Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Politika
173 príspevkov
Primátor, mestský úrad, podnikanie v meste...
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
19:45:05 16.05.2023 [7807] Nevhodný príspevok?
Jánošík, dnešným príspevkom na FB profile zo včerajšieho zasadania MsZ ste ma príjemne pobavili. Na to, že ste narcis a neustále sa prezentujete ako najlepší flash reportér, alebo odborník na zdravotníctvo sme si už akosi zvykli. Zvyknúť sa však nedá na vaše zaujaté a neobjektívne video príspevky plné prázdnych gest, c-kaní a úšklbkov. Aj tieto prejavy totiž svedčia o vašom charaktere.
A čo ma pobavilo na vašom najnovšom príspevku? Konkrétne jeho záver, kde sa vyjadrujete
k sociálnym podnikom. Zaujímavé, že aj v tejto oblasti máte veľa priateľov, ktorí sa danej problematike venujú desaťročia (smiech) a majú bohaté skúsenosti.
Jedno mi však stále zostáva záhadou? Prečo taký výnimočný a vzdelaný človek ako vy pracuje v Bojnickej nemocnici na pozícii radového ošetrovateľa? A hlavne, prečo človek ako vy ešte nikdy doposiaľ neuspel ako kandidát na poslanca (voľby do EP, komunálne), keď ste taký známy a máte toľko veľa priateľov? Prečo asi??
Hodnotenie: 4   0
21:29:16 15.05.2023 [7805] Nevhodný príspevok?
Pani Alena Mokrá, keď už sa tak rada prezentujete na MsZ pred mikrofónom, tak aspoň tam hovorte pravdu a neklamte! Kde a kedy som ja o vás napísal, že ste arogantná?? Vo svojich príspevkoch píšem vždy len objektívne a relevantné fakty a každú vetu si kedykoľvek obhájim!
Svoju identitu odhalím, keď príde na to vhodný čas!
Hodnotenie: 2   0
14:46:57 03.05.2023 [7802] Nevhodný príspevok?
Pre zmenu zareagujem na Vašu poslednú vetu ohľadom na Jánošíka:
"...ale vy ste skutočne prípad pre psychiatra!... "
to je veľmi tvrdý oriešok. Pozrite sa, koľko diagnóz existuje.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1evn%C3%A9_poruchy_a_poruchy_spr%C3%A1vania_(MKCH-10)
Jeden lekár to tak ľahko nezistí, nakoľko také diagnózy sa nedajú zistiť ani na RTG, ani na CT, ani odberom krvi pacienta... Na to je potrebné dlhé sledovanie viacerýMI odbornými lekármi - každý je špecializovaný na inú oblasť. Výsledky veľakrát negujú aj samotní pacienti, keď klamú lekára, hrajú sa na hercov... a odborník má veľmi sťaženú prácu. Túto informáciu mám od lekárskeho týmu, keď sme natáčali v nemocnici a veľký odborník, špecialista a lekár a filmár bola veľká kapacita na medzinárodnej báze, ktorý chodieval aj na lekárske konzília do Ženevy, bol to MUDR. Cyril Šimkanin - primár liečebne v Lučivnej. Žiaľ, v roku 1976 si ho tá kosatá zobrala, je pochovaný v Poprade-Veľká...Nech mu je zem slovenská ľahká...
Keď mi Ing. Šimka niekoľkokrát povedal, že mám zahmlený mozog, že som BLÁ... (Teraz neviem, či náhodou tou skratkou nemyslel, či náhodou nie som BLAhoslovený, BLAžený, Blankytne úprimný...)... Vraj neviem, čo robím, lebo keby som bol normálny na "mafianskú" stránku Novaky com by som nepísal, že je to najväčšie hnojisko špiny...(Hlavná vec, že jeho brat Marian má na Novaky.com až 10 účtov."...
Spomenul som si na nášho lekára MUDr. Šymkanina a vyzval som teda najidealnejšieho človeka EU, aby sme postúpili spoločnú kontrolu na psychiatrii. Dáme sa dobrovoľne zavrieť a som veľmi zvedavý, kto bude mať akú prepúšťaciu správu... Ja som ochotný ju aj uverejniť.
Reakcia na to nebola žiadna...
