Online 9 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6194 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 09:21:57 19.10.2017 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6193 od surikata uverejnený dňa 18.10.2017 o 22:55:33.
Dobrý deň. Surikata je malá šelmička patriaca do čeľade mungovitých. Pochádzajú z južných častí Afriky. V zoologických záhradách sú nesmierne populárne pre obľúbené panáčkovanie. Ak však Internet otvoril takmer neobmedzené možnosti šírenia názorov a informácií od kohokoľvek, tak nepanáčkujte, píšte, ale vo svojich príspevkoch neohovárajte a neosočujte ako to zvyknete. Nedá sa nepredstaviť si ,ako sa asi správate vo svojom živote. Práve vy ste argantný(á) a s ľahkosťou, skryto pod nickom surikata píšete ohovárajúco, osočujúco . Možno nemáte deti, ale ja vás ubezpečujem ,že Mgr.Hornú poznám od jej detstva a preto sa nechcem veľmi zapodievať vašim hlúpym príspevkom. Vedzte však, že za nickom surikata sa skrýva pre mňa človek s nijakou hodnotou. I napriek tomu som si prescroloval svoje príspevky, hoci som bol presvedčený, že som Mgr. Hornú ani v jednom príspevku nenazval arogantnou a už vôbec nepíšem o nej expresívne, ba ani vtedy nie, aj keď mám dostatok dôkazov na to, že za také neprimerane vynaložené finančné náklady na kultúru bolo možné len za predsedovania, alebo za primátorovania môjho predchodcu a predchodcu súčasného primátora. Nebola to kultúra, bolo to míňanie peňazí z rozpočtu mesta. Surikata, bola to kultúra pre píár bývalého primátora. A že si aj pani poslankyňu, ktorú obhajujete chcela a ako vidieť z jej vystúpenia aj chce zvýšiť svoj píár nuž, čo už? Podklady o šafárení s peniazmi za jej riaditeľovania mám k dispozícii. Ešte však je zavčasu vám dať ,ako sa povie predvolebné náboje do rúk. A tak na záver surikata, nemáte so svojim tímom témy? Máte problém? Tak sa obzrite za seba, čo ste navykonávali so svojim tímom za dvadsaťštyri rokov a píšte o tom, ako to napraviť a nie bláboly, (o.i. reagujte na príspevok č. 6154) a zverejnite to. A celkom na záver vám odporúčam , opakovane ,denne si prečítať na tejto stránke aktuálne témy.PB
Hodnotenie: 2   1

Kladne hodnotil:
19.10.2017 20:19:10 Vladimír
21.10.2017 06:50:25 Milan Oršula
Záporne hodnotil:
19.10.2017 20:56:54 Martin1


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.