkladajte sformulované otázky pre pána primátora a pre pánov poslancov.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
17:05:56 05.09.2012 [3262] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:01:12 05.09.2012 čislo 3261 od Feri.

Dobrý deň Feri.

Tak ako sme informovali aj WLADKY-ho22 tak urobíme teda aj verejne.
Odpoveď na WLADKY-ho22 príspevok 3240 sa pripravuje.
Hneď ako ju dostaneme, tak ju uverejníme.
Ešte poprosíme o chvíľu strpenia.

Pekný deň.

Webmaster
Hodnotenie: 7   0
22:20:54 03.09.2012 [3254] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:09:05 03.09.2012 číslo 3253 od Marián Šimka.

Dobrý večer pán Marián Šimka.

Máme za to, že na všetky Vaše otázky sme odpovedali v našich predchádzajúcich príspevkoch.

Prajeme Vám pekný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 7   0
17:53:36 03.09.2012 [3251] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 00:39:05 03.09.2012 číslo 3246 od Marián Šimka.

Dobrý deň pán Marián Šimka.

Trochu sa strácame Vo vašich príspevkoch, v jednom píšete, že nerozumiete, hneď na to že dobre rozumiete. My predpokladáme, že sme Vám dostatočne objasnili ako sa Vaša emailová adresa dostala do zoznamu pre odber noviniek z diania v meste. Na Váš podnet sme Vám zasielanie týchto noviniek, o ktoré nemáte záujem, zablokovali a už Vám nebudú chodiť. Ospravedlňujeme sa Vám, ak Vám tieto informácie vo vašej emailovej schránke spôsobili akékoľvek problémy.

Váš príspevok číslo 3241 zo dňa 16:17:25 02.09.2012 môže byť uverejnený tak ako je teraz s odstránenými vetami, alebo môže byť celý zmazaný, je to na Vás ako sa rozhodnete. Na jednu stranu sa sťažujete že zmazávame príspevky a na druhú stranu, keď z príspevku vymažeme časť kvôli ktorej by príspevok nemohol byť uverejnený, tak sa sťažujete tiež.

Ďalej vo Vašom príspevku píšete:
"Je veľmi úsmevné, ako aj teraz v nočných hodinách okamžite po uverejnení mojich článkov pridávate na túto stránku rôzne "dôležité" informácie, len aby moje články neboli na "titulnej strane". Predpokladám, že o chvíľu pridáte články od smilan-a a pod."
Je nám to ľúto, že takto vnímate aktualizácie, ktoré na stránke pribúdajú, ubezpečujeme Vás, že v tom nebol zámer aby sa Vaše príspevky stratili z úvodnej stránky. Taktiež popierame tvrdenie, že na stránku prispievame pod menom SMILAN.

Prajeme Vám pekný začiatok pracovného týždňa.

Webmaster
Hodnotenie: 8   0
23:20:34 02.09.2012 [3245] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:56:16 02.09.2012 číslo 3244 od Marián Šimka.

Dobrý večer pán Marián Šimka.

Dovoľte nám aby sme Vám reagovali na nasledujúci text Vášho príspevku 3244:
"Zároveň klamete, keď ste mi v predchádzajúcom príspevku odpovedali, že stránka novaky.com posiela informácie o dianí v meste aj na e-mailové adresy, ktoré si návštevníci vyžiadali. Takže opäť zavádzate, lebo ani ja, ani moja manželka sme tak neurobili a nevyžiadali sme si posielanie nejakých klamstiev, urážok a osočovaní, ktoré tu neustále uverejňujete na adresu primátora - aj vo forme uverejnených videí."
Zrejme Sme to v predchádzajúcej odpovedi vysvetlili zložito, ale v našej predchádzajúcej odpovedi sme uviedli aj nasledujúcu vetu: "Ak Ste tak neučinili Vy, zrejme Vašu emailovú adresu vložil niekto iný." Čiže je možné, že vašu emailovú adresu do odberu správ pridal niektorý z vašich známych, ktorý Vašou emailovou adresou disponuje. Zároveň Vás prosíme, aby ste nás neobviňovali z klamania a zavádzania.

Článok "Zamyslenia sa Mgr. Petra Bošiaka" v troch častiach bol dodaný so žiadosťou o uverejnenie. Keďže autor článku Mgr. Peter Bošiak je známy a je pod príspevkom podpísaný z našej strany sme uverejnenie článku nepovažovali za porušenie kódexu tejto stránky.

Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

Webmaster
Hodnotenie: 8   0
17:06:07 02.09.2012 [3242] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 16:17:25 02.09.2012 číslo 3241 od Marián Šimka.

Dobrý deň pán Marián Šimka.

Ospravedlňujeme sa, že sme Vám neodpísali na email, ktorý ste nám poslali včera cca o 23:00. Emailové správy vybavujeme postupne a treba mať strpenie, kým dostanete našu odpoveď. Keďže odpoveď na Váš email požadujete uverejniť na tejto stránke, vyhovujeme Vám.

Stránka novaky.com posiela informácie o dianí v meste aj na emailové adresy, ktoré si návštevníci vyžiadali prostredníctvom stránky http://www.novaky.com/?list=isony, kde túto emailovú adresu vložili. Ak Ste tak neučinili Vy, zrejme Vašu emailovú adresu vložil niekto iný. Na konci textu každého informačného emailu je možnosť "Zrušiť odber". V prípade, že niekoho nezaujíma dianie v meste Nováky, môže si odber správ zrušiť kedykoľvek a jednoducho.

Žiadali Ste nás, citujem: "Dôrazne Vás žiadam, aby ste ma /a určite aj mnohých iných obyvateľov Novák/ nikdy viac neobťažovali e-mailami a článkami Vašej veľmi neserióznej stránky! ".
Vašej žiadosti vyhovujeme a pre Vašu emailovú adresu sme odber informácií o dianí v meste zrušili. Názor "mnohých iných obyvateľov Novák" nepoznáme, preto im tieto informácie budú chodiť pokiaľ si odber nezrušia sami.

Prajeme Vám príjemný zvyšok víkendu.

Webmaster
Hodnotenie: 8   0
18:27:07 09.08.2012 [3206] Nevhodný príspevok?
Vážení čitatelia.

V predchádzajúcich troch príspevkoch používateľ pod menom Števo uviedol niekoľko myšlienok a tvrdení s ktorými sa nestotožňujeme, preto vyberáme len otázky z posledného príspevku, ktoré sme zaslali poslancom a na ktoré nám niektorí z nich odpovedali:

========

Gabriela Oršulová:
Dobrý deň, na otázku ohľadom hlasovania v prípade opravy KCMN som už odpovedala (v príspevku číslo 3185) a žiadnu ďalšiu zmysluplnú otázku, na ktorú by sa dalo odpovedať som v príspevku nenašla. Zároveň súcitím s adminom, že sa musí takýmito paranoidnými výlevmi zaoberať.
http://www.novaky.com/?list=forum&prispevok=3185


Milan Oršula ml.:
Nehnevaj sa milý Števko ale dvakrát sa opakovať nebudem a preto v texte ti zasielam link na ten príspevok kde som ti už odpovedal.
http://www.novaky.com/?list=forum&prispevok=3186
http://www.novaky.com/?list=forum&prispevok=3192
Ale mohol by si mi ty potom odpovedať keď si preštuduješ ten dokument, ktorý tam spomínam aký máš sám názor ako funguje a obhospodaruje mestský majetok nezisková organizácia KCMN?

========


Priatelia, snažíme sa aby komunikácia medzi samotnými občanmi a poslancami bola konštruktívna, preto nebudeme uverejňovať príspevky, ktoré medzi riadkami urážajú poslancov a ich rodiny, alebo vnucujú nepravdivé myšlienky. Príspevky, v ktorých nájdeme otázky na poslancov a nie sú vhodné na uverejnenie, nebudeme uverejňovať, ale ich celé znenie posielame poslancom tak, ako tomu bolo aj teraz a aj predtým.

Pevne veríme, že na Vaše otázky, ktoré budú slušné a aj keď anonymné budú poslanci odpovedať.
Ak má niekto potrebu nadávať, alebo urážať, tak žiaľ nie na tomto portáli.

Pekný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 0   0
18:20:10 19.07.2012 [3198] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň Adrian.

Ďakujeme za reakciu.

Snažíme sa zmazať aj staré nevhodné príspevky, ale je ich tu mnoho a chvíľu trvá kým prejdeme všetky, pretože ostatní používatelia a čitatelia nám moc nepomáhajú s označovaním nevhodných príspevkov.

Snažíme sa aby tu bola kultúrna diskusia, snáď sa to raz podarí.