Čakal som oheň a sýru na moju hlavu. Jánošík zmenil rétoriku. Prehodil kostým NERA na panenku Máriu. V tých svojich brakových reportážach sa vyžaloval asi v tomto duchu: že je mierumilovný, citlivý, chápavý, že m u srdce trhá, keď vidí nespravodlivosť a že bol nevinne obvinený, že je arogantný.Vraj opak je pravda. Spomenul si napr aj na to, že citlivo pristúpil k paciente so slovami:"Babka, posuňte sa prosím!" A vraj sa to niekomu nepáčilo,vraj prečo to dál príkazom,,,. Každý človek má priateľov (ale aj nepriateľov.) Citujem:
"Ja som to čítal. Skoro som sa pošťal. Podľa neho sú citlivé slová: "Priviaž tú starú p... na lehátko. Idem si zapáliť."
Po večeroch pravdepodobne bifľuje slovník cudzích slov, aby vyzeral ako ľalia v rozpuku. Ale moderátorka ho pravdivo ohodnotila... (Cudzie slová v nelogických kombináciach."...
Šimka má strach a zsratý je až poza uši - napr. aj za KCMN, ktoré sa záhadne rýchlo dostalo do likvidácie.
Starach má veľké oči...
https://stevard222.rajce.idnes.cz/NESPLNENE/
Hodnotenie: 3   0
09:21:50 03.05.2023 [7801] Nevhodný príspevok?
Od Jánošíka sme sa dnes najnovšie dozvedeli ďalšiu fantasmagóriu. V Novákoch sa údajne po vystúpeniach súčasného primátora zaužívalo hovoriť namiesto "jedna pani povedala" (JPP), citujem: "dal si to na ELITNÉHO ADAMCA".
Jánošík a viete ako väčšina ľudí reaguje na tieto vaše bludy? "TO NEVYMYSLÍŠ, TO JE JÁNOŠÍK"!
Chlape, vy musíte byť na základe týchto vašich príspevkov človekom plný nenávisti a hnevu! Je mi to ľúto, že to takto píšem, ale vy ste skutočne prípad pre psychiatra!
Hodnotenie: 4   0
10:32:00 02.05.2023 [7800] Nevhodný príspevok?
V priebehu pár hodín som si prečítal oba posledné príspevky, ako od pána Theisa, tak aj od pána Dzuráka. Pán Dzurák napísal príspevok o máji, láske a porozumení. Určite aj tento typ článkov obohatí túto stránku a je jej príjemným spestrením. Samozrejme, tiež si pána Dzuráka vážim a som rád, že svojimi príspevkami nabáda, aby sa situácia v našom meste začala konečne meniť k lepšiemu a aby aj ľudia mali k sebe viac porozumenia a ohľaduplnosti.
Pán Theis veľmi výstižne vo svojom príspevku poznamenal, že táto stránka vznikla a celý čas slúžila prevažne ako odozva na bývalé primátorovanie Dušana Šimku. Som presvedčený, že svoje opodstatnenie ma aj dnes, niekoľko mesiacov po voľbách. Človek však musí byť obozretný naďalej, keď vidí úzke zoskupenie okolo Dušana Šimku a ako a čím sa toto krídlo prezentuje. S výsledkom volieb sa do dnešného dňa títo ľudia nevyrovnali a tak ich frustrácia naďalej pretrváva ako u Šimku, tak aj u oboch kandidátov na poslancov Jánošíka a Mokrej. Ako Štvrtý do tejto partie zapadá Marián Šimka. Toto zoskupenie vsadilo na jednu kartu a po voľbách zvolilo agresívny štýl v podobe osočovania, očierňovania a šírenia demagógie cielené proti súčasnému primátorovi a úzkemu vedeniu mesta. Týmto manipulatívnym spôsobom sa snažia čo najviac negatívne ovplyvňovať občanov a tak im vnucovať ich názor.
Z ľudskej stránky by sa aj dalo súčasné konanie exprimátora Šimku pochopiť. Predsa len viedol úrad dlhé roky a nie je jednoduché neúspech len tak stráviť a hodiť za hlavu. Možno je tam z jeho strany aj istá obava, ale to ukáže až čas. S čím sa však nedokážem stotožniť je činnosť a konanie občana Jánošíka. Tento problémový človek sa za každú cenu snaží preraziť v spoločensko-politickom živote, no doteraz sa mu to nedarí. Jeho nafúknuté ego, chýbajúca sebareflexia a arogantné správanie a vystupovanie budú asi najväčšou príčinou, prečo mu to nevychádza. Jánošík sa nechal D. Šimkom až príliš zmanipulovať a ovplyvniť a to tak, že stratil doslova zdravý úsudok reálne vnímať dianie okolo seba a príčetným spôsobom naň reagovať.
