Online 4 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7277 v téme Nováky pozitívne zo dňa 20:29:43 18.05.2020
Ešte raz dobrý podvečer, vážení priatelia.

" Dobrí a úprimní priatelia, nás zbytočne nechvália, ale upozornia, ak urobíme chybu."

Ospravedlňujem sa za chybu v mojom príspevku. Bol som presvedčený, že Baška je našou občiankou, no dobrý priateľ mi hneď po uverejnení môjho ostatného príspevku zavolal a kamarátsky ma upozornil za chybu, keď som napísal, že mladý talent je z Novák. Chybička se proste sem tam vloudi. Nič to však nemení na skutočnosti, že Baška chodí do ZUŠ v Novákoch, teda jej úspech je spojený aj s našim mestom. Samozrejme okrem tejto nepresnosti nič na svojom príspevku nemením, lebo je to naozaj aj novácky úspech. Preto by som rád poďakoval p. riaditeľke ZUŠ Zdenke Duchoňovej a samozrejme aj jej kolegom. Baška má určite talent, no na úspech to nestačí. Za každým úspechom vždy stoja aj ľudia v pozadí, ktorí ako správni profesionáli, vedia talent posunúť ďalej tak, aby sa stále rozvíjal. Takže ten môj palec hore, možno ešte väčší, viac patrí učiteľom našej ZUŠ. V podstate by som sa teda ani nemusel nikomu ospravedlniť, len predbieham skutočnosť, aby som nebol niekým označený za klamára. V našom meste je to dosť možné. No čo už. Život naozaj nie je žiadne peříčko.
Začal som priateľmi, tak priateľmi aj skončím.
" Dobrí a úprimní priatelia sú ako hviezdy na nebi. Aj keď ich nevidíme, vieme, že tam sú."
Pekný večer, priatelia.

Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.