Online 3 ľudia. VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Kultúra / Školstvo Mestský dom kultúry, Centrum voľného času, školy... 27 príspevkov OTVOR TÉMU >
Nováky pozitívne Uveďte udalosť alebo čin, ktorý Vás v Novákoch zaujal a ktorý považujete za príkladný. 65 príspevkov OTVOR TÉMU >
Pohostinstvo Jedáleň, reštaurácia, krčma, bar... 1 príspevok OTVOR TÉMU >
Politika Primátor, mestský úrad, podnikanie v meste... 130 príspevkov OTVOR TÉMU >
Pouličné športy Freestyle, mtb, bmx, skateboard, freerun, le-parkour a podobne... 0 príspevkov OTVOR TÉMU >
Primátor / Poslanci Do tejto témy vkladajte sformulované otázky pre pána primátora a pre pánov poslancov. 991 príspevkov OTVOR TÉMU >
Rôzne / Iné Váš príspevok sa nehodí do žiadnej otvorenej témy? Šup s ním sem... 227 príspevkov OTVOR TÉMU >
Šport Tenis, futbal, plávanie, vodne pólo, kanoistika, karate, lyžovanie... 48 príspevkov OTVOR TÉMU >
Ak máte návrh na vytvorenie novej témy, prosím kontaktujte nás.

Ďakujeme za pochopenie.


Najnovšie príspevky
Posledných 30 príspevkov v diskusnom fóre
13:36:57 14.05.2022 [7681] Nevhodný príspevok?
A tak sa tu máme.

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Musím sa priznať, že mi to už nedalo, tak som si pozrel na Comke krátke videa zo zasadnutí MsZ. To druhé som však už ani nedopozeral. Ak sa v takomto duchu nesú všetky zastupiteľstvá, tak sa ani nečudujem mojim priateľom z iných miest a obcí, že sa na tom dobre zabávajú. Nakoniec je to veľmi podobné čo sa týka obsahu i rétoriky, ako u nevyžiadaných mailov, ktoré v poslednom čase pomerne vo veľkom množstve dostávam. Ja som sa však na tom nezabával, naopak, bol som z toho veľmi smutný. Ak si to tu niekto neuvedomuje, tak žijeme v zložitej dobe, v dobe začínajúcej sa hospodárskej krízy, prudko rastúcej inflácie, rastúcich cien energií, no a následne aj ostatných komodít, potrebných pre zachovanie slušného a pokojného života. Minulý týždeň sme mali zasadnutie Združenia zamestnávateľov hornej Nitry, ktorého členovia sú zástupcovia najväčších spoločností a firiem nášho regiónu. V diskusii sa všetci svorne vyjadrili, že ak vláda nezačne s konkrétnou pomocou ľuďom a firmám, tak to môže mať pre Slovensko fatálne následky. Aj preto jedným zo záverov zasadnutia je pozvanie zodpovedných ministrov vlády SR na najbližšie zasadnutie združenia.
No vrátim sa k nášmu mestu. Keď som videl tie krátke úryvky videa, nechápavo som krútil hlavou o čom všetkom sa tam dokážu zrejme celé hodiny baviť v dobe, keď sa na nás naozaj valí hospodárska kríza. A to sme podľa mňa ešte len na jej začiatku. Osobne som od MsZ očakával, že už teraz mesto, ako zodpovedný hospodár, sa začne pripravovať na tie najhoršie dopady krízy v našom meste. Kríza určite veľmi obmedzí ďalší rozvoj mesta a väčšina prostriedkov sa asi nebude dávať na rozvoj, ale na udržanie chodu mesta. Možno už teraz by malo mať mesto pripravený scenár, ako napríklad pomôcť svojim občanom, ktorí sa nie vlastnou vinou dostanú do ekonomických, či sociálnych problémov. Spoliehať sa na to, že by takémuto občanovi pomohla vláda, by bolo asi nereálne. Nie, nechcem maľovať čerta na stenu, no jednoducho kríza začína a bude mať svoje dôsledky. Ak si pripravíme vlastný scenár ako pomôcť tým najslabším, nič tým nepokazíme. Ak ho nikdy nepoužijeme, čo by som si veľmi prial, tak to bude len dobre. Preto si myslím, možno pre mnohých mylne, že práve o takýchto témach, by sa dnes na MsZ mali viesť diskusie. Hľadať v nich konsenzus, dohodu a hlavne dostať východiská, ktoré budú na prospech mesta i jeho občanov. Z toho čo som však videl na spomínaných videách, tak sa k takýmto témam asi nedostanú. Je to na škodu, ani nie tak p. primátora a našich poslancov, ale hlavne nás občanov mesta. No čo už.
S úctou
Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   0
13:25:18 07.05.2022 [7680] Nevhodný príspevok?
„ Úsmev prináša šťastie do nášho života. V starostiach je oporou, v smútku útechou, v bolestiach liekom. Nemožno ho kúpiť, požičať ani ukradnúť, pretože má hodnotu chvíle v ktorej sa dáva.“

Milé mamy.
V úvode sa vám milé dámy, mamy, chcem ospravedlniť, ak sa budem v niektorých vetách opakovať a budete opäť čítať niečo podobné, ako v minulých rokoch. Osobne si však myslím, že je dobré pripomínať si každoročne významné a hodnotové dni v našom živote. Je naozaj ťažké a zložité prichádzať neustále s novými myšlienkami k tak významnému dňu, ako je váš, Deň matiek. To by však nemal byť dôvod, aby sme si ho každoročne, aj na tejto stránke nepripomenuli. Práve naopak, treba si ho pripomenúť zvlášť v dobe, ktorá je rozporuplná, plná nenávisti, do ktorej vstúpilo zlo v podobe Covidu 19 a žiaľ aj vojna blízko nás. To všetko negatívne zasahuje do nášho každodenného života, oslabuje našu imunitu a rozdeľuje nás. Akoby toho všetkého bolo ešte málo, tak si aj v našich Novákoch, pridávame ešte čosi navyše. Nie, nie o tom chcem dnes písať. Pripomínam váš sviatok okrem úcty k vám aj z toho dôvodu, že práve takéto dni, ako je váš sviatok, by nás mali všetkých donútiť zamyslieť sa nad životom, jeho hodnotami a hľadať tú skutočnú radosť a šťastie v našom živote. Veď ste to práve vy mamy, ku ktorým vždy prichádzame, keď sa nedarí, keď sa lepí smola na päty. Ste to vy mamy, ktoré nám dodajú vždy sebaistotu a odhodlanie ďalej zdolávať životné prekážky. To je hlavný dôvod prečo si máme vážiť takéto dni v našom živote a vždy si ich aj s patričnou úctou pripomínať. Deň matiek má svoju históriu a pripomínajú si ju mnohé štáty v Európe i vo svete v druhú májovú nedeľu. Aj keď je Deň matiek možno tak trochu v tieni MDŽ, jeho význam pre náš život je možno ešte dôležitejší. Lebo ste to vy milé mamy, ktoré zabezpečujú pokračovanie života na tejto planéte. Ste to vy milé mamy, ktoré aj v tých najťažších a najzložitejších chvíľach, dokážete nájsť tie správne slová a pohladením, či úsmevom na tvári, nám všetkým dodať optimizmus a energiu. To je práve to, čo dnes asi všetci potrebujeme najviac.
Verím, že aj v Novákoch nezostane Deň matiek nepovšimnutý. Predovšetkým tí, ktorí majú to šťastie a majú ešte svoje mamy, nezabudnú. Rovnako si myslím, že tento sviatok si pripomenú aj naše spoločenské organizácie, lebo Deň matiek má aj v našom meste svoju tradíciu.
Milé mamy, chcem vám popriať k vášmu dňu veľa, preveľa zdravia, dostatok lásky a energie, aby ste ju dlho mohli dávať tým, ktorých máte radi, ktorí vám prinášajú úsmev na vašej tvári.
S úctou k vám
Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
12:30:09 05.05.2022 [7679] Nevhodný príspevok?
V Novákoch sa už zvolebnieva?

