Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská NCVP Fortischem VEPOS KCMN Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Mapa mesta Novaky
S podporou služby maps.google.com

Zobraziť vo väčšom okne.
Meno:
Heslo:
Nováky chcú zvýšiť bezpečnosť, majú nové kamery
Výmenu starých aj osadenie úplne nových kamier finančne podporil štát, sčasti aj mesto.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 25.06.2015
Nováky arms factory set to expand
THE JOINT business Czech firearms manufacturer Česká zbrojovka Uherský Brod (ČZUB) and MSM Martin in the town of Nováky, which focuses mainly on producing components for the BREN assault rifles and pistols, will keep its promise to have 200 employees this year, according to ČZUB General Director Lubomír Kovařík, the TASR newswire reported.
zobraziť podrobnosti »
19.06.2015
VIDEO: KVP Nováky Majstrom Slovenska
Očakávanie sa naplnilo, líder dlhodobej časti KVP Nováky potvrdil svoju kvalitu aj vo finále s bratislavskou Sláviou. Za stavu 2:1 pre Nováky sa hral štvrtý zápas v Bratislave. Tak, ako predošlé, aj tento bol vyrovnaný. O výsledku rozhodol záver - víťazný majstrovský gól KVP dal Juraj Zaťovič.
zobraziť podrobnosti »
09.06.2015
Primátori miest hornej Nitry založili neformálne združenie HN5
Primátor Partizánskeho Jozef Božik, primátor Bojníc František Tám, viceprimátor Prievidze Ľuboš Maxina a primátori Novák Daniel Daniš a Handlovej Rudolf Podoba na stretnutí v Partizánskom.Presadzovať záujmy obyvateľov miest hornej Nitry si za cieľ kladie nové neformálne združenie. Jeho „základný kameň“ položili zástupcovia piatich miest regiónu v stredu 20. mája 2015 na pôde Mestského úradu v Partizánskom.
zobraziť podrobnosti »
26.05.2015
VIDEO: Jazda v kajaku s vodnopólistami z Novák.
V pláne má prebehnúť 640 kilometrov naprieč Slovenskom za 23 dní. Reč je o triatlonistke Veronike Otrubovej, ktorá sa stala tvárou projektu Posledný kúsok. Na svojej ceste chce prekonať nielen samú seba, ale dokázať, že Slováci sú dobrosrdeční a dokážu sa podeliť aj o posledný kúsok. Tentoraz sme Veroniku stretli na Hornej Nitre. V Novákoch ju čakala príjemná zastávka.
zobraziť podrobnosti »
19.05.2015
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.