Na Jánošíkovom FB profile pribúdajú aj reakcie pani Aleny Mokrej. Keďže patrí do krídla Šimkovcov a nechce za nimi zaostávať, jej komentáre sú čoraz osočujúcejšie a “odvážnejšie”. Človek by ani nepovedal, že to píše ona, keď ju vníma počas vystúpení na MsZ s jej typickým tenkým hláskom. No ako vidieť, odvaha za klávesnicou zjavne ani jej nechýba. Keď pôsobila minulé volebné obdobie ako poslankyňa, tak za 4 roky vystúpila s príspevkom toľkokrát, že by sme to spočítali na jednej ruke! Večne sa držala svojho obdivovateľa D. Šimku po jeho boku.
Hodnotenie: 4   0
16:39:52 30.04.2023 [7797] Nevhodný príspevok?
Nechcel som sa vrátiť k Jánošíkovi, ani k Šimkovi.
Ja som nikdy vojnu nezačínal, ale po nose si brnkať nedám.
Musím niečo uviezť na správnu mieru. V mojom príspevku som viacmenej tak okrajove spomenul, že "nebudem urážať pána Jánošíka".
Tie slová boli v meili od Ing. Šimku nie teraz, ale po voľbách v novembri. Doaslova mi napísal:Neurážajte pána Jánošíka, ani pána Kormaňáka, ktorí vám chceli pomôcť.(Neviem v čom. Na moju otázku som odpoveď nedostal.) Zdržiavate pracovníkov Domu kultúry a hodiny vysedávate v knižnici."
Pani stupalová pri tých slovách otvorila oči: "Vy a hodiny v knižnici? Ja si ani nepamätám, kedy ste v knižnici boli naposledy. Jarka chodí do knižnice na obrátku a knižky berie aj pre vás." Ako zareagovali ostatní, ktorých "zdržiavam", okrem spiechu,...nebudem komentovať...
Rád by som vedel, AKO mi pomáhali páni Jánošík a Kormaňák.
Jánošík urážkami. Kormaňák tak, že na mojej premietačke vyše roka kopíroval tri filmy pre otca. Prvý krát mi ju vrátil s poškodenými valčekmi z umeliny, ako sa film transportuje. Pretrhol sa mu film a ako ho zlepiť? Nič múdrejšie ho nenapadlo, ako film zospinkovať so spínacím strojčekom...
Keď si premietačku požičal druhý krát (dostal som radu, že po takej skúsenosti, aby som ju nedal, ale som veril. Bola mi vrátená po roku. Previazaná s lykom. ""Tu máte! Musím sa ponáhľať." a ponáhaľal sa dole schodami. Zapol som premietačku, rachot... Vrtula ventilátora prelomená (to bol ten rachot.) Trafo viselo na jednej skrutke. Funkčný bol iba zosilovač a tri voľné vodiče - ani boh nevie odkiaľ. Doslova vrak... To je tá pomoc?
Čo sa týka primátora, v tom čase mi napísal zmierovací mail:
"Pán Theis! To, čo ste mi povedali o Hornej, mali ste pravdu.V plnom rozsahu sa s vami stotožňujem."
Pán primátor! Na čo konkrétne myslíte? Veď vy ste boli na obaja na vlas rovnakí. Spolu ste šafárili ako dvaja kohúti na jednom smetisku. Naraz vám to nestačilo a skočili ste do seba, ako ozajstní kohúti."
Aká bola odpoveď? "Štefan, Štefan! Čo sa to robí vo vašej hlave? Vy ste BLÁ***. Vám už nie je pomoci."...
Čo sa týka Kormaňáka a Mgr. Hornej, to sú dve kapitoly samé od seba...
Celé Nováky vedia, že som roky-rokúce robil kameraman, ale exprimátor si na nič nepamätá, ale, keď šaškoval pred televízorom a predvádzal svoje účelové videa, ktoré mu zostrihal jeho dvorný kameraman, tam boli príspevky aj z čias, keď Pánbožko bol ešte malý chlapec...