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Komunálne voľby sú síce až cca. za päť, alebo už za päť mesiacov, no zdá sa, že tí ktorí sú rozhodnutí v nich kandidovať, už vysielajú k nám voličom prvé signály. Svedčia o tom nielen neskutočne dlhé rokovania MsZ, ale aj maily, ktoré v poslednom čase dostávam, aj keď sa ma priamo netýkajú a zväčša ich len očami prebehnem a hádžem do koša.
No, ale pekne rad radom. Čo sa týka rokovaní MsZ, už som neraz povedal a napísal, že to nepozerám, lebo je to pre mňa strata času. Na to, aby som si urobil názor na úroveň zastupiteľstva, mi stačia aj príspevky na tejto stránke, nevyžiadané maily, ktoré dostávam a samozrejme debaty s tými, ktorých to ešte baví pozerať. Som však prekvapený, že to sem tam pozerajú aj moji priatelia z okolitých miest a obcí. Vraj sa na tom dobre zabávajú??? Možno naozaj to môže byť pre nich zábava, lebo sa ich život v našom meste netýka. A pre nás? Ak to má byť zábava, tak veľmi smutná, lebo sa nás to naopak dotýka bytostne všetkých. Na poznámky mojich priateľov a známych o úrovni MsZ, odpovedám vždy rovnako. “Úroveň každej porady, schôdze, či zastupiteľstva je taká, aký je ten, kto to vedie. A navyše. Je to aj naša vizitka.“ No a tým sa debata na túto tému končí.
Čo sa týka mailov, tam je to zložitejšie. Tie totiž nemôžem nepozerať ako mestskú TV, tie mi jednoducho na mail, či chcem, alebo nie, prichádzajú. Keďže sa ma priamo netýkajú, nebudem sa o ich obsahu zmieňovať. No ak je aj úroveň zastupiteľstva taká, aká je tých mailov, tak je to ľudovo povedané, dosť úbohé. Tu si možno čitateľ povie, aby som týmto pisateľom napísal, že si od nich neprajem žiadne maily. To sa však pokúšajú už dlhšie obdobie iní adresáti týchto nevyžiadaných mailov. Dokonca píšu, že tieto mailu im dlhodobo zhoršujú kvalitu ich života a pisateľov žiadajú, aby si ich adresy odstránili z mailového adresára. Samozrejme, že zbytočne. Dodnes to neurobili, ani neurobia. Dokonca si myslím, že s blížiacim sa termínom komunálnych volieb sa intenzita takýchto nevyžiadaných mailov ešte zvýši. Takže čo s tým?
Dovolím si dať radu nielen pre adresátov nevyžiadaných mailov, ale aj pre poslancov MsZ. Nereagujte, nereagujte, nereagujte. Na tom je proste založená celá filozofia. Pokiaľ poslanec vystúpi s minútovou, dvojminútovou poznámkou, či pripomienkou, tak pán primátor odpovedá mnohonásobne dlhšie. A o to tu ide. Nie je to síce zostrihané, ale časovo to hrá jasne v prospech p. primátora. No a on je v tomto krasorečnení naozaj dobrý. Treba to už proste do tých volieb nejako vydržať a radšej si pár krát zahryznúť do jazyka.
Zakončím moju úvahu jednou životnou múdrosťou.
„Sú ľudia, ktorí radi veľmi dlho rozprávajú, no nepovedia dokopy nič. Naopak sú ľudia, ktorí svojím mlčaním v pravú chvíľu, povedia toho veľmi veľa.“
S úctou a so želaním pekného májového dňa
Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 2   0
17:15:36 04.05.2022 [7678] Nevhodný príspevok?
Dúfam, že si tam narobíte poriadky v Novákoch. Nielen vy, ale celý okres sa hanbí za vášho primátora. Sa tam už spamätajte pre Boha živého.
Hodnotenie: 1   0
10:28:32 04.05.2022 [7677] Nevhodný príspevok?
Janka, to nie je tým, že by zaberali tabletky. Ale ak by pokračoval v štýle predchádzajúcich dní rokovania, tak by sa nikam nedostali a to mu už doplo v tej jeho hlúpej ale vypočítavej hlavičke, že by mu ušli ďalšie projekty. Tak konečne za jeden deň prešli čo mali a pokračujeme dnes šiestym dňom. A dnes to bude len o ňom zase, lebo ma svoj vysnívaný bod s názvom NÁVRAT DO MINULOSTI PO TISÍCI KRÁT.

Nech už sú voľby, a nech už nikdy nepočujeme o psychopatovi Šimkovi.
(Počuť o ňom budeme už na vždy... kým nebude v blázinci.)
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   0
23:01:58 03.05.2022 [7676] Nevhodný príspevok?
Ahojte,

tak od 15:30 do 22:00 zrejme ešte zaberali tabletky, ale potom sa už Dušan začal prejavovať. Určite si pozrite jeho bláznovstvá, ktoré sledujeme už piaty deň rokovania toho istého zastupiteľstva.

https://www.youtube.com/watch?v=QWM37IQQNtg

Tento psychopat na čele mesta už dávno nemá čo robiť.

Dobrú noc, už ho nezvládam počúvať. A to dnes sa celkom držal, kým nechytil ovládač od TV do ruky.

Dobrúúú.

Janka
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   0
19:52:12 26.04.2022 [7675] Nevhodný príspevok?
Janka, Dušan potrebuje odbornú pomoc už dlhú dobu a máme to šťastie, že toto vidí celý svet, čo sa stane keď je niekto pri moci veľmi dlho. Dušan už načisto stratil rozum. A ak niekto tvrdí iné, tak tiež by mal vyhľadať odbornú pomoc.
Hodnotenie: 1   0
17:02:07 26.04.2022 [7674] Nevhodný príspevok?
Ahojte,

toho chorého človeka si môžete opäť pozrieť v priamom prenose na
https://www.youtube.com/watch?v=95X0Tw7IGCw
určite sledujte. Dušanovi treba už naozaj pomôcť. Chová sa ako psychicky narušený človek a to hovorím smrteľne vážne, bez akéhokoľvek prikrášľovania.

