Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7817 v téme Šport zo dňa 17:57:15 05.06.2023
„ Veľa dosiahnu v živote tí, ktorí veria. Viac tí, ktorí sú trpezliví a najviac tí, ktorí sa nikdy nevzdávajú.“

Milí spoluobčania,
naozaj s radosťou som si na Comke prečítal informáciu o ďalšom významnom úspechu našich športovcov – vodno pólistov. Naše malé mestečko môže byť naozaj pyšné hlavne na dva športy – Vodné pólo a Kanoistiku ( tým samozrejme nechcem znevážiť hlavne futbalistov. Dobre že sú tu a nech sa im len a len darí. ) Čo sa však týka Vodného póla je naozaj obdivuhodné, ako už dlhé roky patria medzi slovenskú vodnopólovú špičku. Možno mnohí vidia za titulom len športovcov a trénera. No kto robil aktívne šport vie veľmi dobre, že za takýmto úspechom stojí ďaleko viacej ľudí. Zjednodušiť úspech len na finálový zápas, by asi nebolo príliš fér. Za týmto úspechom stoja aj tí, ktorí sa po celý rok starajú o to, aby klub fungoval, aby plaváreň spĺňala všetky podmienky kvalitnej prípravy, aby sa aj hráčom vytvorili podmienky pre športovanie, aby sme si sami vychovali budúcich vodno pólistov.... Tých aby, je určite ešte viac. Majstrovské medaile síce dostali len hráči a tréner, no zaslúžili by si ich iste aj ľudia v pozadí tohto úspechu. Už len preto, že nedopustili v tejto zložitej dobe úpadok, možno i zánik vodného póla v Novákoch. Tým všetkým patrí aspoň naša vďaka. Vďaka nielen za titul, ale ja za pozitívnu reprezentáciu nášho mesta.
Neodpustím si však jednu poznámku. Je na škodu, že tí občania, ktorí radi uverejňujú na Youtube, či Faceoboku často krát negatívne informácie o našom meste resp. o niektorých osobách, nezverejnili na svojich stránkach tento nesporný úspech. Keď dokážu natáčať seba a kameru, či mobil majú stále v pohotovosti, tak si myslím, že mohli zverejniť aj tento úspech. No možno ho nenatáčali práve preto, že je to úspech a pozitívna informácia o našom meste. Zrejme sú nadstavení len na dehonestáciu, osočovanie a znevažovanie. No čo už.
Milí spoluobčania, samozrejme sa nepatrí zakončiť tento môj príspevok negatívne. Som rád, že žijem v meste, kde väčšina občanov si váži každý úspech a to nielen ten športový. Napriek zložitej dobe vidieť snahu tých, čo spravujú toto mesto o to, aby sa tu žilo spokojne a v pohode. Samozrejme aj ja viem, že snaha nestačí. No práve v zložitých a ťažších chvíľach by sme mali mať väčšiu dávku, porozumenia, trpezlivosti i solidarity. Spájať sily pre konečný úspech tak, ako to urobil celý vodnopólový oddiel. Ak to dokážeme, tak spoločne úspešne zvládneme aj toto obdobie.


S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 6   0

Kladne hodnotil:
06.06.2023 02:10:28 Aténa
06.06.2023 06:28:15 novacan7
06.06.2023 07:41:28 Vladimír
06.06.2023 11:59:17 Róbert Adamec
06.06.2023 15:18:13 Mária123
07.06.2023 22:48:30 fofo23
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
Vo veku sto rokov a osem mesiacov zomrel najstarší československý baník Karol Mikuláš
Život Karola Mikuláša bol spätý s baníctvom a hornou Nitrou.
zobraziť podrobnosti »
14.03.2023
Marián Miština je novým prednostom mestského úradu, vzdal sa funkcie poslanca
Mestský úrad v Novákoch má nového prednostu, Jána Martinu v tejto pozícii strieda Marián Miština.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2023
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.