Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Registrácia
aby ste mohli zasahovať do obsahu stránky je potrebné zaregistrovať sa


Vaše meno alebo prezývka: (povinný údaj, min. 3 znaky)
toto meno sa zobrazuje pri vašich príspevkoch,
môžete použiť diakritiku (mäkčene a dĺžne) a medzery


Prihlasovacie meno: (povinný údaj, min. 5 znakov)
spolu s heslom slúži na prihlásenie,
nepoužívajte diakritiku (mäkčene a dĺžne)!


Prihlasovacie heslo: (povinný údaj, min. 5 znakov)
Prihlasovacie heslo ešte raz: (povinný údaj, min. 5 znakov)
spolu s prihlasovacím menom slúži na prihlásenie,
nepoužívajte diakritiku (mäkčene a dĺžne)!


Váš mail: (NIE JE povinný údaj)
Zadajte počet znakov v slove "Nováky": (povinný údaj)

Ako predloha Kódexu poslúžil Kódex diskutujúceho na diskusie.sme.sk

Úvodné ustanovenia a registrácia

Prevádzkovateľ má záujem poskytnúť významný priestor pre kultivovanú, podnetnú a neagresívnu komunikáciu medzi ľuďmi za účelom spoznávania sa a výmeny názorov.

Tento Kódex upravuje pravidlá diskusií na novaky.com a povinnosti diskutujúcich. Ak sa budete správať podľa tohto Kódexu, bude to na prospech všetkých. Ak ho budete porušovať, vyhradzujeme si právo odmietnuť vám prístup k našim službám, prípadne bez predchádzajúceho upozornenia vymazať obsah vašej komunikácie alebo zablokovať vaše osobné konto pre diskusie.

Ak nesúhlasíte s pravidlami uvedenými v tomto Kódexe, nie ste oprávnení využívať komunikačné služby na novaky.com, najmä prispievať do diskusií.

Berte prosím na vedomie, že komunikačné služby na novaky.com využívate na vlastné riziko, a môžete byť pri tom vystavení rôznym textom, ktoré pre Vás môžu byť nevhodné, urážlivé alebo nepravdivé.

Publikovaním príspevkov v diskusiách na novaky.com dávate prevádzkovateľovi tohto servera súhlas so zverejnením týchto príspevkov alebo ich častí na internetovej stránke www.novaky.com a súhlas s ich šírením prostredníctvom elektronických komunikačných sietí (najmä prostredníctvom internetu). Za Vaše príspevky zverejnené na novaky.com nemáte nárok na žiadnu autorskú ani licenčnú odmenu.

Na základe registrácie poskytujete prevádzkovateľovi dobrovoľne údaje, vrátane osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Potvrdením registrácie dávate prevádzkovateľovi súhlas so spracovaním, správou a uchovaním Vašich osobných údajov poskytnutých v procese registrácie a to počas celej doby Vašej registrácie. Vaše osobné údaje budú spracúvané za účelom evidencie diskutérov na www.novaky.com. Vaše osobné údaje môžu byť v súvislosti s komunikačnými službami na novaky.com sprístupnené tretím osobám (používateľom portálu novaky.com).

Čo je v diskusiách zakázané
 • Pristupujte k ostatným používateľom našich služieb s úctou. Akékoľvek osobné útoky, vyhrážky a obťažovanie budú potrestané zmazaním príspevku a / alebo vášho osobného konta.
 • Absolútne neprípustné sú príspevky obhajujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám, takisto príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy.
 • Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku alebo príspevkom s grafickými prvkami, ktorých cieľom je pritiahnuť naň pozornosť (napríklad písanie textov veľkými písmenami a podobne).
 • Zakázané je vkladať do diskusií texty, ktorých autorom nie je samotný diskutujúci (citáty), bez udania autora citátu.
 • Zakázané je vkladať do diskusií informácie o identite iných diskutujúcich bez ich súhlasu, najmä ich adresu alebo telefónne číslo a podobne.
Buďte zodpovední
 • Naše služby Vám umožňujú komunikovať prostredníctvom tohto servera, nepreberáme však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto servera musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho. Pokiaľ máte podozrenie, že niektorí diskutujúci pravidlá porušujú, prosím, informujte nás kliknutím na tlačidlo "Nevhodný príspevok?" pri konkrétnom príspevku.
 • Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek akcie.
Dodržiavajte zákony
 • Pri používaní našich služieb ste zodpovední za dodržiavanie všetkých právnych úprav a zákonov, ktoré sa vzťahujú na miesto vášho aktuálneho pobytu.
 • Komunikačné služby tohto portálu nemôžete používať na šírenie ohováračských, nactiutŕhačských, obscénnych a iných protizákonných materiálov. Za protizákonné materiály sa môžu považovať napríklad detská pornografia, niektoré informácie týkajúce sa ilegálnych drog, informácie navádzajúce alebo umožňujúce porušovanie autorského práva a podobne.
 • Zverejňovanie odkazov na webové stránky, ktorých obsah je v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky, je zakázané. Týka sa to napríklad stránok propagujúcich rasizmus, ponúkajúce nelegálny softvér a podobne.
Chráňte svoje deti, súkromie a majetok
 • Ak váš počítač používa viac ľudí, nezabudnite sa pred opustením stránok odhlásiť, aby nikto nemohol v diskusiách vystupovať pod vašou identitou.
 • Vystríhame vás pred poskytovaním osobných informácií v diskusiách – týka sa to najmä čísla vašej platobnej alebo kreditnej karty, vašej adresy, telefónneho čísla, hesla a podobne. Takéto informácie môžu byť ľahko zneužité na protizákonné účely a spôsobiť vám ujmu.
 • Obsah niektorých internetových stránok, na ktoré diskutujúci odkazujú, môže byť nevhodný pre deti. Odporúčame rodičom, aby sledovali svoje deti pri ich surfovaní na internete, kontrolovali predmet ich záujmu a dbali na to, aby deti neposielali svoje osobné údaje cez internet.
Porušenia Kódexu
 • Prevádzkovateľ portálu, nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Napriek tomu nám záleží na tom, aby boli naše diskusné fóra miestom inteligentnej debaty, preto si ako prevádzkovateľ služby vyhradzujeme právo zasahovať do diskusií v prípade porušenia týchto pravidiel, typicky zmazaním diskusného príspevku a/alebo zablokovaním osobného konta.
 • V prípade závažného alebo opakovaného porušenia tohto Kódexu môžu byť zablokované všetky diskusné kontá daného používateľa, prípadne i možnosť jeho prístupu k ďalším službám tohto portálu.
 • Prevádzkovateľ môže vo výnimočnom prípade pristúpiť k zmazaniu príspevkov alebo zablokovaniu konta aj v prípade autorov, ktorí priamo neporušujú kódex, ale ich pôsobenie je dlhodobo prekážkou slušnej a vecnej diskusie a obťažujú ostatných diskutujúcich.
 • Prístupom k službám tohto portálu vyjadrujete svoj súhlas s týmito pravidlami a záväzok dodržiavať ich.

Ďakujeme vám, že pri využívaní komunikačných služieb Novaky.com budete dodržiavať tieto pravidlá. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek ich upraviť, preto vám odporúčame do tohto Kódexu správania pravidelne nazrieť a ubezpečiť sa, že konáte v súlade s ním.

Kódex naposledy aktualizovaný 27.10.2017.


Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.