Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Video zóna
Videá z okolia mesta Nováky
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kameraTransparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022! Takéto pekné venovanie odznelo 08.10.2022 v rádiu. Pevne veríme, že už toho psychopata nikto voliť nebude. Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
Dušan Šimka robí nákupy v Tesku, ale za vaše dane! Aj vy máte vždy také štedré Vianoce?Dušan Šimka robí nákupy v Tesku, ale za vaše dane! Aj vy máte vždy také štedré Vianoce? Ing. Dušan Šimka ako primátor mesta ma veľa práce, lebo chodí na nákupy do TESCA, vraj nakupuje pre mesto. Ale nakupuje, zrejme podľa neho nevyhnutný tovar a to chrumky, chipsy, víno, šampanské, Johnnie Walker whiskey, vodka, baterky, usb klúče, externy disk, pamäťové karty, rádio, sklo na mobil, nabíjačky, televízor, anténový kábel, kalendáre, taška na notebook, myš, klávesnica, a podobne. Vraj šetrí mestu peniaze, lebo nakupuje v akcii. Nakúpil aj 110 fliaš šampanského, 115 fliaš vína a podobne. A toto mu niekto verí? Ísť pred Vianocami v čase zákazu vychádzania na nákupy takmer každý deň v týždni, nakupovať a dávať to preplácať na úrade. Dajte to ako „repre“ náklad. Niekto si tu robí rodinné nákupy a my občania mu to preplácame? To už sme naozaj takí hlupáci, že mu to veríme? Za tri roky skromný nákup v hodnote viac ako 5200€, ktoré nie sú v súlade so zákonom. Za 4 dni rodinný nákup v hodnote 1528,05€! Ako by povedal sám primátor Ing. Dušan Šimka: „Neskutočné chapúnstvo!“ Viac vo videu.
Vystupovanie Ing. Dušana Šimku na MsZVystupovanie Ing. Dušana Šimku na MsZ Toto Dušan stihol len za tento polrok. Veľa toho sme mu odpustili, lebo video by malo hodinu.
(Ing. Dušan Šimka – primátor mesta Nováky)
Ing. Dušan Šimka vybuchol po odhaleniach hlavného kontrolóraIng. Dušan Šimka vybuchol po odhaleniach hlavného kontrolóra Soudruh Dušan Šimka je magor a musí pracovat pod dozorem vyzkušeného pracovníka. Psychicky by pobyt ve městě nevydržel, kromě toho je chovatelem holubů, což by v Praze nemohl. Tečka.
Ale nemůžeš napsat magor.
Poloviční blázen bych napsal.
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam - nezákonná odmena 3.551,00€Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam - nezákonná odmena 3.551,00€ Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam z:
- neoprávnené obohatenie
- neoprávnene nakladanie s verejnými financiami
- zneužívanie právomoci verejného činiteľa
z dôvodu, že si neoprávnene vyplatil odmenu asi vo výške 3.551,00€ (k 60. narodeninám), čím mal spôsobiť škodu mestu Nováky vo výške 4.793,00€.
TV Nováky, 30. výročie a vysielanie načierno.TV Nováky, 30. výročie a vysielanie načierno. TV Nováky, 30. výročie a vysielanie načierno.
Páči sa vám, čo pre vás robí primátor Ing. Dušan Šimka v meste Nováky? NIE!Páči sa vám, čo pre vás robí primátor Ing. Dušan Šimka v meste Nováky? NIE! Výsledok: NIE 88.50%
My už ani nevieme ako to nazvať...My už ani nevieme ako to nazvať... BLÁZNOVSTVÁ Ing. Dušana Šimku
Keď sa kontrolór mesta konečne dostane k slovu...Keď sa kontrolór mesta konečne dostane k slovu... Video je dlhšie kvôli tomu, aby sa nič dôležité nevystrihlo z prejavu kontrolóra mesta Nováky. Tieto časti videí vznikajú kvôli tomu, lebo chápeme že nie každý ma žalúdok na to, aby pozeral 7 hodinové záznamy a chceme aby občanom neunikli takéto dôležité pasáže.
Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka „na chrapúňku“...Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka „na chrapúňku“... Áno toto je Ing. Dušan Šimka, žiadne argumenty, ale len urážky.

Aby kolegyni, poslankyni, bývalej viceprimátorke, počas rokovania mestského zastupiteľstva povedal „na chrapúňku“ ???