Sledujte MsZ momentálne tretia časť:

https://www.youtube.com/watch?v=oWXjdsNpRc4
https://www.youtube.com/watch?v=JbiLVB_v-uA
https://www.youtube.com/watch?v=95X0Tw7IGCw

Ahojte.

PS: Števko ahoj.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   0
09:17:16 25.04.2022 [7673] Nevhodný príspevok?
06:56:09 19.04.2022 [7671] Nevhodný príspevok?
FekišovceII
Reakcia na príspevok-video,podľa ktorého primátor Ing.D.Šimka odmieta dotácie športovým prevádzkam.
Príde mi to celé ako úplne zbytočná "búrka v šerbli",pretože po prvé je jasné,že názov príspevku zavádza.Zavádza pretože primátor explicitne neodmieta dotácie do akéhokoľvek športu,ale má výhrady ku zákonnosti ich použitia a to je rozdiel.Po druhé komunikácia všetkých zúčastnených pôsobí tak,že je viac o emóciách,ako o chladnom rácionálnom prístupe.Totiž ak by bola o normálnom prístupe,tak by musela byť reč o konkrétnych číslach zákonných ustanovení a ich uplatňovaní v tejto kauze.Tiež by ma ako občana zaujímal názor právničky mestom platenej,alebo aj názor z nejakého externého právneho stanoviska.
Z tohoto uhla pohľadu je možné sa stotožniť s názormi niektorých občanov na komunikačnú účasť všetkých prítomných v tejto kauze, ktorej podstatou je komparácia s mediálne známou obcou Fekišovce.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
lavida na tému Politika
11:18:46 18.04.2022 [7670] Nevhodný príspevok?
Zdravím!Logická otázka....Čo je skutočným dôvodom zmazávania mojich a M.Šimkových diskusných príspevkov? Lebo z môjho uhla pohľadu o porušenie kódexu prispievateľa sa nejedná.Predpoklad/kauzálny/je taký,že nám všetkým ide o to,aby dobre bolo a z toho logicky plynie,že všetky a teda aj kritické vyjadrenia /kauzálne/smerujú k dosahovaniu celkového dobra.To nie sú len klišé filozofické floskuly,ani nie výnimky potvrdzujúce pravidlo,ani nie manipulatívne prekrúcanie reality.To je len principiálne bazírovanie na tom,na čom skutočne záleží,teda v tomto prípade na tom,čo je napísané v nadhlaví tejto stránky....najlepšie je,si všetko povedať!
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
22:03:29 17.04.2022 [7667] Nevhodný príspevok?
Volám sa Marián ŠIMKA a vidím, že WEBMASTER tejto HRUBO MANIPULOVANEJ WEBOVEJ STRÁNKY ODSTRÁNIL, resp. ZLIKVIDOVAL dnes, t.j. 17.4. 2022, príspevok č. 7664 prispievateľa lavidu !!!
Z akého dôvodu?
Hodnotenie: 0   0
20:48:59 17.04.2022 [7666] Nevhodný príspevok?
Pani /pán/JanaK z tých vašich fabulácií o lavidovi by sa dalo tiež čo-to vyfabulovať o Vás,ale taký štýl emociálne podfarbenej ad hominem komunikácie bez patričných argumentov nemá byť obsahom slušnej diskusie,pretože nášmu mestu nič dobrého neprinesie.
Primárne som zareagoval na diskusný príspevok pána L.Dzuráka v ktorom som kritizoval jeho primitívne manipulatívne fabulácie spojené s kritikou politiky primátora mesta Ing,Šimku len na základe údajne odpočutých informácií,čo je z môjho uhla pohľadu čistá politická amatérčina,lebo tak závažné kritické politické hodnotenia práce primátora majú byť spracovávané a vyslovované na základe jednoznačne overených informácií,teda v tomto prípade na základe účasti na zasadnutí MsZ,alebo odsledovaní priameho prenosu,alebo videozáznamu.
Taký je môj slobodný nikým mi nenariaďovaný občiansky názor a bol "demokratickým" zásahom cenzora zmazaný.
Ako večný optimistický altruista veriaci v presadenie sa tzv.zdravého rozumu v konjunkcii dobromyselného kritického myslenia a logiky sa ale nevzdám nádeje,že ten agilný "mazač" mojich diskusných príspevkov sa predsa len raz dopracuje k poznaniu,že slobodná a nedemokratickými zásahmi korigovaná diskusia je tým najlepším prostriedkom pre zdravý spoločenský rozvoj,teda aj ten v našom meste:)
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
19:24:46 17.04.2022 [7665] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň pán Ing. Marián Šimka.

Podľa štýlu písania ste pravdepodobne Ing. Marián Šimka a táto pravdepodobnosť hraničí s istotou, čiže ste určite Ing. Marián Šimka brat primátora mesta Nováky Ing. Dušana Šimku. Chcem sa opýtať, čo konkrétne považujete z mojej strany za urážku? Ak som urazila odpad, tak to som už napísala.

Je zaujímavé ako ste si z mojich príspevkov vybrali len to čo potrebujete. Nie nadarmo ste s bratom dvojičky. Tak vy chcete vedieť aké svoje záujmy si obhajuje Ing. Dušan Šimka? A nebolo tu už toho napísaného dosť? Neviete čítať? Alebo ste aj vy “psychopat“? “Psychopat“ v úvodzovkách, čiže ako hovorí váš brat, nie je to urážka, lebo je to v úvodzovkách. Píšem vám to len v absolútne dobrej viere. :-)

• Napríklad vypúšťanie splaškov z domu primátora priamo do rieky Nitra bez ČOV.
• Napríklad asfalt Kollárovej ulice, ktorý dlhú dobu bol len na strane kde bývate vy a teda brat primátora.
• Napríklad asfalt na Duklianskej, ktorý končí pri dome primátora.
• Napríklad zájazdy do Bratislavy na Zlaté piesky, Prahy a podobne na služobnom aute.

Veď nebolo tu toho už dosť napísaného? Nájdite si to, snáď viete vyhľadávať a čítať. Ako Ing. Dušan Šimka povedal, cca niečo takéto: „Vážení občania zbystrite pozornosť a sledujte vysielanie“. Tak spoluobčania, naozaj sledujte ten odpad, hlavne vo videu zo stredy. Ing. Dušan Šimka nemá hranice. A počula som, že zamestnanec, ktorý si dovolil potvrdiť slovom „áno“ otázku kontrolóra, tak bol na koberci 5 hodín nasledujúci deň. Hnus pán primátor, hnus.

