Online 3 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6928 v téme Rôzne / Iné zo dňa 12:10:32 06.09.2019
Neverím.

Milí spoluobčania,
v týchto dňoch mám viac telefonátov ako obvykle s otázkou, čo sa to u vás v Novákoch deje. Rovnako aj pri stretnutiach s priateľmi sú hlavnou témou kamery v základnej škole. Samozrejme nemám poznatky, kedy, kto, z akých zdrojov a za akým účelom boli umiestnené kamery v celom areály školy, konkrétne v telocvični. Preto nerobím, ani žiadne katastrofické scenáre. Osobne však neverím, že v telocvični bola umiestnená kamera na nejaké pochybné, či dokonca úchylné úmysly. Táto škola bola vyhodnocovaná ako jedna z najlepších. Bývalá p. riaditeľka, bola dokonca z príležitosti Dňa učiteľov pozvaná k p. prezidentovi. Viem, to ešte neznamená, že bolo vždy všetko OK. Neverím však, že by bola kamera v telocvični umiestnená preto, aby bola použitá na nejaké scestné ciele. V Novákoch žijú slušní ľudia a za tým si stojím. Aj preto som bol prekvapený, že p. primátor, sa snažil verejne spochybniť účel kamery. To môžu ľudia v krčme, alebo na ulici, na základe svojich domienok, takto hovoriť. Ale verejne, bez akýchkoľvek dôkazov??? Keby povedal: "Nevedel som o tejto kamere, je mi to divné, že je v telocvični, ale preverím to." To by bol ten správny postoj primátora, ktorý pokiaľ nie sú jasné dôkazy, chráni mesto a všetkých jeho občanov. Ešte viac som bol prekvapený slovami p. poslankyne. Citujem : "To ma vlastne zaráža, či to nebude použité na niečo. Viete aká je doba." Preboha, bez akýchkoľvek dôkazov už verejne podsúva katastrofický scenár. Už dala ľuďom ako sa hovorí, červíka do hlavy. Keby povedala, že si pri cvičení kameru nikdy nevšimla a urobí všetko preto, aby sa vyšetrilo kto a z akých dôvodov ju tam namontoval, tak to beriem. Takto, bez akýchkoľvek dôkazov, očiernila mesto.Takto nás zastupuje?
Takže ako ďalej??? Veľmi si budem priať, aby sa mestu a škole, čo najskôr podarilo vyriešiť tento problém. Čím dlhšie budú pretrvávať pochybnosti a nejasnosti, tým bude situácia v našom meste horšia. Ak bude mať pravdu p. primátor so svojou verziou o čom veľmi, naozaj veľmi pochybujem, tak sa na tejto stránke všetkým občanom verejne ospravedlním. Budem prvý, ktorý bude žiadať, aby niekto za to niesol aj následky. Otázkou pre mňa zostáva, čo spraví p. primátor a pani poslankyňa, ak sa ich verzie nepotvrdia???
S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
06.09.2019 13:19:34 novacan33
08.09.2019 09:07:55 Mimi
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.