Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Primátor / Poslanci
1085 príspevkov
Do tejto témy vkladajte sformulované otázky pre pána primátora a pre pánov poslancov.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
17:38:56 22.12.2012 [3498] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok od Tony na tému Primátor / Poslanci zo dňa 16:20:11 22.12.2012, číslo príspevku 3496.

Dobrý večer Tony.

Dovoľte nám aby sme Vás uviedli na správnu mieru, to že sú vo fóre zmazávané príspevky od rôznych používateľov, neznamená aj to že sú to rôzni ľudia. Inak povedané, často tu jedna osoba vystupuje pod viacerými používateľskými menami. Prečo tak konajú, možno viete Vy sám. Pod rôznymi menami prispievajú s tými istými príspevkami, ktoré sú zmazané a vytvárajú dojem, že sú tu zmazávané stovky príspevkov od rôznych osôb, aj keď sú to príspevky jednej a tej istej osoby. Napríklad posledných niekoľko príspevkov sa venuje len tomu prečo sa zmazávajú príspevky, presne tak ako je ten Váš. Váš príspevok považujeme pomerne za mierny oproti zmazaným. Preto naň aj odpovedáme.

Snažíme sa dať priestor všetkým názorom, ale neakceptujeme, ak niekto sa snaží svoj názor reprodukovať každý týždeň, pod viacerými používateľskými menami a vyvolať dojem, že je to názor väčšiny.
Uvediem príklad:
- Vy napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. Niekto na Váš názor zareaguje, že nesúhlasí, lebo je vonku -6 stupňov Celzia.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. Niekto ďalší na Váš názor zareaguje, že nesúhlasí, lebo je vonku -7 stupňov Celzia.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. Niekto ďalší na Váš názor zareaguje, že sa opakujete a že na Váš príspevok už všetci reagovali.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. Nikto už nemá záujem reagovať, pretože dookola opakujete to isté.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. Nikto už nemá záujem reagovať, pretože dookola opakujete to isté. A my Váš posledný príspevok zmažeme.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. A my Váš ďalší príspevok zmažeme.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. A my Váš ďalší v poradí už tretí príspevok zmažeme.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. A my Váš ďalší v poradí už štvrtý príspevok zmažeme.
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. A my Váš ďalší v poradí už piaty príspevok zmažeme.
.... takto sa to opakuje pol roka ...
- Vy opäť o týždeň napíšete že je vonku 100 stupňov Celzia. A my Váš ďalší v poradí už 168 príspevok zmažeme.
- Vy napíšete, že Webmaster je arogantný a manipuluje stránkou. A my Váš príspevok zmažeme a už neuvádzame ani dôvod.
- Vy napíšete, že Webmaster je arogantný a manipuluje stránkou. A my Váš ďalší príspevok zmažeme a už neuvádzame ani dôvod.
.... takto sa to opakuje pár mesiacov ...
- Vy sa prihlásite pod iným kontom a napíšete napríklad príspevok číslo 3496 a ja Vám zareagujem týmto príspevkom, ktorý obsahuje tento príklad a predpokladáme, že veľká väčšina ľudí pochopí o čo ide prispievateľom, ktorí majú zmazané príspevky.

Ako ste mali možnosť, príspevky Adriana nie sú zmazané aj keď vyjadruje názor opačný ako iní diskutujúci. Nie sú zmazané preto, lebo sa neopakuje, píše slušne, nikoho neuráža, nesnaží sa svoj názor prezentovať ako názor väčšiny, napríklad tým, že by napísal „Všetci občania dobre vedia a určite so mnou súhlasia keď napíšem že....“. Jednoducho či s Adrianom osobne súhlasíme, alebo nesúhlasíme, tak jeho príspevok nemáme dôvod zmazať. Za čo by som chcel poďakovať Adrianovi, že sa snaží písať slušne a predkladá svoje názory a nesnaží sa ich prezentovať ako názory všetkých ľudí.

Ďalej sa v príspevku pýtate, prečo niektoré príspevky sú zobrazené hneď a iné až o pár hodín, alebo dokonca dní. Na jednu stranu, sa tu niekto posťažuje že jeho príspevok bol zmazaný po 28 sekundách bez toho aby sme si ho prečítali, aj keď sme si ho prečítali, na druhú stranu sa tu ten istý používateľ sťažuje, že jeho príspevok bol kontrolovaný hodinu a pol. Odpoveď je jednoduchá. Príspevky sa kontrolujú pokiaľ možno čo najskôr a keď príspevok je nekonfliktný, tak sa pokiaľ možno ihneď uverejní. Ale ak príspevok obsahuje niečo, na čo treba reakciu Webamstera, tak tieto príspevky sa zobrazia alebo zmažú po tom ako je napísaná reakcia. Články kontroluje niekoľko ľudí v rôznych časoch a niekedy je doba keď všetci spia, alebo sú mimo možnosti kontroly článkov, napríklad sú na rodinných oslavách, kultúrnych podujatiach, alebo v inej práci, kde nie je možnosť kontroly. Preto sa stane že naozaj príspevok, ktorý sa dá uverejniť hneď je uverejnený hneď a príspevok na ktorý chce reagovať Webmaster je uverejnený neskôr. Napríklad ako Váš príspevok 3497, ktorý čaká na kontrolu v dobe keď Vám píšeme túto reakciu na Váš príspevok číslo 3496. Za to sa ospravedlňujeme, ale reakcia na Váš príspevok zaberie určitú dobu. Ako tak jedným okom prebehnem Váš príspevok 3497, tak v podstate odpoveď opäť nájdete v tomto príspevku.