ODPAD UTOROK:
https://www.youtube.com/watch?v=oWXjdsNpRc4

ODPAD STREDA:
https://www.youtube.com/watch?v=JbiLVB_v-uA

Uf a zabudla som, Lavida, my vieme, ty musíš robiť čo ti Šimkovci povedia, ten tvoj palec hore je smiešny, ale poškodzuje to len tvoje meno a meno tvojej rodiny, nevadí, obete utláčania existujú aj inde.

Ahojte a pekné sviatky.

PS: Dnes rozhlas nevysielal ani o 10:00 ani o 11:30 ani o 14:30, ani o 16:30, neviete prečo? :-)

Janka
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   1
01:18:16 17.04.2022 [7663] Nevhodný príspevok?
Priamo reagujem na príspevok pani Jany K... Je naozaj veľmi dobré, že MsZ v Novákoch sú vysielané v priamych prenosoch nielen v TV Nováky, ale aj na internete (na YOUTUBE...), takže občania vidia konanie primátora i poslancov MsZ.
Je naozaj ZARÁŽAJÚCE, že pani Jana K HRUBÝM spôsobom uráža primátora mesta Nováky Ing. Dušana Šimku, ktorý bol už 7 KRÁT demokraticky zvolený občanmi mesta Nováky za primátora mesta, pričom iba od roku 2019 dodnes získal pre mesto Nováky STÁTISÍCE, resp. MILIÓNY EUR Z EUROFONDOV A ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU. A to 1,2 mil. EUR NA REKONŠTRUKCIU TEPELNÝCH ROZVODOV, 823 000 EUR NA REKONŠTRUKCIU POLIKLINIKY, cca 500 000 EUR NA VODOZÁDRŽNÉ OPATRENIA, cca 85 000 EUR na rekonštrukciu dvoch futbalových ihrísk atď. Avšak Jana K píše, že primátor obhajuje iba svoje záujmy stále dookola. Preto sa chcem spýtať pani K, aké svoje záujmy obhajuje primátor Dušan Šimka? Verím, že mi pani Jana K odpovie...
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   1
10:05:49 14.04.2022 [7662] Nevhodný príspevok?
Všetci prítomní,

tak to zastupiteľstvo zo včera si pozrite
https://www.youtube.com/watch?v=JbiLVB_v-uA
to čo za psychovýlevy mal pán najvrchnejší, nedali sme si tabletky?

Za toto dostáva Šimka plat 4000€ každý mesiac? My občania potrebujeme riešiť svoje požiadavky a on si 10 hodín púšťa videá. Sabotuje funkčnosť a rozvoj mesta. Šimka je zamrznutý v čase, presne ako ta informačná tabula na námestí, kde nám Šimka stále praje príjemne prežitie Vianočných sviatkov, či to už popredu praje?

Nevie čo sa aktuálne deje v meste, ostal zaseknutý niekde v roku 2000. Už nech ide do dôchodku.
A naozaj, to čo predvádza na zastupiteľstvách a hlavne včera a predvčerom, to je čistý odpad ako to Jana napísala.

POZRITE SI TIE ZASTUPITEĽSTVÁ!
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   1
19:08:34 13.04.2022 [7661] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň pani, slečna? Janka
Nemám vo zvyku reagovať na názory iných ľudí a snažím sa ich aj rešpektovať. No ako sa hovorí, výnimka potvrdzuje pravidlo. Tak aspoň pár viet. Ani si neviete predstaviť, ako rád by som sa v úvahe, že niektorí občania takéto zasadnutia oceňujú a možno majú z nich aj radosť mýlil. Nováky sú však zvláštne mesto. Tu si jednoducho nemôžete byť ničím istý. Zvlášť, čo sa týka komunálnych volieb. Počet hlasov, ktoré získa pán terajší primátor, pravda ak bude kandidovať, nám odhalí pravdu. Napriek tomu si naozaj úprimne želám, aby som sa v tohoročných voľbách vo svojej úvahe veľmi, naozaj veľmi mýlil, no a Vy, aby ste mala čo najväčšiu pravdu.
Pekný podvečer.
Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
17:33:56 13.04.2022 [7660] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň.

Pán Ľubomír, pekný príspevok a aj pravdivý až na vetu "Aj keď na strane druhej si uvedomujem, že takúto úroveň zastupiteľstva niektorí spoluobčania oceňujú.". Keby ste videli to včerajšie zastupiteľstvo, tak by ste v živote takúto vetu nepovedali. Dnes pokračuje zastupiteľstvo a stále je to väčší a väčší odpad, čo produkuje primátor mesta Ing. Dušan Šimka. Naozaj odporúčam všetkým aby si pozreli včerajšie aj dneskajšie zastupiteľstvo, je to neskutočný odpad a týmto urážam aj ten odpad. Hnus.

Nedá sa to pozerať. Ing. Dušan Šimka je psychicky narušený človek, ktorý tam už dávno nemá čo robiť. Pozrite sa na neho, toľko urážok a psycho-výlevov nenájdete široko ďaleko.

Ani pekný deň neviem popriať občanom.

Janka

ODPAD VČERA:
https://www.youtube.com/watch?v=oWXjdsNpRc4

ODPAD DNES:
https://www.youtube.com/watch?v=JbiLVB_v-uA

Až mi je nechutne, že sa takto musím vyjadrovať, ale pozrite si to naozaj.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   1
14:18:06 13.04.2022 [7659] Nevhodný príspevok?
„Najhoršie je presadzovať pravdu postavením a násilím.“ Rosa

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Tak vraj bolo včera na našom zastupiteľstve opäť veselo. Nepozerám síce tieto zastupiteľstvá, lebo negatívnych vecí nám dnešná doba poskytuje aj tak bohato. Napriek tomu vďaka mojim priateľom, mám dostatok informácií. No i "zásluhou" ostatných nevyžiadaných e-mailov od nášho pána primátora, si viem úroveň zastupiteľstva živo predstaviť. Predsa som si len, ( no zrejme naivne myslel ) že pán primátor zmení aspoň v tomto predsviatočnom období svoju rétoriku. Veď toho zla je dnes aj tak, okolo nás až, až. Občania a to nielen z Novák si zaslúžia aspoň cez takéto významné sviatky trošku pokoja, radosti a porozumenia. Aj keď na strane druhej si uvedomujem, že takúto úroveň zastupiteľstva niektorí spoluobčania oceňujú. Otázkou len zostáva, či toto je pre naše mesto to pravé orechové, či nás toto ako mesto posúva dopredu, či nám to spríjemní veľkonočné sviatky??? Na to si už musí každý, kto číta tieto riadky dať odpoveď sám.
Nerád by som však moju krátku úvahu ukončil pesimisticky. Blížia sa významné kresťanské sviatky, ktoré by mali priniesť nielen pokoj, radosť a porozumenie, ale hlavne zamyslenie sa nad životom ako takým. To čo sa deje dnes vo svete i na našej politickej scéne, asi ťažko ovplyvníme. Čo však môžeme ovplyvniť, to je život i atmosféru v našom meste. Aj preto všetkým želám, aby práve tieto sviatky priniesli do vašich rodín pohodu, radosť, no hlavne kopec optimizmu do ďalšieho určite neľahkého obdobia. Práve optimizmus, viera a odhodlanie bojovať so zlom, nenávisťou a nespravodlivosťou, sú tie najlepšie prostriedky, ako ich poraziť.
Úprimne a zo srdca vám všetkým želám pokojné, šťastné veľkonočné sviatky, plné porozumenia a lásky.
S úctou Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 1   1
10:43:23 13.04.2022 [7658] Nevhodný príspevok?
Zdravím.

