Online 4 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Šport
49 príspevkov
Tenis, futbal, plávanie, vodne pólo, kanoistika, karate, lyžovanie...
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
22:23:38 06.10.2019 [6958] Nevhodný príspevok?
Prevzaté z FB Pumptrack Nováky:

Zdravíme všetkých fanúšikov Pumptracku Nováky. Sezóna sa nám blíži ku koncu. Treba ešte využiť teplé a krásne dni(ak prídu). Sezóna 2019 ešte neskončila, ale my sa už tešíme na sezónu 2020, ktorá by mala byť významná pre celý Pumptrack Nováky! Pán primátor Ing. Dušan Šimka nám dal podporu a na jar by sa malo zaviesť osvetlenie na celý areál a taktiež to najdôležitejšie, vyasfaltovanie zvyšných časti trate. Pokrytie trate asfaltom otvorí možnosti aj ďalším športovým fanúšikom. Trať sa bude dať využívať na skateboarde aj na kolobežke, ale hlavne to otvorí ďalšie možnosti pre bicykel a s tým aj súťaže. Užívajte, jazdite opatrne a nezabúdajte na chrániče.

Hodnotenie: 0   0
11:26:39 21.07.2019 [6872] Nevhodný príspevok?
Janka, neviem prečo si taká rozčarovaná, ešte si si nezvykla? On je schopný objednať bager a dať to ihrisko do pôvodného stavu - zarastená tráva a kríky, pretože to nebolo postavené za jeho éry ale za Daniša. A to on neznesie. On nespravil za 20 rokov ani štvrtinu toho, čo Daniš za 4 roky. Veď to je aj odpoveď na tvoju otázku "Kde máme rekonštrukciu budovy úradu, kde máme rekonštrukciu telocvične na hornej ZŠ, kde máme kompostéry?" - keď je raz niekto neschopný, tak je neschopný. Daniš tu za 4 roky preinvestoval 3,9 milióna eur, čo je ako by Šimka povedal NEUVERITEĽNÝCH 117 MILIÓNOV slovenských korún, z toho 2,4 milióna eur, čo je ako by Šimka povedal NEUVERITEĽNÝCH 72 MILIÓNOV slovenských korún z externých zdrojov - z dotácii. Rád si na konci roka pozriem koľko preinvestoval Šimka a koľko z dotácií. Zrejme to ostane len pri tom, že si kúpil nové auto aj to pohonné hmoty mu platíme my aby sa vozil po celom Slovensku.
Hodnotenie: 0   1
12:07:57 20.07.2019 [6868] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň všetkým.

Nedá mi nepodeliť sa s vami o moje pocity. Ako aj minulý rok, tak aj tento rok som prišla pozrieť sem na pumptrackové ihrisko a podporiť tak naše ratolesti na vydarenom PUMP CUPe. Držím im palce, nech sa im darí, dnes majú toho ešte veľa pred sebou.

Keď prišiel a prehovoril primátor mesta Šimka, ostalo mi až nevoľno, koľko zla ide z tohto človeka. Spomenula som si, ako tento človek bol proti vybudovaniu tohto ihriska, ako tento človek hádzal špinu na vtedajšieho primátora a prednostu, čo robí aj dodnes. A takýto človek nemá žiadnu chrbtovú kosť, príde sa sem ukazovať pred všetkých, pred fotoaparáty a kamery a tvári sa ako keby on vybudoval všetko a ako keby on mal zásluhy na všetkom. Takýto človek bez chrbtovej kosti, že sa nehambí ukázať na ihrisku, proti ktorému bojoval. Nič nevybudoval, nič nespravil. Všetky projekty, v ktorých sľuboval, že bude pokračovať, všetky sú preč. Kde máme rekonštrukciu budovy úradu, kde máme rekonštrukciu telocvične na hornej ZŠ, kde máme kompostéry? Či za všetko môžu zase iní. Nič, ale absolútne nič nespraví. Obávam sa, že ešte aj štát, ktorý ma potiahnuť nový asfalt na štátnej ceste sa sem bojí prísť kvôli takému zlému človeku. Len rozbroje, len spory, nič neurobiť, voziť sa na zbytočne drahom mestskom aute za mestské peniaze, to je on Dušan Šimka - nešťastie tohto mesta. Neviem k čomu je toto dobre všetko a na koho prospech to je. Neustále len vojna a rozbroje, čo vyvoláva Šimka. Už nech začne pracovať na rozvoji tohto mesta a prestane dookola sa chváliť, ako založil novácku televíziu pred "milión" rokmi.

Nechcela som vám nejak znepriemniť víkend, ale s tým čo som videla, a to čo cítim, s tým som sa musela podeliť.

Pekný deň a víkend.

Janka
Hodnotenie: 1   0
20:47:58 19.03.2019 [6775] Nevhodný príspevok?
Do nášho vybavenia sme zatriedili dlho očakávaný stroj na nohy "hacken drepy". Na ktorom si môžete ponapínať vaše svaly z úplne iného uhla. Každopádne je plne pripravený na Vaše zaťaženie. Poďakovanie mestu Nováky za finančnú pomoc pri kúpe vybavenia. Viac na stránke https://www.facebook.com/championsgymnovaky/ , alebo priamo v posilovniHodnotenie: 1   0
18:06:06 07.03.2019 [6765] Nevhodný príspevok?
Národné Centrum Vodného Póla oznamuje:

Zajtra, 8.3.2019, sa Národné centrum vodného póla Nováky, rozhodlo uctiť si športu chtivé dámy a keďže je MDŽ, budú mať počas hodín pre verejnosť od 12:00 - 20:00, ŽENY VSTUP DO NCVP NOVÁKY ZDARMA!!!!!

Tešíme sa, že sa tu stretneme :-)
Hodnotenie: 2   0
15:55:00 28.12.2018 [6731] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
21:51:22 03.12.2018 [6713] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
21:16:50 03.12.2018 [6712] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
22:33:09 29.08.2018 [6547] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Farebné noty pre deti - vhodné pod stromček.
Jednou vetou povedané: 8 nôt má 8 farieb, ktorými sú zapísané známe piesne. Notová osnova má 5 čiar a na jej začiatku je husľový alebo basový kľúč. Ak chceme zahrať pieseň podľa nôt, potrebujeme na to hudobné vzdelanie. Každá nota má svoju dĺžku (iný tvar) a výšku (iné umiestnenie na notovej osnove).
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Prievidza peniaze na novoročný ohňostroj pošle do Prešova
Vedenie okresného mesta chce finančne pomôcť ľuďom postihnutým nedávnym výbuchom v bytovke na východe Slovenska. Pridať sa plánujú aj Nováky.
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Slovenské mestá rušia silvestrovské ohňostroje. Peniaze chcú radšej venovať Prešovčanom
Prešovu pomáha celé Slovensko, ako sa len dá. Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš rušia ohňostroj a peniaze radšej venujú metropole Šariša.
zobraziť podrobnosti »
12.12.2019
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.