Ale v mojoom prípade je všetko premlčané.
Inšpektorát práce v Trenčíne zistil 17x porušenie zákona v mojom prípade, ale (niečo už je premlčané.)
Zbytočne som písal žiadosť podľa § 211/2000 Z.z., "Mesto nemá také vedomosti.
Napísal som na NKU. Odpoveď:"Mesto Nováky neviduje taký prípad v meste Nováky."...
Pozrite si nález NKU. Tam je pasáž o podvodnom vyplácaní v sume 170 €...
Tam je to čierne na bielom. A čo tých 170 € mesačne od marca do septembra 2011 znamená?
Roky som robil druhého kameramana. Stalo sa, že som ostal sám. Podpísali so mnou Dohodu. Primátor hovorí:
"Gabika Tyuchová bola veľmi drahá. Ona brala až 300 €, ale vy budete mať v prepočte AŽ 5 000 Slovenských korún."A to bolo tých 170 €...
Keď som si pýtal, koľko dostal p. Kormaňák po mojom nástupe a so zpätnou platnosťou, mal som telefonát (slová sa dajú v mobile kedykoľvek odškriepiť, pedel čo robí), vraj podľa zákona o ochrane osobných údajov je to ZAKÁZANÉ uverejniť."
Pýtal som sa na faktúry pri rekoštrukcii DK (ide o svetelnú techniku.
Odpoveď: Mrsto nedisponuje s takými faktúrami."
A tri kompletne zariadené TV štúdia sa tiež záhadne vyparili...
V súvislosti TVN v DK, keď bola Mgr. samozvanou riaditeľkou TVN. Pýtali sa ju, prečo nie som prítomný pri strihaní videa. V iných televíziach strihajú filmy spolu s kameramanom. A tieto slová som počul na vlastné uši:
"Theisa v žiadnom prípade! Ten by dal tam aj to, čo my nechceme."...
Nuž a cenzúra bola samozrejmosťou...
Myslíte, že to je všetko? To je iba časť mozaiky.
To je iba časť mozaiky.
nezabudol som ani na to, keď som na niečo poukázal, exprimátor mi hovorí:"Viete, že pani Tkáčová robí opatrovateľku a opatrovateľky patria pod Mestský úrad... Ostal som ticho. Prečo má niekto nevinný za mňa trpieť...
Pokračovať? Načo. Počkám na tie plamene inkvizície, lebo pravda oči kole...
Hodnotenie: 1   0
08:28:47 30.04.2023 [7796] Nevhodný príspevok?
Z posledného príspevku pána Theisa sa dozvedáme, že
v predchádzajúcich dňoch ho kontaktoval exprimátor Dušan Šimka, aby orodoval za svojho “koníka” Jánošíka. Šimka od p. Theisa požadoval, aby o Jánošíkovi už viac nepísal. Šimkovi samozrejme nehrá do kariet, že jeho “zverenec” je vykresľovaný v negatívnom svetle. Preto zámerom tohto jeho konania bolo, aby Jánošík zostal v psychickej pohode a nezosypal sa. Ten totiž Šimkovcom a Mokrej poskytuje prostredníctvom svojho FB profilu priestor na šírenie tých ich bludov.
Dušan Šimka si to celé predstavuje asi tak, že oni ako skupina môžu urážať, osočovať a klamať! Keď však niekto napíše kritický príspevok na ich adresu, tak to sa nesmie, to je prísne zakázané! Dušan Šimka, mali by ste sa už konečne zobudiť z toho sna a naučiť sa kritiku aj prijímať a nie len chŕliť oheň a síru o druhých! Asi ste ešte dostatočne nezachytili dosť podstatnú zmenu vo vašom živote!
Pán Theis má určite dostatok zaujímavých informácií ako o Jánošíkovi, tak aj o exprimátorovi Šimkovi a to ich oboch do značnej miery irituje. Zostáva len veriť, že pán Theis sa o ne prostredníctvom svojich príspevkov ešte niekedy podelí. Určite si ich viacerí Nováčania s obľubou prečítajú.
Hodnotenie: 4   0
12:31:43 27.04.2023 [7794] Nevhodný príspevok?