Janka, čistá pravda a ešte by som vedel aj horšie niečo napísať. Po zhliadnutí včerajšieho rokovania MsZ, už nikto nemôže pochybovať, že na stoličke primátora je psychopat ako vyšitý. O jednom nemenovanom referentovi som si tiež urobil obraz - nie pozitívny. Určite si ten včerajší záznam pozrite https://www.youtube.com/watch?v=oWXjdsNpRc4

ŠIMKOLAND - blázinec ako vyšitý.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
18:02:28 12.04.2022 [7657] Nevhodný príspevok?
Ahojte.

Som veľmi rada, že zastupiteľstvo sa vysiela naživo a aj na internete, nech všetci ľudia vidia široko ďaleko, aký doslova odpad je Ing. Dušan Šimka. On ani človek nie je, to je netvor. On ma slúžiť občanom, ale obhajuje si len svoje záujmy stále dookola, roky rokúce. Už nemôžme dopustiť, aby sa stal primátorom tento satan. Dobre si tie zastupiteľstva všetci pozrite.

Pokiaľ možno, prajem ešte pekný deň.

Janka
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 2   0
16:06:55 31.03.2022 [7656] Nevhodný príspevok?
Aspoň, že písanie na túto stránku prináša ako také ovocie. Po mojom príspevku už je k dispozícií aj pozvánka na spomienku k 77. výročiu oslobodenia mesta Nováky.

https://www.novaky.sk/spravodajstvo/1688/77-vyrocie-oslobodenia-mesta-novaky/
Hodnotenie: 0   0
11:37:01 31.03.2022 [7655] Nevhodný príspevok?
HAHA, to isto. S týmto človekom na stoličke primátora sa okrem nezákonnej, na čierno vysielajúcej, TV Nováky nedá čakať nič iné. Nerieši ani dôležitejšie veci a nie základné veci ako pripomienka transportu do koncentračných táborov. Snáď už sa ľudia poučili a po tom čo on vystrája (hlavne to vidno v tej nelegálnej TV Nováky), tak už ho nebude voliť ani tých 500 ľudí čo naposledy.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
09:37:13 25.03.2022 [7654] Nevhodný príspevok?
Dňa 25. marca 1942 bol z Popradu vypravený prvý transport slovenských Židov do nacistického koncentračného a vyhladzovacieho tábora Auschwitz. Do vagónov, pôvodne určených na prepravu dobytka, muselo nastúpiť až 1.000 ľudí, z čoho väčšinu tvorili ženy a deti.... Aj z Novák odchádzali tieto transporty. Dnes je 80 rokov od prvého transportu. Aj mesto Nováky si pripomína túto tragickú udalosť? Či zas nič?
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
06:51:45 08.03.2022 [7653] Nevhodný príspevok?
MDŽ

„ Žiadna doba nie je taká zlá, aby sme sa v nej vzdali svojich hodnôt a presvedčenia.“

Dobrý deň milé dámy,

aj keď si uvedomujem, že doba, ktorú práve žijeme nie je priveľmi vhodná na oslavy, predsa len niektoré sviatky, či významné dni, by sme si mali aspoň pripomenúť. Dnes tým dňom je práve váš sviatok milé ženy. Pre mňa osobne a verím, že aj pre drvivú väčšinu mužov bol, je, aj bude MDŽ hodnotovým sviatkom, ktorý si budeme s úctou pripomínať. Aj preto som rád, že žijem v krajine, kde si ľudia tento sviatok nielen vážia, ale aj každoročne pripomínajú. Ženy na celom svete si to určite zaslúžia. Nielen preto, že sú tou krajšou polovicou ľudstva, ale predovšetkým preto, že v sebe ukrývajú viac krásy, dobra, porozumenia a lásky. Ste to predovšetkým vy milé ženy, ktoré robíte život na našej planéte krajší, plnohodnotnejší a príjemnejší. Nehovoriac už o tom, že dávate život našim deťom. Samozrejme, tých dôvodov prečo si treba pripomínať a vážiť váš sviatok je ďaleko viac. No a možno, ešte viac práve dnes, keď blízko nás zúri vojna.
Aj keď nie je vhodný čas na väčšie oslavy vášho sviatku verím, že aspoň v kruhu rodín, či najbližších priateľov si ho všetci pripomenieme. Práve dnes viac ako inokedy, potrebujeme vniesť do nášho života optimizmus, vieru a nádej, že začneme opäť žiť tak, ako sme boli ešte donedávna zvyknutí. S úsmevom na tvári, radosťou zo stretnutí s priateľmi, stretávaním sa na rôznych spoločenských, športových a kultúrnych akciách. Verím, že aj v našom meste čoskoro opäť rozbehnú svoju činnosť naše spoločenské, záujmové a športové organizácie a mesto začne žiť životom, ako pred pár rokmi.
Milé ženy, dámy, prajem vám, určite aj v mene mojich priateľov príjemné, pohodové i šťastné prežitie dnešného vášho sviatku. Nech vám tento deň spríjemnia pekné slová, kytička kvetov, dobrá nálada a sprevádza vás úsmev na tvári.

S úctou k vám
Ľubo Dzurák

[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
16:57:04 01.03.2022 [7652] Nevhodný príspevok?
Solidarita.

