Stránku si prezeráš sám... VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7762 v téme Politika zo dňa 07:02:57 26.02.2023
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7758 od Ľubomír uverejnený dňa 24.02.2023 o 12:55:43.
 ...“Ak totiž budeme veľa času venovať tomu, kto zapríčinil súčasný stav, zostane nám málo času na riešenie toho, ako skvalitniť úroveň zdravotnej starostlivosti“…
S týmto názorom pána Dzuráka sa dá súhlasiť,ale s dovetkom,že si nemyslím,že dnes sme už v situácii ,že všetko,čo sa zdravotnej starostlivosti týka je minulosť a všetko už bolo povedané,vysvetlené a treba už pozerať len do budúcnosti.Tým chcem povedať,že my ako občania máme teraz pred očami aktérmi na našej malej politickej scéne vytvorený taký obraz,že súčasné vedenie vraví….. minulé vedenie to pohnojilo,nedá sa,zabudnite…. a snaha starého vedenia veci si vysvetliť a dať na pľac svoj pohľad je odignorovaná spôsobom „pán náčelník vyviesť“ a tiež neochotou pred kamerou transparentne /to bolo heslo na predvolebnom plagáte terajšieho pána Primátora/ si veci vyargumentovať a vysvetliť.Predsa logicky v situácii,keď sa ide opakovať nedávna história a starí zodpovední hovoria že sa to dá a noví že sa to nedá,je zodpovedný občan chcejúci pre seba len to najlepšie právom znepokojený a kladie otázky a žiada odpovede.
Aby si zasa nejaký prehnanou intencionalitou /predpokladané,myslené,odhadované smerovanie a motivácia mentálneho abstraktu/ obdarený čitateľ môjho príspevku nemyslel,že tu obhajujem Šimku a jeho názory,tak to ani náhodou.To,čo obhajujem je jeho právo,takisto ako aj právo každého jednoho občana žijúceho v demokratickom spoločenskom zriadení na slobodné vyslovenie názoru podľa zákona.
Z tohto uhla pohľadu je iste zarážajúce,že tým diskutujúcim,ktorí tu bez váhania slobodne „ordinujú“ s psychopatickými diagnózami občanov slobodne vyjadrujúcich svoj názor tam,kde im to je umožnené,tak že im vôbec nevadí,že na tejto stránke to tým občanom umožnené nie je.Je jasné,že narážam na diskutéra/ku/ Jana K a vice versa M.Šimka.Teda mne tu primárne nejde o to,aký je náš subjektívny emocionálny vnem a názor,ale explicitne o dodržiavanie hlavných zásad stanovených pre správne fungovanie demokratického spoločenského systému.
Ak by predsa len diskutér/ka/ Jana K nadobudla dojem,že čo píšem,píšem len preto,aby som ju a jej emocionálny postoj a názor dehonestoval,teda že reagujem faulovou ad hominem argumentáciou na jej osobu,tak by sa mýlila,pretože mne je úplne a stopercentne jasné,že aj ona chce pre seba a toto mesto len to najlepšie a robí to tak,ako to najlepšie vie ,presne tak ako aj ja a všetci ostatní.Takže peace v duši Janka K cmučky,cmučky:)
Hodnotenie: 0   2

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
26.02.2023 10:42:22 fofo23
07.03.2023 11:54:36 Aténa


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
Vo veku sto rokov a osem mesiacov zomrel najstarší československý baník Karol Mikuláš
Život Karola Mikuláša bol spätý s baníctvom a hornou Nitrou.
zobraziť podrobnosti »
14.03.2023
Marián Miština je novým prednostom mestského úradu, vzdal sa funkcie poslanca
Mestský úrad v Novákoch má nového prednostu, Jána Martinu v tejto pozícii strieda Marián Miština.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2023
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.