Nebudem už "urážať pána Jánošíka", ako mi ing. Šimka napísal. Nechám batoľa inteligencie na pokoji. Viem, že teraz zasadá "Rada troch múdrych" a zase budú na mňa sršať plameň a síru... Mám aj inú robotu.
Mám pred sebou videozáznamy. Práve pozerám záznam z roku 2001. Rekonštrukcia Klubu dôchodcov. Dôchodcovia zavolali sponzora p. Antona Kiabu s manželkou, ktorý zariadil a zafinancoval rekonštrukciu KD.
(Apropo, Teraz máme rok 2023. Koľko za tie roky investoval ing. Šimka?)
Dôchodcovia ďakujú p. Kiabovi za rekonštrukciu KD. Ďakujú za kompletné zariadenie, ktoré ešte aj dnes slúži, nakoľko bolo vyrobené z kvalitného materiálu a u kvalitnýcého výrobcu. Vedľa rodiny Kiabových v tesnej blízkosti sedí aj vtedajší primároe Ing. Šimka. Vytešuje sa a usmieva saako mesiac na hnoji. Keď p. Kiaba dal na úroveň Klub dôchodcov, bolo všetko v poriadku. Vtedy bol uznávaný. P. Kiaba zaistil autobus aby dôchodcovia mohli ísť aj na výlet, poznať aj iné oblasti slovenska. Aj to bolo v poriadku. Ale, keď si p. Kiaba dal zaplatiť náklady za dopravu - už bol oheň na streche. Už bol mafian, už bol zlodej, už okrádal Nováky a novácky rozpočet...
ALE! Keď Šimkova kamarátka p. Studená organizovala zájazd pre SZZP a mesto zaplatilo autobus - to už bolo v poriadku.
To nie sú prázdne slová. Píšem ako člen SZZP !!!
Keď išli ZP na týždeň do Talianska a mesto zafinancovalo, aj to bolo v poriadku. A neboli to iba nováčania, ale aj cezpoľní a ich rodinní príslušníci.
Pýtali sa babky, či pôjde do Talianska."Ale kde by som už ja išla. Ja som rada, že prejdem do kostolíka. Pôjde moja vnučka aj s frajerom."
Či ozaj išli, to je dokazateľné, lebo okrem zoznamu žiadateľov, jestvuje aj zoznam skutočných cestujúcich. Existuje aj zoznam ľudí, ktorí boli skutočne ubytovaní... Je zaujímavé, že také aktivity sú v poriadku...
Spomenul som si na predsedníčku, ktorá bola pred tým. Boli sme na zájazde. Navštívili sme levoču, Krásnu Hôrku, Betliar a večer o 23. hodine sme boli doma. ZA JEDINÝ DEŇ.
Súčasní zdravotne postihnutý išli do košíc na dva dni. Navštívili tri objekty a cez noc spali v hoteli... Podľa všetkého je to v poriadku.
Aj to je v poriadku, že máme pomaly 80% cezpoľných, Okresná predsedníčka to kvituje a chváli, aká je organizácia aktívna...Ale korunu, ani Euro do Novák nevybavila...
Organizácia je aktívna, ale iba v úzkom kruhu. Vedia sa zabávať, spievať, recitovať... Organizovali si Posedenie pri jedličke. Dokonca účinkovala napr. aj hudobná skupina VEGA... Pozor! Mám o tom videozáznam. Roky som natáčal akcie a mám ich v archíve... To nie je šafárenie...
Pýtam sa iba jedno: Koľkokrát vystupovali v kultúrnom programe v rámci mesta? Ani raz. Dôchodcovia sa neraz akvizovali, ale SZZP je banda pre seba. Ing. Šimka sa vyjadril, že je HRDÝ na to, že do Novák chodia aj cezpoľní. Samozrejme, keď spojkou je jeho sesternica p. Sladkayová...
Matici slovenskej zobal 50 % - 6 tisíc € a dal ich SZZP. Verejne som sa spýtal, kedy bude primátor taký štedrý aj k ostatným organizáciam.
Bude taký ochotný , keby si tak záhradkári požiadali zájazd do Španielska, poučiť sa, ako sa pestujú cudzokrajné rastliny, alebo, keby si rybári dali cieľ, navštíviťšpanielske Pyreneje aby si si tam ulovili nejaké rybárske skvosty.