Žiaľ, až v posledných dňoch som si uvedomil, akým šťastím je pre nás žiť v mieri. Moja generácia mala naozaj to veľké šťastie, že nezažila vojnový konflikt, resp. nebola k nemu ani blízko. Posledné dni ma však rýchlo vytrhli z tohto mierového sna. Ako keby nestačilo, že už vyše dvoch rokov nám život znepríjemňuje Covid 19. Prežívame naozaj dosť nešťastné obdobie. Z nášho života vplyvom rôznych okolností sa pomaly, ale iste vytrácajú krásne a ušľachtilé ľudské hodnoty. Navyše, príliš rýchlo sa z nášho života vytráca aj úcta, či rešpekt k iným názorom a ľuďom, ktorí ich prezentujú. Osočovanie, nevraživosť, neúcta, dehonestácia, sa začínajú udomácňovať v našom každodennom živote. Moc a postavanie, akoby nadraďovali tých, ktorí ju momentálne majú, nad ostatnými. No a pritom práve moc, postavenie, bohatstvo, či sláva, sú len dočasné a ohraničené presne tak, ako aj náš život na tejto planéte. Žiaľ, práve tí mocní a silní, vždy rozhodovali a rozhodujú o každej dobe. V posledných dňoch žiaľ, rozhodli o vojne blízko nás. Bolo by teraz asi zbytočné dohadovať sa kde je príčina, kto zavinil tento stav. To by opäť vnieslo do nášho života ďalšiu nenávisť a nevraživosť, ktorej je už aj bez vojny dosť. Popri tej klasickej vojne sa však rozbehla rovnako nebezpečná aj mediálna, či internetová vojna. Sociálne siete sú doslova zaplavené rôznymi protichodnými informáciami. Osobne nie som na Facebooku, nechodím ani na rôzne internetové siete, no to, čo sem tam dostávam mailom od rôznych ľudí ma utvrdzuje len v tom, že si musím zachovať zdravý a nestranný názor. O jednom som však presvedčený. Vojna je zlo, ktoré nepozná hraníc a doplácajú naň predovšetkým nevinní ľudia. Určite drvivá väčšina ľudí na tejto planéte je proti vojne. Predsa ju však nevieme odstrániť z nášho života.
V úvode môjho príspevku som napísal, že z nášho života sa vytrácajú ľudské hodnoty. Jedna však našťastie práve v týchto v týchto dňoch vyhráva na celej čiare. Tou je solidarita, či spolupatričnosť. Som naozaj veľmi šťastný, že aj my Slováci sme obdarení touto ušľachtilou vlastnosťou. Možno práve hrozba vojny, ktorá prebieha blízko nás, nás núti ľudsky rozmýšľať s cieľom pomôcť tým, ktorí to dnes potrebujú. No a rovnako som rád, že do tejto pomoci sa aktívne zapojilo aj naše mesto. Preto využime príležitosť i možnosť pomôcť tým, ktorí to teraz veľmi potrebujú. Úprimne si však spoločne želajme, aby sme my takúto pomoc od iných, nikdy nepotrebovali. Hovorí sa, že zlo a nešťastie dokáže ľudí spájať, pomáhať si a navzájom sa rešpektovať. Solidarita by dnes mala byť pre nás všetkých úplnou samozrejmosťou a jednou z ciest, ako zvíťaziť nad zlom.