Možno vyberiem pár otázok ktoré som našiel vo Vašom príspevku 3497:

CITUJEM: „Nie veľmi chápem, že sú tu neustále uverejňované veľmi urážlivé a osočujúce články naším spoluobčanom pánom Petrom Bošiakom /otcom poslanca/. A sú dokonca vždy na tejto stránke pod kolonkou "NEPREHLIADNITE"!”
ODPOVEĎ: Pán Bošiak nám prvé príspevky posielal na emailovú adresu a boli pridané ako dokumenty, na ktoré bola naviazaná novinka, ak ste si všimli posledné príspevky pán Bošiak písal priamo do diskusného fóra a neobjavili sa pod kolónkou „Neprehliadnite“.

CITUJEM: „"ja"- PBOŠIAK, ASTA ALEX, SAXANA, JOZEF 22- môžem napísať článok, ale mnohí občania /VLADO 1, ŠTEVO, FERI, SAXANA 2, ORŠULA 7.../ ho nemôžu napísať, alebo, keď ho napíšu, tak im ho administrátor aj tak zmaže! Správne som to pochopil?“
ODPOVEĎ: Nie nechápete to správne. Príspevky sú zmazávané buď kvôli porušeniu kódexu, alebo z vyššie uvedeného príkladu (čo je tiež porušenie kódexu, je to obdoba "tapetovania").

CITUJEM: „Ing. Dušan Šimka zvolený za primátora mesta! A to až 6 krát za sebou! No, čo si môže človek, ktorý si prečíta jeho články o ňom pomyslieť? Skúste pán administrátor odpovedať na túto otázku za mňa...“
ODPOVEĎ: Ako Webmasterovi mi neprináleží mať názor, možno Vám odpovie množstvo iných prispievateľov, ktorí sledujú túto stránku.

Vo vašom príspevku sme už nenašli žiadne otázky, na ktoré by sme Vám vedeli odpovedať. Preto ak sme na niečo neodpovedali, ospravedlňujeme sa. Poprípade ďalšie otázky vložte do diskusného fóra. Ešte si dovolím upozorniť všetkých prispievateľov, že je sobota podvečer, čas kedy sa organizujú rôzne kultúrne podujatia, preto za prípadné ďalšie zdržanie pri kontrole príspevkov sa vopred ospravedlňujeme.

Pekný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 11   0
13:38:53 13.12.2012 [3462] Nevhodný príspevok?
Bc. Peter Bošiak, vajadrenie k MsZ konaného dňa 11.12.2012:

http://www.novaky.com/dokumenty/ost/20121213_sprava_k_rozpoctu_2013_pbosiak.pdf
Hodnotenie: 12   0
17:24:55 12.12.2012 [3460] Nevhodný príspevok?
Správa k rozpočtu mesta 2013 od poslanca Mgr. Milana Oršulu:

Vážení občania, vzhľadom na predčasné ukončenie MsZ konaného dňa 11.12.2012 z dôvodov, ktoré uvádzam v prílohe tohto príhovoru, Vám dávam do pozornosti moje stanoviská k jednotlivým bodom rokovania, ktoré včerajším odchodom niektorých poslancov neboli prerokované.

Príloha:
http://www.novaky.com/dokumenty/ost/20121212_sprava_k_rozpoctu_2013_morsula.pdf

Mgr. Milan Oršula
Predseda komisie kultúry a športu
Hodnotenie: 13   0
15:31:13 07.12.2012 [3452] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 15:27:34 07.12.2012 od Feri číslo 3451.

Vážený pán Feri.

Váš príspevok číslo 3450 bol zmazaný po viac ako 38 sekundách a bol prečítaný celý.
Ďalšie dôvody Vám netreba uvádzať, pretože sú Vám a aj všetkým návštevníkom jasné.

Pekný deň.

Webmaster.
Hodnotenie: 3   0
10:45:59 25.09.2012 [3338] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevky číslo 3335, 3336 a 3337.

Vážený pán / Vážená pani Antón.

Po prečítaní Vašich posledných troch príspevkov Vám oznamujeme, že táto stránka nebude poskytovať priestor na znevažovanie akejkoľvek dobrovoľnej a nehonorovanej práce športových funkcionárov, poslancov ale i iných občanov, čo je prevažujúcim predmetom Vašich troch príspevkov.

Pekný deň.