A dostal som nepriamo sprchu. Nie priamo, ale sprostredkovane.
"Vieš, ako Studená nadávala na teba? Vraj, "Ktio je ten Theis? Kde býva?Ja sa s ním porozprávam, Ten bude zírať."
Nuž, čakám už rok a rozhovor žiadny. Aj napriek tomu, že sme sa aj osobne stretli... Kde bývam? Pani Studená má pri sebe kamarátku p. Svoradovú (to je tá, čo už 22 rokov robí zapisovateľku). Navštívila ju neraz aj doma. To je v poriadku. Svoradovci už roky-rokúce v tom istom vchode - pod nami a p. Studená nevie, kto je ten Theis, kde ten Tjeis býva...
Nie je meter ako meter.
Jeden nemá nárok na náhradu nákladov, druhý dostával financie na luxus...
Padla vraj aj taká alternatíva:"Čo teraz? Máme zaistený pobyt v Chorvátsku, ale nie sú peniaze. Keby bol Dušan, nebol by problém. odvolať, alebo nalomiť nového primátora?" Rozhodila siete.
Najväčšia aktivistka je p. Mokrá. Za štyri roky iba prikyvovala a bola iba do počtu.
A pani Frankovej sa nečudujem. Spolu s p. Mokrou zháňali podpis pre Ing. Šimku...
A verí niekto toku, ke´d ing. Marian Šimka atakoval p. Frankovú?
To bola fraška ako vyšitá.
Taká istá fraška, ako záhadné pohádanie sa ing. Dušana Šimku a Mgr. Hornej. Ako sa oni môžu hnevať, keď každý na každého niečo vie, spolu šafárili a sú vzájomne vydierateľní???

Hodnotenie: 4   0
18:38:33 26.04.2023 [7793] Nevhodný príspevok?
Ďakujem Vám - nováčan 7 - za postreh a zaacharakter, že si vážite aj starších. (Všetci raz zostarnú.)
Čo sa týka reality, koľké morálne dná už Jánošík prerazil, predpokladám, že prerazí ešte dve-tri posledné a ocitne sa na nejakom hnojisku nejakej klokanej farmy v Austrálii . On sa rád hrabe vo fekáliach. Či v konských, či v literárnych, alebo aj v ľudských. Ako ošetrovateľ MUSÍ vynášať aj obsah hrubého čreva od spomenutých ležiacich pacientov...
Zazvonil mi kamarát, policajt a hovorí mi:
“Čítal si čo Jánošík o tebe napísal?“
„Nečítal. Blokol ma a na jeho stránke zablokoval možnosť komentovať.“
„Prepošlem ti to..
O chvíľu mi znova zavolal:
„Ty si to necháš? Veď on sa ti nepriamo vyhráža vraždou – chce si ťa uškvariť. Priznáva sa ku kanibalizmu. Už si predstavuje, ako ťa bude chrumkať.
„Čo spravíš s magorom, kde mozog bol naposledy pred nárazom konského lajna?“
„To by si sa čudoval. Až nemá papier, že je psychicky chorý a že je v ambulantnej starostlivosti, má to spočítané. Za týždeň, alebo na počkanie taký papier nevybaví. Doklad bez nálezov je bezcenný.“...
„Vieš, že neverím, že to nepísal Jánošík?
Z gramatického hľadiska. Keď niekoho vyzývam do dialógu, napíše: „...poď do diskusie obaja...“ Ale tam sa píše:“Poďte do diskusie s PÁNOM JÁNOŠÍKOM“., čo je do očí bijúce a dokazateľné, že mu text písal niekto iný a s tým „pánom Jánošíkom“ to doslova pohnojil.
Vieme, odkiaľ vietor fúka.
Porovnajte gramatiku a štyliatiku o „ štetci“ a príspevok o „ugrilovaní“,. Gramatika je diametrálne rozdielna. To jeden človek NEPÍSAL !!!
Vysvetliteľné by bolov prípade: „... Obráťte sa na pána Jánošíka st.“ A pod...
A teraz k p. Mokrej. Pri posledných dvoch zastupiteľstiev som bol veľmi prekvapený, ústa v rámci obhajovi svojho idola (iné ženy mali za idola napr. Gotta, ale proti gustu žiaden dišputát) Samopal na Ukrajine sa môže skryť.
