Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7888 v téme Rôzne / Iné zo dňa 13:17:44 15.04.2024
Hoci nie s nadšením, ale predsa sa vyjadrím v krátkosti k osobe Ľ. Jánošíka, keďže tento človek neustále verejne útočí a osočuje ako mňa, tak aj môjho brata! Táto osoba sa ničoho neštíti a neustále šíri demagógiu a klamstvo! Za posledné dni uvediem jeden z čerstvých príkladov. Jánošík najnovšie prezentuje, ako som sa mal vyjadriť k vystúpeniu exprimátora Šimku na zastupiteľstve VÚC v Trenčíne zo dňa 25.3.2024. Počas rozpravy Šimka riadne vystúpil. Po jeho vystúpení dostal slovo primátor Adamec. Následne žiadal Šimka o dodatočný čas na vystúpenie, ako reakciu na predchádzajúci príspevok primátora Adamca. Predseda VÚC TN p. Baška dal o tom hlasovať a hlasovanie dopadlo pre Šimku negatívne a ďalšie slovo už nedostal! Podľa vyjadrenie Jánošíka vo video príspevku som mal tvrdiť, že za Šimku nehlasoval ani jeden z poslancov VÚC!! To je samozrejme lož a napísal som, že Šimku poslanci odmietli, lebo aj tu ho už majú plné zuby! Samozrejme Jánošík hneď začal manipulatívne označovať mená poslancov, ktorí hlasovali v prospech Šimku. Podstata však tkvela v tom, že Šimka už ďalšie slovo nedostal!! Takže Jánošík, keď už neustále vypisuješ a nahrávaš videá, tak skús byť aspoň troška objektívny! Inak zostaneš navždy len poskokom a užitočným idiotom exprimátora Šimku! Vieš Jánošík, to čo robíš ty, to dokáže hocikto! Osočovanie a urážanie je tá najprimitívnejšia ľudská činnosť! Áno, uverejnil si nejaké sms, ktoré som ti poslal ja a boli tam aj invektívy. Bola to však z mojej strany len nepatrná reakcia na tvoju až zákernú činnosť, ktorou sa tak často prezentuješ! Jánošík, riadiť mesto je predovšetkým veľká zodpovednosť! Človek, ktorý to robí, musí byť odborne, osobnostne a mentálne na istej vyššej úrovni, čo v tvojom prípade mám silné pochybnosti vzhľadom na tvoju nie príliš najlepšiu prežitú minulosť a konanie, akým sa prezentuješ v dnešnej dobe.

A hoci je to ešte relatívne ďaleko, ale ty máš vždy recept na vyriešenie všetkých problémov, určite neodmietneš a budeš kandidovať v nasledujúcich komunálnych voľbách na miesto primátora v Novákoch. Píšem to bez ohľadu na to, kto ďalší bude mať záujem o uvedené kreslo. Tam sa spravodlivo ukáže, ako sú občania Novák stotožnení s tvojim konaním a celkovo s tým, ako sa prezentuješ.

Na záver sa vyjadrím ešte k jednej nemilej udalosti. Dňa 16.3.2024 som tu uverejnil príspevok, v ktorom sa Jánošík zachoval k mojej mamine dosť nevyberavým spôsobom! V nasledujúcich dňoch došlo k poškodeniu hrobového miesta môjho otca na starom cintoríne! Vykonávateľ tohto ohavného skutku doposiaľ nie je známy! Človek sa môže nateraz len domnievať, kto by mal motiváciu na toto bezprecedentné konanie! Týmto chcem poprosiť aj občanov, ktorí by k tomuto skutku mali nejaké informácie, aby ma kontaktovali. Anonymitu samozrejme zaručím a určite sa aj odmením!

S pozdravom Róbert Adamec.
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
15.04.2024 14:15:10 Shakespeare
15.04.2024 16:38:31 Branislav Adamec
15.04.2024 16:39:33 Ajven
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky
Meno:
Heslo:
Bane na hornej Nitre skončili, banskí záchranári sú v pohotovosti naďalej. Je otázne dokedy
Banskí záchranári pomáhajú i pri rôznych nešťastiach.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2024
FOTO: Elektráreň Nováky odstavila poslednú turbínu, skončila sa tak výroba elektriny z uhlia
Výroba elektriny a tepla z domáceho hnedého uhlia v Elektrárni Nováky po 70 rokoch definitívne skončila.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Final coal mining cart pulled from Nováky mine
More trains for Christmas holidays, Bratislava outskirts teeming with culture, and a recipe for Christmas baking.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Z nováckej bane vyťažili posledný vozík uhlia, o zamestnanie prídu stovky ľudí
Uzatváranie bane potrvá roky.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.