Nehorázne spoločenské dno dosiahol psychopat Ing. Dušan Šimka.

Veľmi smutné.
Ing. Dušan Šimka nezvláda viesť rokovania MsZIng. Dušan Šimka nezvláda viesť rokovania MsZ Rokovanie MsZ už trvá tretí deň. Prešlo 11 hodín rokovania a 4 hodiny prestávky. Stále je rokovanie na bode 4 z 19. Ing. Dušan Šimka svojim správaním zabraňuje riadnemu chodu MsZ a obmedzuje chod mesta Nováky. Vyhovára sa na poslancov, ktorých má ako rukojemníkov jeho „ONE MAN SHOW.“
Primátor mesta NovákyIng. Dušan Šimka v koncochPrimátor mesta NovákyIng. Dušan Šimka v koncoch Primátor mesta NovákyIng. Dušan Šimka v koncoch
Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka odmieta dotácie športovým prevádzkamPrimátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka odmieta dotácie športovým prevádzkam Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka odmieta dotácie športovým prevádzkam (Národné centrum vodného póla). MsZ 12.04.2022.
Ing. Dušan Šimka je značne proti dokončeniu rekonštrukcie domu služiebIng. Dušan Šimka je značne proti dokončeniu rekonštrukcie domu služieb Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka disponoval posudkom už v Septembri 2019, s výsledkom sa však nestotožnil a poslancom posudok zatajil. Poslanci si zaslanie posudku vyžobrali a dostali ho v Máji 2020. Primátor je značne proti dokončeniu projektu.
Primátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka oklamal poslancov ohľadne výzvyPrimátor mesta Nováky Ing. Dušan Šimka oklamal poslancov ohľadne výzvy 575 zhliadnutí 25. 10. 2020 Zatepľovať sa mohla akákoľvek mestská budova, Šimka tvrdil, že len budova MsÚ.Poslanec Adamec prízvukoval priority, na ktorých sa poslanci dohodli už v minulom roku a teda na prvom mieste mali rekonštrukciu škôlky. Pýtal sa, prečo mesto chce zatepľovať budovu mestského úradu za 100000€, keď na budovu mestského úradu už má iný schválený a rozsiahlejší projekt za 470000€. Pán poslanec Miština upozornil, že ak sa schváli projekt na rekonštrukciu MsÚ za 100000€, tak automaticky padne projekt, ktorý už je schválený na rekonštrukciu MsÚ za 470000€, lebo bude porušená zmluva. Na čo pani Horná reagovala, že lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Pán Adamec sa pýtal, prečo sa nedala robiť škôlka namiesto mestského úradu. Na čo bol vysmiaty primátorom Šimkom a teda reagovala aj pani poslankyňa Horná, že projekt zateplenia bol len na budovy mestských úradov a že nedalo sa ho použiť na iné budovy.
Ing. Dušan Šimka ...bol som šokovanýIng. Dušan Šimka ...bol som šokovaný Ing. Dušan Šimka bol šokovaný, keď zistil, že v priestoroch telocvične je kamera. Žiaľ zistilo sa, že on podpísal zmluvu a defakto on objednal umiestnenie kamery do telocvične. Aj toto video je reakcia na nespokojnosť s konaním primátora mesta Nováky Ing. Dušanom Šimkom.
Zmanipulované vyjadrenia odvysielali: TV Markíza, RTVS, TVJOJ.
Kto v Novákoch manipuluje?
Doplním niekoľko faktov ohľadne kamerového systému v Základnej škole v budova na ul. J.C. Hronského, konkrétne v telocvični. Určite si všetci dobre pamätáte vystúpenie pána primátora v televízii a čo v nej odznelo, že dokonca zváži trestné oznámenie. Tak nech sa páči niekoľko faktov zo zmluvy na rekonštrukciu.
Rekonštrukcia ZŠ v Novákoch na ul. J.C. Hronského – Elektroinštalácia:
Číslo zmluvy: 154/2014 zverejnené na https://novaky.digitalnemesto.sk/
Dátum podpisu : 12.12.2014
Za mesto Nováky podpísal: Ing. Dušan Šimka
Príloha zmluvy : B.1 Predmet zákazky
str. 20
Škola bude vybavená kamerovým systémom AVINGILON s min. 4 ks kamier (3 ks vonkajší priestor a 1 x vnútorný priestor). Kamera umiestnená v priestore telocvične bude dodatočne zabezpečená v ochrannej OCL sieti proti mechanickému poškodeniu s kotvením na pevný poklad cez pružnú spojku proti, tak aby sa predišlo prípadným otrasom.