Psychicky labilná osoba, na základe čoho dostala aj invalidný dôchodok, vraj na následky výbuchu v Doline. Ale v zstupiteľstve mohla sedieť – Doslova sedieť a prikyvovať Šimkovi ako somárik na kopu sena. Ža štyri roky mala tri príspevky (čo je dokazateľné). Ako pracovala pre svojich voličov? Čo pre nich vybavila ? Prečo ju jej vlastní voliči nezvolili aj teraz ???
Pozrime si fotky, ba aj plagát (napr o nohejbale). Sna každom zábere stojí ing. Šimku stojí ako pudlík Taký blažený pohľad zvykávali mať voľakedy zaľúbené puberťiačky... Píšem v minulom čase.
Možno sa chcela aj viac zavďačiť a trénovala beh za záhradkami. Čo nie je zakázané. Ani zákonom, ani v VZN-ku.... Žeby to skúšala na bežecký maratón? Ja jej držím palce. Na maratón v Bostone síce nemá, ale, prial by som jej aspoň čestné uznanie v behu , aspoň za snahu.
Hodnotenie: 3   0
14:25:33 26.04.2023 [7791] Nevhodný príspevok?
Jánošík nezostal nič dlžný svojej povesti a znova všetkým dokázal, že v jeho prípade mentálne dno je nekonečné. Vo včerajšom príspevku na FB profile opäť predviedol svoju aroganciu s vulgárnym prejavom a to, že nemá úctu a rešpekt ani k staršiemu človeku a dlhoročnému občanovi Novák pánovi Theisovi.
Citujem Jánošíkov príspevok v plnom znení:
Ten štetec - Štefko. Štefan - Theis je tak chrumkavý a rád by som si ho ugriloval – spolu s jeho rodinou Mariánkom Mištinom + Theis Vy lokálno - fekálne hovná /poďte do diskusie s pánom Jánošíkom.
Jánošík sa neustále stavia do role odborníka v odbore zdravotníctvo. Jánošík, vy ale nie ste žiadny odborník! Vy ste len radový záchranár (ošetrovateľ) v Bojnickej nemocnici. To len vaše arogantné nafúknuté ego vám nedovoľuje reálne zhodnotiť stupeň vašej mentálnej vyspelosti.
Je až úsmevné, ako ste už viackrát spomenuli svojich podporovateľov. O tých vedia predsa už všetci, čo aspoň trocha sledujú toto dianie, že sú to Šimkovci, Mokrá a pár nezadaných resp. rozvedených žienok a kolegýň, ktoré vás ešte asi poriadne nepoznajú, alebo vám zatiaľ vychádza dokonalá pretvárka. Jánošík, človek ako vy ozajstných priateľov ani nemá! Ak predsa len náhodou, tak sú to len jednotlivci s podobným mentálnym nastavením, ako vy. A to, že máte priateľov vo vyšších štruktúrach, ktorí mali údajne zasiahnuť proti primátorovi Adamcovi, tak to znie od vás až komicky. Ale ako sa vraví, papier znesie všetko, aj tie vaše výmysly a klamstvá!
Jánošík, to že ste problémový človek dokazuje nielen vyhodenie z radov Policajného zboru pre vaše agresívne správanie, ale pred pár rokmi aj vyhodenie z Bojnickej nemocnice z pozície vodiča sanitky a čuduj sa svete, dôvodom bolo opäť vaše arogantné správanie!!
Hodnotenie: 4   0
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
<<< späť na zoznam tém
Meno:
Heslo:
Bane na hornej Nitre skončili, banskí záchranári sú v pohotovosti naďalej. Je otázne dokedy
Banskí záchranári pomáhajú i pri rôznych nešťastiach.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2024
FOTO: Elektráreň Nováky odstavila poslednú turbínu, skončila sa tak výroba elektriny z uhlia
Výroba elektriny a tepla z domáceho hnedého uhlia v Elektrárni Nováky po 70 rokoch definitívne skončila.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Final coal mining cart pulled from Nováky mine
More trains for Christmas holidays, Bratislava outskirts teeming with culture, and a recipe for Christmas baking.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
Z nováckej bane vyťažili posledný vozík uhlia, o zamestnanie prídu stovky ľudí
Uzatváranie bane potrvá roky.
zobraziť podrobnosti »
21.12.2023
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.