Online 10 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
(1) Mimi
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 6191 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 23:51:15 16.10.2017

Dobrá vec.
Chválim uverejňovanie záznamov z rokovaní MsZ na internete. Je to veľmi dobrý počin v záujme informovania občanov o činnosti orgánov mesta, prípadne o vystupovaní jednotlivcov na rokovaniach. Je mi tiež jasné, že sa nájdu aj „spochybňovači, alebo posmievači“ v zmysle, že nie všetci občania, prevažne v seniorskom veku, majú prístup na internet. To je síce pravda, dôležité však je, aby informácie dostávali hlavne mladí ľudia, pretože od nich bude závisieť naša budúcnosť. Už pred viac ako 100 rokmi básnik Andrej Sládkovič vo svojej básni „Nehaňte ľud môj“, napísal: „V mladom sa veku ide do vlády, starému sila nestačí“. Obrovskú výhodu osobne vidím v tom, že každý občan ak má záujem, môže sa kedykoľvek, v akejkoľvek dobe, virtuálne vrátiť ku ktorémukoľvek rokovaniu MsZ a reagovať na konkrétnu záležitosť, aj s odstupom času, trebárs na tejto stránke. Napríklad k dobre pripravenému emotívnemu, ale diskutabilnému a dosť arogantnému vystúpeniu pani poslankyne na júnovom zasadnutí MsZ, v súvislosti s jej pôsobením v KCMN.
V.Richter
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
17.10.2017 08:03:57 Pbošiak
17.10.2017 19:53:30 kerb
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[6204] 02.11.2017 21:05:47 od Vladimír otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Poézia všednosti
Radi by sme Vám uviedli do pozornosti výstavu výtvarného umenia „Poézia všednosti“, na ktorej predstavia tvorbu významných výtvarníkov so svojimi obrazmi. Výstava má filantropický rozmer a dobrovoľná finančná zbierka bude pre neziskovú organizáciu Plamienok - detský mobilný hospic v dňoch 14.9. až 6.10.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 18.09.2018
VIDEO: Mestské zastupiteľstvo zo dňa 19. februára 2018
www.video.novaky.sk
zobraziť podrobnosti »
14.04.2018
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
VIDEO: Vyjadrenie primátora mesta k aktuálnemu dianiu
zobraziť podrobnosti »
21.03.2018
Počas likvidácie vetracej šachty nastali problémy (+FOTO)
KOŠ. Pri likvidácii bývalej vetracej šachty v Koši došlo v piatok k poškodeniu jedného z potrubí. Technickú poruchu, v súvislosti ktorej sa ľahko zranili traja zamestnanci Hornonitrianskych baní Prievidza (HBP), už odstránili. Informovala hovorkyňa spoločnosti Adriana Siváková.
zobraziť podrobnosti »
12.03.2018
Zemianskymi Kostoľanmi sa od včera šíri neznámy zápach
Včera vo večerných hodinách zaznamenali obyvatelia obce neznámy zápach. „Približne od osemnástej hodiny sme dostávali od občanov informácie o šírení zápachu. Postupne sme ho mali hlásený zo všetkých častí obcí,“ informovala starostka Zemianskych Kostolian Jana Školíková.
zobraziť podrobnosti »
08.03.2018
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.