Online 8 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Šport
50 príspevkov
Tenis, futbal, plávanie, vodne pólo, kanoistika, karate, lyžovanie...
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
22:23:38 06.10.2019 [6958] Nevhodný príspevok?
Prevzaté z FB Pumptrack Nováky:

Zdravíme všetkých fanúšikov Pumptracku Nováky. Sezóna sa nám blíži ku koncu. Treba ešte využiť teplé a krásne dni(ak prídu). Sezóna 2019 ešte neskončila, ale my sa už tešíme na sezónu 2020, ktorá by mala byť významná pre celý Pumptrack Nováky! Pán primátor Ing. Dušan Šimka nám dal podporu a na jar by sa malo zaviesť osvetlenie na celý areál a taktiež to najdôležitejšie, vyasfaltovanie zvyšných časti trate. Pokrytie trate asfaltom otvorí možnosti aj ďalším športovým fanúšikom. Trať sa bude dať využívať na skateboarde aj na kolobežke, ale hlavne to otvorí ďalšie možnosti pre bicykel a s tým aj súťaže. Užívajte, jazdite opatrne a nezabúdajte na chrániče.

Hodnotenie: 0   0
11:26:39 21.07.2019 [6872] Nevhodný príspevok?
Janka, neviem prečo si taká rozčarovaná, ešte si si nezvykla? On je schopný objednať bager a dať to ihrisko do pôvodného stavu - zarastená tráva a kríky, pretože to nebolo postavené za jeho éry ale za Daniša. A to on neznesie. On nespravil za 20 rokov ani štvrtinu toho, čo Daniš za 4 roky. Veď to je aj odpoveď na tvoju otázku "Kde máme rekonštrukciu budovy úradu, kde máme rekonštrukciu telocvične na hornej ZŠ, kde máme kompostéry?" - keď je raz niekto neschopný, tak je neschopný. Daniš tu za 4 roky preinvestoval 3,9 milióna eur, čo je ako by Šimka povedal NEUVERITEĽNÝCH 117 MILIÓNOV slovenských korún, z toho 2,4 milióna eur, čo je ako by Šimka povedal NEUVERITEĽNÝCH 72 MILIÓNOV slovenských korún z externých zdrojov - z dotácii. Rád si na konci roka pozriem koľko preinvestoval Šimka a koľko z dotácií. Zrejme to ostane len pri tom, že si kúpil nové auto aj to pohonné hmoty mu platíme my aby sa vozil po celom Slovensku.
Hodnotenie: 0   1
12:07:57 20.07.2019 [6868] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň všetkým.

Nedá mi nepodeliť sa s vami o moje pocity. Ako aj minulý rok, tak aj tento rok som prišla pozrieť sem na pumptrackové ihrisko a podporiť tak naše ratolesti na vydarenom PUMP CUPe. Držím im palce, nech sa im darí, dnes majú toho ešte veľa pred sebou.

Keď prišiel a prehovoril primátor mesta Šimka, ostalo mi až nevoľno, koľko zla ide z tohto človeka. Spomenula som si, ako tento človek bol proti vybudovaniu tohto ihriska, ako tento človek hádzal špinu na vtedajšieho primátora a prednostu, čo robí aj dodnes. A takýto človek nemá žiadnu chrbtovú kosť, príde sa sem ukazovať pred všetkých, pred fotoaparáty a kamery a tvári sa ako keby on vybudoval všetko a ako keby on mal zásluhy na všetkom. Takýto človek bez chrbtovej kosti, že sa nehambí ukázať na ihrisku, proti ktorému bojoval. Nič nevybudoval, nič nespravil. Všetky projekty, v ktorých sľuboval, že bude pokračovať, všetky sú preč. Kde máme rekonštrukciu budovy úradu, kde máme rekonštrukciu telocvične na hornej ZŠ, kde máme kompostéry? Či za všetko môžu zase iní. Nič, ale absolútne nič nespraví. Obávam sa, že ešte aj štát, ktorý ma potiahnuť nový asfalt na štátnej ceste sa sem bojí prísť kvôli takému zlému človeku. Len rozbroje, len spory, nič neurobiť, voziť sa na zbytočne drahom mestskom aute za mestské peniaze, to je on Dušan Šimka - nešťastie tohto mesta. Neviem k čomu je toto dobre všetko a na koho prospech to je. Neustále len vojna a rozbroje, čo vyvoláva Šimka. Už nech začne pracovať na rozvoji tohto mesta a prestane dookola sa chváliť, ako založil novácku televíziu pred "milión" rokmi.

Nechcela som vám nejak znepriemniť víkend, ale s tým čo som videla, a to čo cítim, s tým som sa musela podeliť.

Pekný deň a víkend.

Janka
Hodnotenie: 1   0
20:47:58 19.03.2019 [6775] Nevhodný príspevok?
Do nášho vybavenia sme zatriedili dlho očakávaný stroj na nohy "hacken drepy". Na ktorom si môžete ponapínať vaše svaly z úplne iného uhla. Každopádne je plne pripravený na Vaše zaťaženie. Poďakovanie mestu Nováky za finančnú pomoc pri kúpe vybavenia. Viac na stránke https://www.facebook.com/championsgymnovaky/ , alebo priamo v posilovniHodnotenie: 1   0
18:06:06 07.03.2019 [6765] Nevhodný príspevok?
Národné Centrum Vodného Póla oznamuje:

Zajtra, 8.3.2019, sa Národné centrum vodného póla Nováky, rozhodlo uctiť si športu chtivé dámy a keďže je MDŽ, budú mať počas hodín pre verejnosť od 12:00 - 20:00, ŽENY VSTUP DO NCVP NOVÁKY ZDARMA!!!!!

