Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6828 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 11:04:53 21.05.2019 Nevhodný príspevok?
Celkom nechápem.

Dobrý deň.
Hovorí sa: "Koľko ľudí, toľko názorov." Dokonca zlé jazyky tvrdia, že ak sa stretnú traja sudcovia, tak majú štyri názory. Nekomentujem. Chápem, že niekto na to, čo napísal Peťo Bošiak môže zareagovať palcom dole. Nechápem však, ako môže niekto zareagovať palcom dole na informáciu o Proteste prokurátora, ktorú na tejto stránke zverejnil Webbmajster??? To my občania Novák nemáme právo vedieť takéto veci??? Je nesporné, že sa stala vážna chyba, omyl, lapsus, porušenie zákona, či ustanovenia. Môžme si vybrať, čo nám z tohto vyhovuje. Nákoniec sám pán novozvolený primátor na prvom zastupiteľstve vyhlásil, že občania budú vždy o všetkom čo sa v Novákoch deje pravdivo informovaní. Tak prečo ten palec dole, pán Občan, či Občianka Novák??? Nie som si však istý, či by sme sa o tomto Proteste prokurátora dozvedeli, nebyť tejto stránky. No viem si živo predstaviť, čo by sa v Novákoch dialo, keby takýto lapsus spravil bývalý primátor.
Napriek tomu, že v liste prokurátora je všetko jasne vysvetlené a zdokumentované, nerobím z toho zatiaľ žiadne závery. Tak si počkám aj na vyjadrenie, či stanovisko pána primátora. V našom živote nás totiž sprévádzajú mince a tie majú dve strany. Som presvedčený, že vždy treba dať šancu na vyjadrenie aj tej druhej strane. Tu musím priznať svoju zvedavosť, ako na toto zareaguje p. Primátor? Má prakticky dve možnosti. Buď sa k tomu postaví ako chlap, ako otec mesta a ak sa stalo pochybenie, tak ho prizná a ospravedlní sa. Ako vždy je aj druhá možnosť o ktorej však nebudem písať, lebo si myslím, že ju nevyužije. Pravda sa totiž nedá stvoriť ani mocou, ani funkciou, ani hlasovaním! Aj keď máte väčšinu. Takže až po vyjadrení p. primátora a následných krokov nášho zastupiteľstava, by sme mali dávať palce hore, dole. Potom môžme všetko s chladnou hlavou, bez zaujatosti, s nadhľadom vyhodnotiť.
Možno aj ja za tento názor dostanem pár palcov dole. To je však v poriadku, lebo so mnou nemusí každý súhlasiť. Dávať však palce dole na list prokurátora sa mi však zdá zcestné. Navyše jeden môj priateľ vynikajúci právnik, ktorý bol spolutvorcom ústavy SR vždy hovorí. Závery súdov a prokuratúry sa nekomentujú. Tie sa rešpektujú.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
22.05.2019 08:37:25 Pbošiak
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6830] 22.05.2019 09:43:36 od lavida otvor reakciu...
[6829] 22.05.2019 08:43:08 od Pbošiak otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.