Online 5 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Vyhliadka na Novácke uhoľné ložisko v doline 2011 jar
Ešte ste sa neboli prejsť z Novák do Opatoviec nad Nitrou? Určite by ste nemali pohrdnúť ani touto zastávkou.
« Späť na zoznam fotogalérií
Staré koryto rieky Nitra po prekládke do nového koryta Staré koryto rieky Nitra po prekládke do nového koryta Železnica z Novák do Prievidze, v pozadí Novácke chemické závody Informačná tabuľa s popisom umiestnení Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Novácke chemické závody Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Prievidza Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Novácke chemické závody Informačná tabuľa s popisom umiestnení Informačná tabuľa s popisom umiestnení Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Prievidza Informačná tabuľa s popisom umiestnení Pohľad východný smerom na Laskár a Lehotu pod Vtáčnikom Pohľad východný smerom na Sebedražie a Cígeľ Pohľad severný smerom na Prievidzu Pohľad západný Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Cyklisti smerujúci z Novák do Opatoviec nad Nitrou
« Späť na zoznam fotogalérií
Meno:
Heslo:
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Baška zložil sľub a začal nové volebné obdobie (+FOTO)
Predseda Trenčianskej župy Jaroslav Baška sa ako prvý z ôsmich predsedov krajských samospráv ujal funkcie na nové volebné obdobie.
zobraziť podrobnosti »
14.11.2017
Výsledky volieb do VÚC
Výsledky volieb do VÚC
zobraziť podrobnosti »
05.11.2017
MsZ - video záznamy
Záznam z MsZ nájdete online na youtube kanáli Mesta Nováky.
zobraziť podrobnosti »
02.10.2017
TB Hornonitrianske bane a.s. - Odmietame kampaň proti baniam, ktorá ohrozuje 11 tisíc miest!
Ing. Rastislav Januščák, predseda Dozornej rady Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., JUDr.Milan Minárik, vedúci právnik Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., Ing.Jaroslav Šinák predseda predstavenstva Prievidzského tepelného hospodárstva, a.s. reagujú na útoky politikov.
zobraziť podrobnosti »
06.06.2017
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.