Webmaster.
Hodnotenie: 1   1
14:08:52 20.09.2012 [3329] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 08:58:01 20.09.2012 číslo 3328 od Feri

Dobrý deň Feri.

Ak máte pocit, že Vás Webmaster nejakým spôsobom nemiestne urazil alebo ponížil, tak sa Vám ospravedlňujeme.

Ďalej popierame priznanie používateľa Karol33, že je Webmaster. Používateľ Karol33 má presne také isté používateľské práva ako Feri a ostatní používatelia.

Pekný deň.

Webmaster
Hodnotenie: 1   1
00:12:12 09.09.2012 [3293] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 13:06:26 08.09.2012 číslo 3288 od Marián Šimka

Dobrý večer pán Marián Šimka.

Ospravedlňujeme sa Vám ak uverejnenie niektorých príspevkov trvá dlhšie, hlavne ak sa jedná o príspevky písane v nočných hodinách. Niekedy žiaľ nemáme kapacity, aby sme boli schopní udržať 24 hodinový servis. Preto ľutujeme, že nás chápete takto:
"Vážený pán Webmaster, nechápem, prečo kontrolujete môj príspevok už takmer 12 hodín! Opäť som pod ním podpísaný plným menom. Znovu musím zdôrazniť, ako príliš "okato" manipulujete touto webovou stránkou, ktorá sa nazýva Stránka občanov mesta Nováky. Svoju hrubú manipuláciu touto stránkou nám dokazujete takmer každý deň."

Žiaľ nie sme nikým financovaní a preto nepredpokladáme, že niekedy budeme schopní všetky príspevky kontrolovať hneď po ich napísaní.

Prajeme Vám príjemný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 5   0
09:41:44 06.09.2012 [3273] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 21:58:18 05.09.2012 číslo 3269 od Marián Šimka

Dobré ráno pán Marián Šimka.

Vo vašom príspevku je viacero protichodných myšlienok. Napríklad v ňom uvádzate:
"Kto dal tomu PETKOVI zlé hodnotenie? ..... ..... Prečo ho nemôžeme hodnotiť my, ktorí sem píšeme? Kto okrem Vás ešte manipuluje touto stránkou?"

Pán Marián Šimka keď si pozriete informácie o Vás na tejto stránke, viď:
http://www.novaky.com/?list=user&info=1078
zistíte, že Ste v diskusnom fóre ohodnotili 16 príspevkov z toho 6 kladne a 10 záporne.
Sám Ste na tejto stránke ohodnotili príspevky a to vedome. Preto nerozumieme prečo vkladáte otázky takéhoto charakteru spolu s tvrdením, že my manipulujeme s touto stránkou. Nech si čitatelia tejto stránky spravia na Vás vlastný názor a na Vaše mnoho krát protichodné reakcie.

Zároveň uvádzame, že v diskusnom fóre máte 8 príspevkov s celkovým záporným hodnotením 30. To znamená, že prispievatelia tejto stránky Vás ohodnotili a nie my.

Vyprosujeme si od Vás aby ste nás medzi riadkami urážali a aby ste neskresľovali skutočnosti.
Snažíme sa Vám odpovedať na Vaše otázky, ale nebudeme uverejňovať príspevky v ktorých uvádzate nepravdy a osočovanie.

Pekný deň.

Webmaster
Hodnotenie: 8   0
21:15:18 05.09.2012 [3268] Nevhodný príspevok?
Reakcia od petičného výboru na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:31:51 05.09.2012 číslo 3264 od Feri

Dobrý deň pán Feri.

Referendum bude vyhlásené po tom, ako bude úspešná petícia, ktorá by mala prebiehať do konca Septembra.

Pekný deň.

Petičný výbor
Hodnotenie: 6   0
17:53:58 05.09.2012 [3266] Nevhodný príspevok?
Reakcia na príspevok v téme Primátor / Poslanci zo dňa 17:48:28 05.09.2012 číslo 3265 od Feri

Dobrý večer Feri.

Môžeme Vám potvrdiť, že niektorí používatelia majú kvôli svojmu zlému hodnoteniu obmedzený čas na vkladanie príspevkov. Vy ho máte na 5 minút a poniektorí aj na 5 hodín.

Pekný večer.

Webmaster
Hodnotenie: 8   0
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Bane na hornej Nitre skončili, banskí záchranári sú v pohotovosti naďalej. Je otázne dokedy
Banskí záchranári pomáhajú i pri rôznych nešťastiach.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2024
FOTO: Elektráreň Nováky odstavila poslednú turbínu, skončila sa tak výroba elektriny z uhlia
Výroba elektriny a tepla z domáceho hnedého uhlia v Elektrárni Nováky po 70 rokoch definitívne skončila.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Final coal mining cart pulled from Nováky mine
More trains for Christmas holidays, Bratislava outskirts teeming with culture, and a recipe for Christmas baking.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Z nováckej bane vyťažili posledný vozík uhlia, o zamestnanie prídu stovky ľudí
Uzatváranie bane potrvá roky.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.