Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6975 v téme Rôzne / Iné zo dňa 23:15:00 18.10.2019
Teraz o jednom nezdvihnutom telefonáte.
Dobrý neskorý večer, vážení spoluobčania.
Hneď v úvode sa chcem veľmi ospravedlniť jednému z dvojičiek, že som mu nezdvihol telefón. Teraz si uvedomujem, že som mal, lebo vďaka nemu so vyhral tri fľaše šampanského. No ako vždy, všetko pekne po poriadku.
Dnes na večer som mal stretko s priateľmi. Samozrejme sme všeličo preberali, hlavne atmosféru v Novákoch. Okrem iného som spomenul, že dnes som dal palec hore Peťovi Bošiakovi a určite mi zavolá jedna z dvojičiek. Priatelia neverili a tak vznikla stávka o tri fľaše šampanského. Ak zavolá do troch hodín vyhrávam ja, ak nie platím ja. Aby som bol presný, svoj palec hore som dal Peťovi presne o 18:49:08. Telefón zazvonil o 20:36 s klipkom jedného z dvojičiek. V návale radosti som otváral šampanské a telefón som nezdvihol. Všetci len krútili hlavou, ako som to vedel. Proste súperov treba mať prečítaných. Mrzí ma však, že som sa nestavil o viac. Na strane druhej ma teší, že dvojička ma nesklamala.
Nezdvihnutím mobilu však viem, že som o nič závažné neprišiel. Presne viem, ako by ten telefonát vyzeral. Plný poúčaní a napomínaní, kedy si konečne prečítam správu kontrolóra mesta, kedy sa k nej vyjadrím, prečo píšem na mafiánsku stránku, prečo manipulujem mienku občanov atď, atď, atď........
Prečítal som si naozaj so záujmom aj príspevok lavidu. Písal o nekompetentnosti, zavádzaní, manipulácii, neobjektívnosti v príspevkoch Peťa Bošiaka. Neuveríte mi, ale presne takéto slová ja počúvam od jedného z dvojičiek. Som demagóg, manipulátor, človek ktorý svojimi názormi a postojmi neuveriteľne škodí rozvoju mesta a narúša idylickú atmosféru v ňom. Je to náhoda??? Ja samozrejme lavidovi jeho názor neberiem a som dokonca rád, že aj takéto stanoviská sú uverejňované na tejto stránke. Občania Novák si určite urobia na toto všetko svoj názor. Akurát mi je divné, že sa nebojí písať na mafiánsku stránku, resp. že ju aj číta. Ja osobne, keby som bol presvedčený, že táto stránka je mafiánska, verte nenapíšem sem ani jedno slovo. Nakoniec, podľa hodnotenia ju zrejme čítajú aj dvojičky, teda minimálne jedna z nich. Takže to s tou mafiou nebude asi také horúce. Či.....?
Vážení priatelia, čo myslíte budem mať zajtra, dúfam, že dnes už nie, telefonát od jedného z dvojičiek??? Osobne si myslím, že áno a ak budem mať priestor, tak mu to určite zdvihnem. Bude to ako vždy zaujímavé a hlavne veľmi poučné. Aspoň sa dozviem, kto som, ako zavádzam, manipulujem, čo mám čítať, písať a hovoriť. No čo už. Demokracia je úžasná vec.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
21.10.2019 12:18:54 Pbošiak
21.10.2019 14:57:06 Ema
21.10.2019 15:55:03 Milan Oršula
21.10.2019 18:20:36 majuska
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.