Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7714 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 12:44:53 31.10.2022 Nevhodný príspevok?
Ešteže máme Comku.

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Aj keď som zásluhou tejto stránky vedel meno nového primátora a poslancov už včera, predsa ma ako voliča zaujíma aj poradie ďalších kandidátov na poslancov, ktorí neboli zvolení. Čakal som v mestskom rozhlase výsledky už včera. Bola však nedeľa, tak som rešpektoval voľný deň pre zamestnancov úradu. No dnes na moje prekvapenie vo vysielaní mestského rozhlasu ani zmienka, že v Novákoch boli nejaké komunálne voľby. Tak som šiel na Comku a tam som okamžite našiel to, čo som potreboval vedieť. Všetkých kandidátov aj s počtom získaných hlasov. Keď si pomyslím, koľko žlče, ohovárania dehonestovania padlo na túto stránku nielen od niektorých občanov, ale žiaľ aj nášho končiaceho primátora a pritom ona nám dokáže mnohokrát dať rýchlejšie potrebné info, ako úrad. Aby toho nebolo tak málo, tak sa útočilo aj na ľudí, ktorí tam uverejňovali slobodne a otvorene svoje názory. Prečo sa táto stránka stala nenávidenou? Predovšetkým preto, že tu odznievali iné názory, ako tie, ktoré vychádzali z radnice, predovšetkým od končiaceho primátora. Pritom, keby končiaci primátor pozorne čítal príspevky na Comke a zamyslel sa nad nimi, určite by veľa vecí zmenil, resp. nerobil. Dokonca dovolím si napísať, že nie Comka mu ubližovala, ale naopak práve TV Nováky, presnejšie povedané prenosy z MsZ. Mal pravdu p. primátor keď hovoril, že nech ľudia v priamom prenose všetko vidia a nech si urobia vlastný názor. Občania videli a vlastný názor si urobili. No a rovnako mal pravdu keď na svojom mítingu povedal – citujem, lebo som tam bol : “Verím, že si občania Novák zachovajú v týchto voľbách zdravý rozum a úsudok.“ A – zachovali.
No vrátim sa ku Comke. Niekoľko krát som sa na tejto stránke vyjadril, že je pre mesto šťastím že ju tu máme. Verím, že aj do budúcna si zachová svoju nezávislosť a bude uverejňovať aj kritické názory na život v našom meste. Veď práve demokracia je o slobode myslenia a prezentovania názorov. Už som to tu uverejnil, no pre osvieženie pamäte, to dám ešte raz.
„Nie každý kto nás kritizuje je naším nepriateľom. Nie každý kto nás chváli je našim priateľom.“
Dušan Šimka žiaľ túto myšlienku zrejme nepochopil, resp. podcenil. Mne ostáva len dúfať, že p. Adamec neurobí rovnakú chybu.
S úctou

Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
31.10.2022 13:20:52 Webmaster
31.10.2022 15:59:35 novacan33
31.10.2022 17:10:49 Vladimír
01.11.2022 08:51:06 Pavol P.
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
Tínedžer behal po škole so sekerou. Jedno dievča sekol do čela
NOVÁKY / Na strednej odbornej škole v Novákoch došlo na začiatku vyučovania k vážnemu incidentu. Jeden tínedžer začal behať po škole so sekerou v ruke.
03.11.2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
zobraziť podrobnosti »
30.10.2022
Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
Takéto pekné venovanie odznelo 08.10.2022 v rádiu. Pevne veríme, že už toho psychopata nikto voliť nebude. Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
zobraziť podrobnosti »
17.10.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.