Pekný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 1   0
10:24:24 19.07.2012 [3196] Nevhodný príspevok?
Adrian ešte sa vrátim k Vašej poznámke:

"Na rozdiel od pána poslanca ja veľmi dobre rozumiem vašej rozohranej hre,ktorá nemá nič spoločné s prosperitou mesta,ale dali ste to jasne na vedomie občanom."


Nerozumiem jej, neviem ako ste to mysleli, preto Vás prosím o doplnenie a konkretizovanie.

Ďakujem.

Webmaster
Hodnotenie: 1   0
10:21:53 19.07.2012 [3195] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň Adrian.

Príspevky, ktoré píše Števo, Števko, Peťko a podobne, píše jedná a tá istá osoba, ktorá neustále uráža. Ani by to tak nevadilo, keď si niekto napíše príspevok, na ktorý mu na tomto fóre zareagujú ostatní prispievatelia, ale vedí to ak píšete 4 mesiace dookola o tom istom - to považujeme za masírovanie verejnej mienky (viď pravidlo 1000 krát opakované klamstvo sa stáva pravdou). Nebudeme uverejňovať príspevky, na ktoré už bolo zareagované a súčasne obsahujú nepravdy a urážky.

Príspevky, ktoré sme zmazali, sme Vám poslali v RP aby ste si ich mohli prečítať. Taktiež sme tieto hanebné príspevky poslali poslancom (nie všetkým - nemáme na všetkých kontakt) a niektorí sa vyjadrili ako sa vyjadrili. Bolo ťažké v tom hanebnom texte nájsť aj otázky, kto ich našiel, tak odpovedal.

Na túto stránku sú sústavne podávané podnety na policajnom zbore v Prievidzi. Ak sa chceme pohnúť ďalej, tak očakávame konštruktívne príspevky, slušné otázky, bez uštipačných poznámok a bez urážok medzi riadkami.

Adrián Vás považujeme za slušného prispievateľa. Ak ste si všimli aj keď reagujete proti poslancom, Vaše príspevky uverejňujeme. Keby si vedel každý povedať svoj názor / otázku / podnet takto pokojne, hneď by sa menej zmazávalo.

Váš názor ma zaujíma, preto prosím o reakciu.

Webmaster
Hodnotenie: 1   0
10:51:32 18.07.2012 [3192] Nevhodný príspevok?
Milan Oršula ml. reaguje na príspevok 3187:

Vážený pán Jarko,
ja Vám na toto poviem jedno "Nemému dieťaťu ani vlastná mater nerozumie." Ak Vy viete o tomto projekte rád sa nechám poučiť, kľudne ma s ním oboznámte viem byť veľmi dobrý poslucháč pokiaľ máte čo povedať. Síce som si pozrel záznamy z mestskej televízie ale neviem, o ktorom z prenosov hovoríte pretože projekt rekonštrukcie kultúrneho domu sme nikdy nerozoberali, dokonca ani komisia KKaŠ nedostala podklady na rokovania komisie a pochybujem, že takéto podklady, o ktorých hovoríte má ekonomická komisia alebo komisia výstavby. Pani Hornej som na rok 2012 poslal celý rad výziev, na ktoré by sa rekonštrukcia kultúrneho domu dala nastaviť, ale ako profesionálna pracovníčka musí z iniciatívou prísť ako prvá pokiaľ niečo podobné je rozpracované a neschovávať to v stolíku kancelárie, poprípade to môže zverejniť na internete. Preto Vašej podráždenej reakcii dosť dobre nerozumiem. Zrejme vychádza Vaša reakcia z môjho predošlého príspevku, ale v tom prípade ste vôbec nič nepochopili a snažíte sa tému obrátiť iným smerom. Ale chápem.

Milan Oršula ml.
Hodnotenie: 3   0
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Bane na hornej Nitre skončili, banskí záchranári sú v pohotovosti naďalej. Je otázne dokedy
Banskí záchranári pomáhajú i pri rôznych nešťastiach.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2024
FOTO: Elektráreň Nováky odstavila poslednú turbínu, skončila sa tak výroba elektriny z uhlia
Výroba elektriny a tepla z domáceho hnedého uhlia v Elektrárni Nováky po 70 rokoch definitívne skončila.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Final coal mining cart pulled from Nováky mine
More trains for Christmas holidays, Bratislava outskirts teeming with culture, and a recipe for Christmas baking.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Z nováckej bane vyťažili posledný vozík uhlia, o zamestnanie prídu stovky ľudí
Uzatváranie bane potrvá roky.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.