S úctou
Ľubo Dzurák
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 2   0
06:22:57 13.02.2022 [7651] Nevhodný príspevok?
Primátor plače krvavé slzy.
Citujem:
P. Theis,
je mi ľúto, že ste sa sa vydali na cestu do pekla!!!
Čo sa to porobilo vo vašej hlave?!!
A takto stále vypisujete bláznovstvá na mafiánskej stránke, kde nemôžem na nič reagovať, lebo podvodník a gauner Rado Oršula všetko zmazáva!
(To isté napísal primátorov brat, ktorý má 10 účtov. Teraz, komu vlastne mažú príspevky???)
Vy ste verejne napísali môjmu bratovi, že zabezpečíte, aby jeho príspevok bol uverejnený. A opäť ste preukázateľne vedome klamali! Tak ako vo všetkom, čo vypisujete!!!
Vôbec sa nevyznáte v danej problematike a stále píšete bludy!
Aj o licencii. Licencia je udelená Radou pre vysielanie a retransmisiu!!!
Nikde nie je uvedené, že licencia nadobúda platnosť po 60 dňoch!!!
Kde ste toto nabrali?!!! A Horná je preukázateľné neuveriteľná klamárka!!!
A vy ste 25.1.2011 nahrali na kameru, keď Anton Kiaba povedal na rokovaní MsZ:,, Ja primátora zničím, ja ho zničím totálne!!!"
Toto vám zmizlo z hlavy?!!!
HOHOHO! HAMUJ ĎURI!"
To je aká štylistika? Čo s tým chcete povedať? Vy sa priznávate ku krádeži...
Mne z hlavy nič nezmizlo. Ja som o tom zázname ani nevedel. Až po rokoch ste mi to povedali:"Aká to bola náhoda. Tí na súde zírali. Kiabovi brada padla. To bol úlovok."... Po skončení MZ, vybral som kazetu z kamery a dal som ju priamo vám. Vy ste ju posunuli p. Kormaňákovi na spracovanie.  Až je pravda, že záznam jestvuje, vznikol náhodou. Keď som preložil kameru, nechtiac som ťukol do spúšte. Vy počujete, keď si niekto šuská vo vzdialenosti 50 metrov? Ja nie. Vďaka , resp. "vďaka" špičkovej zvukovej technike v kamere, sonda zaregistrovala zvuk a patrične si zvuk prispôsobila podmienkam. O tom som ja nevedel. Ale!
Spomenutý záznam, ktorý vznikol náhodou, vy ste Môj ZÁZNAM bez môjho vedomia doslova ukradli a poza môj chrbát ste záznam zneužili. Porušili ste moje  autorské právo na záznam. Záznamy som točil s mojou kamerou, nedostal som ani halier, ani za natáčanie, ani za amortizáciu kamery. Čo aj sám v svojom maili potvrdzujete.
Áno! Ukradli ste záznam a zneužili. Ako som mohol vedieť, kde sa čo bude odohrávať. Ja nemám v saku gombíkovú mikrokameru... Ja som nemohol vedieť, že 50 metrov od kamery si niekto niečo bude šepkať...
Zamotávate sa do vašich klamstiev. Znova ste potvrdili ďaľšiu skutočnosť, že som natáčal aj v roku 2011 Mestské zastupiteľstvo (fanaticky tvrdíte, že som robil kameramana IBA od marca 2012, vy sa vraj  na ostatné roky nepamätáte). Vysvetlíte mi to vaše protirečenie???
Koniec citátu.
Primátor pokračuje:
A teraz organizovaná skupina 8 poslancov, na čele s Danou Hornou, robí presne to isté, čo robila rovnaká 8 členná skupina poslamcov v r. 2012!!! A preukázal som to teraz priamo autentickými zábermi z rokovania MsZ z 20.3.2012!!! Anton Kiaba dával príkazy v Domuse - to ste teraz vedome nevideli v televízii? Alebo už máte,, zatemnený mozok"?!!!
Čo to stvárate na mafiánskej stránke?
Preto o vás musím verejne hovoriť na rokovaní MsZ! To som vám už raz napísal. Ale komu nie je rady, tomu nie je pomoci....
Presne tak ako D. Hornej! A organizovanej skupine poslancov.
Celé mesto bude onedlho vidieť ďalšie šokujúce informácie , čo postupne zverejním. O M Gogolovi ste to mohli vidieť teraz na rokovaní MsZ 8.2.2022.
Občania musia vedieť pravdu o gauneroch! Preto funguje Televízia Nováky od 15.3.1991!!!
Koniec citátu.
Televízia MUSÍ funovať, aby Kormaňák mal aký-taký dôchodok:
Citujem istú osobu, ktorá sa spozná:
"Keď Dušan skončí, skončí aj televízia, kde pôjdem? Nikto ma do roboty nevezme."...
Pán primátor!
Vysvetlite si tieto riadky ako chcete.
Psychopata ste už zo mňa spravili. Môžte zo mňa spraviť aj pxxxxu, čo je "v bunkri" a má strach prísť na MZ. Keď ste toho názoru, ja vám to neberiem.Ja nemám na váš ostrý klamársky jazyk , ktorý si roky brúsite. . (a nie som sám).
Ryba smrdí od hlavy. S podceňovaním, ponižovaním, odsudzovaním, ste začali vy. (Inú zbraň ani nepoznáte.) Nerád píšete, aby ste sa nezamotali do vašich klamstiev, radšej telefonujete, lebo slovo sa dá kedykoľvek odškriepiť...
Začalo to lístím. Keď spm ja robil na VPP, hrabal som lístie už v septembri. V polovici októbra som SÁM hrabal lístie v parku. Jeden chlapík mi povedal:"Keď sa tak pozerám na priestor, čo si ty pohrabal, vyzerá to ako Kiabova záhrada. Konečne poctivo vyhrabaný park. Nie ako tie dve z Veposu. Zametali cestu , nadvihli konáre a šup pod kríky. A ty ako chlap dvíhaš konáre a vyhrabuješ aj spod kríkov..." Alebo:"Kedy prídeš zametať pred Účko?" Podľa toho, kde ma pošlú." "Lebo, keď sa pozriem na tie dve, ako zametajú a na každom kroku blablabla, oblial by som ich močom, lebo lístie iba prevetrali."
Keď ing. Krajčí zastupoval Miša Jakubisa, mal som očistiť chodník k poliklinike. Keď som to skončil, o jedenádstej som si išiel pýtyť robotu. Náčelník MP s vypleštenými očami:"Ozaj? Neverím...A ja som myslel, že budem mať tri dni pokoj"... (Áno, hodnotil ma tak, ako aj ostatných, ktorí o pol deviatej ešte nerobili a o pol jednej už nerobili a preto som sa pýtal pracovať sám a NEHANBÍM sa ani dnes za moju robotu...)No, akú robotu vám dať?"
No a vy mi idete mydliť mozgy, že "hahaha, lístie padá. Všetko ide podľa plánu." Áno? A prvý krát až koncom novembra, keď pre lístie nebolo vidno ani chodník a na základe môjho podnetu ste museli zavolať firmu zo Žiaru nad Hronom, lebo VePOS nestíhal a VPP-čkárov nebolo vidno.
Ja som lístie hrabal v teptembri, v októbri... A nie iba lístie... Stalo sa, že ma pracovníčky z kúrie oslovili:"A vy do kedy robíte? Už je pol piatej."...Stalo sa.
A poobede, zobrať MOJU kameru, lebo bolo živé vysielanie. Trenčianska televízia, Duo s Peťom Suchým, s Mišíkom, s Gabikou Tyuchovou... Pracoval som s mnohými kameramanmi, aj s redaktorkami... (Tam vám pamäť nesiaha.)
Zabudli ste, ako ste narušovali scenár, lebo tesne pred vysielaním, ste "zozhodli", že na záver poviete ešte "záverečné slová divákom" , s čím ostatní účinkujúci samozrejme nesúhlasili, nakoľko o takej možnosti reč nebola a vy ste si svoje chválospevy pripravili v kľude doma. Áno! aj vtedy utrpelo vaše ego, lebo -všetci vám hádžu polená pod nohy".
Viac o tom vedia tí, čo tam boli... Pre orientáciu. Ja som stál za kamerou vľavo, smerom ku parku... Každý režisér vie, do kedy je možné podať NÁVRH a nie dopredu pripravený OZNAM... Za vysielanie zodpovedá režisér.
Ja za to nemôžem, že si dosť ľudí stále myslí, že robím pre TVN.(Zaujímavé. Podľa vás som robil iba pol roka a ľudia si ma roky pamätajú, lebo v skutočnosti som roky natáčal... Naposledy som natáčal za čias Daniša a to iba mesiac. Vtedy som vrátil kameru (nemal som ju ani mesiac) a koniec- koncov, kamera bola zakúpená na čiernom trhu. Niekto zarobil. Ja nepátram po tom, kto robil ten špinavý kšeft.
Faktúra je jedna vec, ale kamera bez označenia "E" je brakový tovar...
Mňa nezaujíma, kto je v tom zamočený, ale je to tak.
Ja sa médiam venujem od roku 1969 a teraz p. Horná má pravdu, že licencia bola pridelená, ale nie je schválená. Licencia je ako rozsudok. Rozsudok je platný až po určenej lehote.Licencia je platná po zapísaní do Obchodného registra.
Pamätáte, keď Kormaňák mal problém s vygumovaním AVT z obchodného registra a kým sa tak stalo, mal zakázané mať príjem? Ale u vás príjem mal a na čí účet šli peniaze, aby ste "neporušili" zákon ??? Až RPVaR odoberie licenciu, v tom prípade by to bolo tretí krát, dostanú sa na čiernú listinu a provider si môže pozbierať svoje švestky a Nováky budú tiež postihnuté. Udelená licencia a súhlas na vysielanie sú dve odlišné veci...
Asi sa smejete. Dobre.
Keď som hlasoval proti vstupu s Prievidzkou TV, boli by ste ma zožrali a nakoniec, kto mal pravdu? Aké "výhody" sme mali, keď sme boli v tom spolku? Žiadne. jedine stratu 40 tisíc Sk, ktoré sa vložili pri vstupe a vklad bol "nevratný"... Na to ste zabudli? Vy ste účelovo zabudli na viac vecí.
Vy si pamätáte iba to, čo chcete... Roky ste ma okrádali, keď som vám robil bieleho koňa. Iní mali zisk a ja nie iba finančnú, ale aj materiálnu škodu. Vtedy ste hrali spoločné husle aj s Hornou...
Vraj urážam p. Kormaňáka a p. Jánošíka. Ja som ochotný stretnúť sa aj s jedným, aj s druhým. Vysvetlia sa aspoň " urážky" , aj "pomoc", ktorú mi obaja štedro dávali.
O Jánošíkovom volebnom podvode do EU neviete? (Samozrejme, že nie, to je váš človek.) Ja o tom podvode viem dosť. A nie som sám. Ešte mi chýba vedieť, "ako"mi pomáhal. (To je na dlhú debatu.) V tejto súvislosti sa vás pýtam pán primátor!Prečo sa nechválite úspechami vašich priateľov a dokazujete iba svoje úspechy ? Vám to nič nehovorí, ale Jánošík vie, o čom rozprávam.
Boli ste vo viacerých inštitúciach, ale iba rekreačne. Dokážte svoju autoritu, dokážte, že sa ešte vrátite do nejakého vášho bývalého pôsobiska.
Aj p. Kormaňák má maslo na hlave, ale to je iná kategória.
Prvá premietačka sa ešte dala opraviť, musel som vymeniť tri poškodené hliníkové kladky o ktoré sa postaral p. Kormaňák, keď roztrhnutý film zospinkoval spinkovacím strojčekom a kovové spinky poškodili hliníkové transportné valčeky... To ešte nič nebolo. Druhú premietačku mi vrátil po roku, previazanú so špagátom. Položil mi ju na prah bytu a ušiel ako gágor:"Nemám čas. Musím sa ponáhlať."
A stav? Funkčný zosilovač, ale transport žiadny. Na ventilátori zlomená vrtula a trafo odpojené a viselo na jednej skrutke. A trčalo 9 odpojených vodičov, čím sa z premiatačky stal nepoužiteľný vrak.
Tak to je tá "pomoc"... Raz mi požičal kameru zo štúdia na jednu akciu v Topoľčanoch. Bolo to vtedy, keď mi p. Beková v štúdiu naschváľ poškodila kameru (bola pri tom prichytená.) (Zlomený plošný spoj.) To bola jedinná porucha, kde ste mi za opravu zaplatili...
Vraj som "Uurazil " p. Kormaňáka ... To bola urážka, keď som citoval rozčúleného chlapíka? To bol doslovný citát. Urážka vyzerá inak.
Nečudujem sa Vášmu bratovi, keď ma začal osočovať na stránke www.novaky.com., že som použil "vulgárne" výrazy. Kto neštudoval média, ten nemôže vedieť, čo je citát a čo je atakovanie, urážanie... Smutné, že ani vy to neviete... Zato,P. Kormaňák vás mohol usmerniť. On by tie veci mal ovládať a viem, že ich ovláda. Presvedčil som sa pred rokmi, keď p. Budáč vnikol svojvoľne do objektu ŠM v PD a keď ho vykázali a pranierovali v Prieboji, chcel žalovať Prieboj o milión korún... A nehanbil sa priznať, že nepozná zákon 102/1968 Z.z. No a p. Kormaňák ten zákon ovládal.
Ja si nesypem popol na hlavu. Ja nešmajchľujem, lebo "je zle". Ale, čo je pravda, to je pravda...
Krivda dlho bolí. A nie iba vás, ale - KARMA JE ZDARMA .Asi toľko.(Počujem búrlivý smiech."
Štefan Theis.
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
23:10:15 10.02.2022 [7650] Nevhodný príspevok?
je neuveriteľné, aké BLÁZNOVSTVÁ vypisujete na,,mafiánskej" stránke a aj teraz, čo vypisujete na MsÚ. To nemá vôbec ani žiadnu logiku....
A tu sú tie "bláznovstvá":
APELUJEM NA ZDRAVÝ ROZUM PRIMÁTORA.
APELUJEM NA SVEDOMIE, KEĎ EŠTE NEJAKÉ MÁTE
APELUJEM NA CHARAKTER, AK EŠTE NEJAKÝ MÁTE
VŠETKO JE PODMIENENÉ DOBRÝM ZDRAVÍM,KTORÉ DÚFAM MÁTE
Žiadal som PRAVDIVÚ odpoveď na moje otázky. A poslal som žiadosť 211/200 tretí krát. A trafená hus zagágala:
Psychiater mesta píše:
P. Theis,
predpokladám, že ste asi so 100 % - tnou presnosťou popísali váš aktuálny duševný a zdravotný stav?!!!!!
Koniec citátu.
Dalo sa čakať niečo iné? Nie!
Kde končia argumenty, tam nastupuje arogancia.
Keď bude žiadúce, pošlem žiadosť aj štvrtý, aj piaty, aj šiesty krát...

