Online 8 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 6194 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 09:21:57 19.10.2017 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 6193 od surikata uverejnený dňa 18.10.2017 o 22:55:33.
Dobrý deň. Surikata je malá šelmička patriaca do čeľade mungovitých. Pochádzajú z južných častí Afriky. V zoologických záhradách sú nesmierne populárne pre obľúbené panáčkovanie. Ak však Internet otvoril takmer neobmedzené možnosti šírenia názorov a informácií od kohokoľvek, tak nepanáčkujte, píšte, ale vo svojich príspevkoch neohovárajte a neosočujte ako to zvyknete. Nedá sa nepredstaviť si ,ako sa asi správate vo svojom živote. Práve vy ste argantný(á) a s ľahkosťou, skryto pod nickom surikata píšete ohovárajúco, osočujúco . Možno nemáte deti, ale ja vás ubezpečujem ,že Mgr.Hornú poznám od jej detstva a preto sa nechcem veľmi zapodievať vašim hlúpym príspevkom. Vedzte však, že za nickom surikata sa skrýva pre mňa človek s nijakou hodnotou. I napriek tomu som si prescroloval svoje príspevky, hoci som bol presvedčený, že som Mgr. Hornú ani v jednom príspevku nenazval arogantnou a už vôbec nepíšem o nej expresívne, ba ani vtedy nie, aj keď mám dostatok dôkazov na to, že za také neprimerane vynaložené finančné náklady na kultúru bolo možné len za predsedovania, alebo za primátorovania môjho predchodcu a predchodcu súčasného primátora. Nebola to kultúra, bolo to míňanie peňazí z rozpočtu mesta. Surikata, bola to kultúra pre píár bývalého primátora. A že si aj pani poslankyňu, ktorú obhajujete chcela a ako vidieť z jej vystúpenia aj chce zvýšiť svoj píár nuž, čo už? Podklady o šafárení s peniazmi za jej riaditeľovania mám k dispozícii. Ešte však je zavčasu vám dať ,ako sa povie predvolebné náboje do rúk. A tak na záver surikata, nemáte so svojim tímom témy? Máte problém? Tak sa obzrite za seba, čo ste navykonávali so svojim tímom za dvadsaťštyri rokov a píšte o tom, ako to napraviť a nie bláboly, (o.i. reagujte na príspevok č. 6154) a zverejnite to. A celkom na záver vám odporúčam , opakovane ,denne si prečítať na tejto stránke aktuálne témy.PB
Hodnotenie: 2   1

Kladne hodnotil:
19.10.2017 20:19:10 Vladimír
21.10.2017 06:50:25 Milan Oršula
Záporne hodnotil:
19.10.2017 20:56:54 Martin1


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Baška zložil sľub a začal nové volebné obdobie (+FOTO)
Predseda Trenčianskej župy Jaroslav Baška sa ako prvý z ôsmich predsedov krajských samospráv ujal funkcie na nové volebné obdobie.
zobraziť podrobnosti »
14.11.2017
Výsledky volieb do VÚC
Výsledky volieb do VÚC
zobraziť podrobnosti »
05.11.2017
MsZ - video záznamy
Záznam z MsZ nájdete online na youtube kanáli Mesta Nováky.
zobraziť podrobnosti »
02.10.2017
TB Hornonitrianske bane a.s. - Odmietame kampaň proti baniam, ktorá ohrozuje 11 tisíc miest!
Ing. Rastislav Januščák, predseda Dozornej rady Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., JUDr.Milan Minárik, vedúci právnik Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., Ing.Jaroslav Šinák predseda predstavenstva Prievidzského tepelného hospodárstva, a.s. reagujú na útoky politikov.
zobraziť podrobnosti »
06.06.2017
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.