Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6975 v téme Rôzne / Iné zo dňa 23:15:00 18.10.2019 Nevhodný príspevok?
Teraz o jednom nezdvihnutom telefonáte.
Dobrý neskorý večer, vážení spoluobčania.
Hneď v úvode sa chcem veľmi ospravedlniť jednému z dvojičiek, že som mu nezdvihol telefón. Teraz si uvedomujem, že som mal, lebo vďaka nemu so vyhral tri fľaše šampanského. No ako vždy, všetko pekne po poriadku.
Dnes na večer som mal stretko s priateľmi. Samozrejme sme všeličo preberali, hlavne atmosféru v Novákoch. Okrem iného som spomenul, že dnes som dal palec hore Peťovi Bošiakovi a určite mi zavolá jedna z dvojičiek. Priatelia neverili a tak vznikla stávka o tri fľaše šampanského. Ak zavolá do troch hodín vyhrávam ja, ak nie platím ja. Aby som bol presný, svoj palec hore som dal Peťovi presne o 18:49:08. Telefón zazvonil o 20:36 s klipkom jedného z dvojičiek. V návale radosti som otváral šampanské a telefón som nezdvihol. Všetci len krútili hlavou, ako som to vedel. Proste súperov treba mať prečítaných. Mrzí ma však, že som sa nestavil o viac. Na strane druhej ma teší, že dvojička ma nesklamala.
Nezdvihnutím mobilu však viem, že som o nič závažné neprišiel. Presne viem, ako by ten telefonát vyzeral. Plný poúčaní a napomínaní, kedy si konečne prečítam správu kontrolóra mesta, kedy sa k nej vyjadrím, prečo píšem na mafiánsku stránku, prečo manipulujem mienku občanov atď, atď, atď........
Prečítal som si naozaj so záujmom aj príspevok lavidu. Písal o nekompetentnosti, zavádzaní, manipulácii, neobjektívnosti v príspevkoch Peťa Bošiaka. Neuveríte mi, ale presne takéto slová ja počúvam od jedného z dvojičiek. Som demagóg, manipulátor, človek ktorý svojimi názormi a postojmi neuveriteľne škodí rozvoju mesta a narúša idylickú atmosféru v ňom. Je to náhoda??? Ja samozrejme lavidovi jeho názor neberiem a som dokonca rád, že aj takéto stanoviská sú uverejňované na tejto stránke. Občania Novák si určite urobia na toto všetko svoj názor. Akurát mi je divné, že sa nebojí písať na mafiánsku stránku, resp. že ju aj číta. Ja osobne, keby som bol presvedčený, že táto stránka je mafiánska, verte nenapíšem sem ani jedno slovo. Nakoniec, podľa hodnotenia ju zrejme čítajú aj dvojičky, teda minimálne jedna z nich. Takže to s tou mafiou nebude asi také horúce. Či.....?
Vážení priatelia, čo myslíte budem mať zajtra, dúfam, že dnes už nie, telefonát od jedného z dvojičiek??? Osobne si myslím, že áno a ak budem mať priestor, tak mu to určite zdvihnem. Bude to ako vždy zaujímavé a hlavne veľmi poučné. Aspoň sa dozviem, kto som, ako zavádzam, manipulujem, čo mám čítať, písať a hovoriť. No čo už. Demokracia je úžasná vec.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
21.10.2019 12:18:54 Pbošiak
21.10.2019 14:57:06 Ema
21.10.2019 15:55:03 Milan Oršula
21.10.2019 18:20:36 majuska
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.