Tešíme sa, že sa tu stretneme :-)
Hodnotenie: 2   0
15:55:00 28.12.2018 [6731] Nevhodný príspevok?
Hatrlo :

„Nestačí len vedieť, treba to aj využiť. Nestačí len chcieť, treba to aj dokázať.“ Goethe

Každému z nás pri narodení dávajú sudičky niečo do vienka, čo nás sprevádza celým našim životom. Potom záleží už len od nás, ako tieto dary dokážeme v našom žití využiť.
Jožko Adamec určite okrem futbalového talentu, dostal do vienka aj loptu a kopačky, ktoré ho nielen sprevádzali celým životom, ale aj preslávili na celom svete. Aj keď Slovensko je malou krajinou, má množstvo vynikajúcich ľudí, osobností, ktoré sa stali legendami už počas svojho života. Medzi nich určite patrí športovec, futbalista, strelec, aký sa narodí raz za desiatky rokov – Jožko Adamec.
Ako chlapcovi z Vrbového mu doslova počarovala futbalová lopta. Aj on mal svoje sny, ktoré sa mu vďaka neobyčajnému talentu, cieľavedomosti a zdravej ctižiadovosti podarilo aj naplniť.
Svoju doslova hviezdnu futbalovú kariéru začal ako 17 ročný za Spartak Trnava v roku 1959.
Jeho nevšedná futbalová kariéra trvala až do roku 1978, teda takmer 20 rokov. Počas týchto rokov získal 6 titulov majstra Československa, štyri v drese Spartaka Trnava a 2 v Dukle Praha.
V 383 ligových zápasoch strelil úctihodných 170 ligových gólov. Futbaloví fanúškovia spomínajú predovšetkým na ligový zápas s Třincom, kde Jožko strelil 6 gólov. Aj preto bolo úplnou samozrejmosťou, že sa stal už v mladom veku reprezentantom. V roku 1962 hral na MS v Chile, kde bol našim najmladším hráčom. Na týchto MS sme sa dostali až do finále, v ktorom sme prehrali s Brazíliou. O osem rokov neskôr si zahral aj na MS v Mexicu, kde spolu s Dobiášom a Petrášom patrili k našim najlepším hráčom. Za reprezentáciu odohral 44 zápasov v ktorých strelil 17 gólov. Nezabudnuteľný bol zápas proti Brazílii 23.6.1968 na Tehelnom poli. Vyhrali sme 3:2 a Hatrlo strelil všetky tri góly. To sa odvtedy podarilo len takým hráčom ako bol Paollo Rosi a súčasný futbalista Barcelony Lionel Messi.
Aj po skončení futbalovej kariéri zostal Jožko pri futbale. Ako tréner pôsobil v Trnave, Interi i B.Bystrici. V rokoch 1999 – 2001 bol aj trénerom reprezentácie Slovenska.
Svoje futbalové umenie predvádzal aj v drese Internacionálov Slovenska. Práve na týchto zápasoch som sa s ním bližšie spoznal. Bolo pre mňa neskutočným zážitkom byť s ním v jednej kabíne a hrať s ním na jednom ihrisku, v jednom družstve. No neboli to len futbalové zážitky. Mal som ho príležitosť bližšie spoznať aj na množstve spoločenských podujatí. Skromnosť, pokora, priateľstvo a úprimnosť, to bolo to čo z neho vyžarovalo, to bolo to, prečo som si ho nielen ja, ale aj mnohí ďalší vážil a obľúbil.
S neskrývanou radosťou som privítal, keď jeho športové úspechy, boli aj zaslúžene ocenené. V hodnotení futbalista storočia skončil na 2.mieste. Dostal sa ako jediný futbalista do športovej Siene Slávy Slovenska, ako aj do futbalovej Siene slávy.
Jožko Adamec, výnimočný futbalista, dobrý a skromný človek, úprimný kamarát. Aj preto som s veľkým zarmútením prijal správu o jeho smrti. Odišiel človek, naša veľká futbalová legenda.
Ostáva však v našich srdciach a spomienkach.
Česť jeho pamiatke.

Ľubo Dzurák

Hodnotenie: 0   0
21:51:22 03.12.2018 [6713] Nevhodný príspevok?
Rozširujeme neustále zbierku strojov, pribudol druhý bežecký pás, netreba vonku mrznúť, môžeš spáliť kalórie aj pod strechou


Hodnotenie: 0   0
21:16:50 03.12.2018 [6712] Nevhodný príspevok?
Rozširujeme neustále zbierku strojov, pribudol druhý bežecký pás, netreba vonku mrznúť, môžeš spáliť kalórie aj pod strechou


Hodnotenie: 0   0
22:33:09 29.08.2018 [6547] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
17:03:52 09.08.2018 [6542] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.