Online 7 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Rôzne / Iné
122 príspevkov
Váš príspevok sa nehodí do žiadnej otvorenej témy? Šup s ním sem...
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
09:57:29 23.07.2019 [6881] Nevhodný príspevok?
Dobrý deň.

Po včerajšom vyše polhodinovom telefonáte s p. primátorom, chcem upraviť jednu vec v mojom príspevku. Uviedol som neprávne, že víťaz výberového konania nedoniesol obálku na MsÚ polhodinu po p. Miklášovej, ale 5 min. po nej. Za nepresnosť sa čitateľom ospravedlňujem. To však nič nemení na podstate celej veci, že to odovzdal až po nej, keď vedel, aká suma bude v obálke p. Miklášovej. Samozrejme čitateľ sa môže opýtať prečo ten dotyčný pán, ak vedel sumu s ktorou išla do súťaže p. Miklášová, nedal vyššiu cenu len o pár eur. Zrejme si uvedomil, že rozdiel pár eur by nestačil presvedčiť p. primátora, aby sa rozhodol pre neho, pre úplne neznámeho človeka z iného okresu. No z telefonátu som sa dozvedel aj to, že komisia naozaj rozhodla v prospech p. Miklášovej. O to väčšia úcta a poďakovanie celej komisii.
Ako teda ďalej? Čas ukáže, či rozhodnutie p. primátora bolo správne, hlavne v prospech občanov Novák. Osobne s určitosťou očakávam, že p. primátor na najbližšom zasadnutí MsZ mi nič nedaruje a obviní ma zo všetkého možného, aj nemožného. Veď ako by to bolo, aby sme v našom meste nepranierovali, či nekritizovali iný názor. Mať iný názor síce nie je trestné, ale v Novákoch sa jednoducho neodporúča. Určite však, ak mi to čas dovolí, na to zastupiteľstvo prídem, aby som si to vypočul v priamom prenose, lebo záznamy z nováckej televízie nepozerám.
Začínam sa tu naozaj cítiť ako po roku 1989. Aj vtedy som verejne prezentoval svoje názory, pod ktoré som sa podpisoval. Aj vtedy som bol tŕňom v oku mnohých ľudí. Čas neskôr ukázal, že som mal v mnohom pravdu. Uvidíme, čo ukáže čas dnešný. Nakoniec, ak sa ukáže terajšie správanie, kroky a spravovanie mesta primátorom ako správne a prospešné pre naše mesto, tak určite nebude mať problém vyhrať aj ďalšie komunálne voľby. K tejto úvahe je samozrejme ešte ďaleko. No už teraz sa však začínajú zbierať body k ďalším voľbám. Či budú kladné, alebo záporné o tom našťastie budeme rozhodovať my všetci.
Predsa však musím povedať, že z jedným názorom pána primátora sa úplne stotožňujem. V telefonáte mi povedal, aby som si pri písaní uvedomil, že každý z nás si zo svojich výrokov a krokov stavia svoj vlastný pomník. S tým sa naozaj nedá nesúhlasiť.


S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 0   0
19:19:38 22.07.2019 [6879] Nevhodný príspevok?
Príspevok je schovaný!
Príspevok je dostupný len pre prihláseného používateľa.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.