Toľko holé fakty vytiahnuté z uvedenej zmluvy. Medializovanú verziu prezentovanú p. primátorom poznáte. Ja kladiem otázky, či by sa pán primátor nemal ospravedlniť bývalej riaditeľke Základnej školy a bývalej zástupkyni riaditeľky na ročníkoch 1. až 4., za traumu ktorú im spôsobil nepravdivou medializáciou, prípadne nemal by podať trestné oznámenie alebo žalobu na toho kto túto nepravdivú manipuláciu spôsobil? Nemal by o tejto hrubej manipulácii informovať aj spoluobčanov prostredníctvom TV Nováky?
Futbalový štadión Nováky - Október 2013Futbalový štadión Nováky - Október 2013 Stav futbalového štadióna v Novákoch.
Priznanie Ing. Dušana Šimku, primátora mesta NovákyPriznanie Ing. Dušana Šimku, primátora mesta Nováky Poprie všetko čo povie a ešte sa odvoláva na mentálnu úroveň druhých ľudí.
Odovzdanie Ceny mesta Nováky Ľubomírovi HagaroviOdovzdanie Ceny mesta Nováky Ľubomírovi Hagarovi Odovzdanie Ceny mesta Nováky s finančnou odmenou dňa 11. Decembra 2012 Ľubomírovi Hagarovi za dosiahnutý výsledok na Olympiáde v Londýne 2012
Koncert k 55. výročiu ZUŠ Nováky, 30.11.2012Koncert k 55. výročiu ZUŠ Nováky, 30.11.2012 Pripravujeme pre Vás video záznam z koncertu k 55. výročiu založenia Základnej umeleckej školy v Novákoch. Zatiaľ si prezrite krátky zostrih z vystúpenia a prvé časti...
Novácka päťstovka, 40. ročníkNovácka päťstovka, 40. ročník Novácki vodáci začali prázdniny aktívne. 40. ročník Nováckej päťstovky prilákal milovníkov vesiel a vody z celého Slovenska. Až 19 oddielov, 385 pretekárov prišlo do Novák, aby sa počas celého víkendu predviedli v takmer 200 štartoch. V rámci pretekov veslovali o majstrovské tituly veteráni, 11 -14- roční žiaci, dospelí a mládež o Slovenský pohár a predviedli sa aj malé nádeje od 8. rokov. Záujem divákov a odborníkov sa upieral aj na súboj žien o účasť na olympiáde.
Privítanie Nováckych OLYMPIONIKOVPrivítanie Nováckych OLYMPIONIKOV Privítanie OLYMPIONIKOV, Ivany Kmeťovej a Ľubomíra Hagaru na lodenici v Novákoch dňa 16.08.2012.
Prvé osobné stretnutie s občanmi mesta Nováky 22.06.2012Prvé osobné stretnutie s občanmi mesta Nováky 22.06.2012 Prvé osobné stretnutie petičného výboru s občanmi mesta Nováky v Kine Nováky.
Petícia za odvolanie primátora mesta Nováky Ing. Dušana ŠimkuPetícia za odvolanie primátora mesta Nováky Ing. Dušana Šimku Petícia občanov mesta Nováky za vyhlásenie referenda za odvolanie primátora Ing. Dušana Šimku
Meno:
Heslo:
Bane na hornej Nitre skončili, banskí záchranári sú v pohotovosti naďalej. Je otázne dokedy
Banskí záchranári pomáhajú i pri rôznych nešťastiach.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2024
FOTO: Elektráreň Nováky odstavila poslednú turbínu, skončila sa tak výroba elektriny z uhlia
Výroba elektriny a tepla z domáceho hnedého uhlia v Elektrárni Nováky po 70 rokoch definitívne skončila.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Final coal mining cart pulled from Nováky mine
More trains for Christmas holidays, Bratislava outskirts teeming with culture, and a recipe for Christmas baking.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Z nováckej bane vyťažili posledný vozík uhlia, o zamestnanie prídu stovky ľudí
Uzatváranie bane potrvá roky.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.