[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
22:43:07 10.02.2022 [7649] Nevhodný príspevok?
SZZP je jedinná organizácia v meste, ktorá dostane dotáciu 2500€.
V SZZP je aspoň 40 % cezpoľných...
Čo dôchodcovia? Matica slovenská a pod. Tie sú od macochy?
Hodnotenie: 0   0
Theis na tému Politika
22:29:25 10.02.2022 [7648] Nevhodný príspevok?
Prečo sa nedá komentovať Youtube?
Je to dôkaz samoľúbosti:"Nemáme žiadne negatívne reakcie."
Prečo www.novaky.sk nemá zpätnú väzbu? Diskúsia, Napíšte starostovi, Máte problémy? Napíšte nám!...
Také a podobné spôsoby komunikácie s občanmi má ešte aj tá najzapadlejšia dedina na Slovensku, kde je niekedy viac chalupárov, nez obyvateľov... Nováky majú strach a túto možnosť neponúkajú
A kto využije konkrétne túto stránku , hneď je grázel, čo píše na mafiansku stránku a je osočovaný.
Prečo taká možnosť komunikácie s občanmi nie je aj na tzv"antimafianskej stránke" ???
[rozbal celý tento príspevok]
Hodnotenie: 0   0
Meno:
Heslo:
VIDEO: Páči sa vám, čo pre vás robí primátor Ing. Dušan Šimka v meste Nováky? NIE!
On si myslí že áno.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 24.05.2022
PLUS JEDEN DEŇ: VIDEO Tak takéto zastupiteľstvo len tak NEUVIDÍTE: Sú na SMIECH celému Slovensku!
Rokovanie mestského zastupiteľstva má mať nejakú vážnosť, ale to, čo sa deje v Novákoch, nemá konkurenciu. Na sociálnej sieti sa objavil zostrih rokovania poslancov a primátora mesta Nováky Dušana Šimku, z ktorého si robí srandu celé mesto.
zobraziť podrobnosti »
17.05.2022
VIDEO: My už ani nevieme ako to nazvať...
My už ani nevieme ako to nazvať... BLÁZNOVSTVÁ Ing. Dušana Šimku
zobraziť podrobnosti »
11.05.2022
VIDEO: Keď sa kontrolór mesta konečne dostane k slovu...
evystrihlo z prejavu kontrolóra mesta Nováky. Tieto časti videí vznikajú kvôli tomu, lebo chápeme že nie každý ma žalúdok na to, aby pozeral 7 hodinové záznamy a chceme aby občanom neunikli takéto dôležité pasáže.
zobraziť podrobnosti »
10.05.2022
FOTO: Už sa na to nemohli pozerať, dobrovoľníci premenili znečistený priestor na nepoznanie
LEHOTA POD VTÁČNIKOM. Každý, kto aspoň raz išiel do Lehoty pod Vtáčnikom, si zrejme všimol obratisko pri hlavnej ceste. Za roky značne zarástlo, a to ľudí lákalo odhadzovať tam odpad. Už niekoľko dní je však takýto stav minulosťou.
zobraziť podrobnosti »
28.04.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.