Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Vyhliadka na Novácke uhoľné ložisko v doline 2011 jar
Ešte ste sa neboli prejsť z Novák do Opatoviec nad Nitrou? Určite by ste nemali pohrdnúť ani touto zastávkou.
« Späť na zoznam fotogalérií
Staré koryto rieky Nitra po prekládke do nového koryta Staré koryto rieky Nitra po prekládke do nového koryta Železnica z Novák do Prievidze, v pozadí Novácke chemické závody Informačná tabuľa s popisom umiestnení Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Novácke chemické závody Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Prievidza Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Novácke chemické závody Informačná tabuľa s popisom umiestnení Informačná tabuľa s popisom umiestnení Nové koryto rieky Nitra po prekládke zo starého koryta, v pozadí Prievidza Informačná tabuľa s popisom umiestnení Pohľad východný smerom na Laskár a Lehotu pod Vtáčnikom Pohľad východný smerom na Sebedražie a Cígeľ Pohľad severný smerom na Prievidzu Pohľad západný Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Vlak smerujúci z vlakovej stanice Nováky do vlakovej stanice Prievidza Cyklisti smerujúci z Novák do Opatoviec nad Nitrou
« Späť na zoznam fotogalérií
Meno:
Heslo:
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu
Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pomôcť to môže celému regiónu.
zobraziť podrobnosti »
19.03.2019
Budú sa preverovať výsledky volieb: Neúspešní kandidáti žiadajú o prepočítanie hlasov
NOVÁKY - Jeden z neúspešných kandidátov na primátora Novák v novembrových voľbách do orgánov samosprávy obcí požiadal Ústavný súd (ÚS) SR o prepočítanie hlasov. Podanie odôvodnil tesným rozdielom hlasov voličov medzi ním a zvoleným kandidátom.
zobraziť podrobnosti »
28.11.2018
Hlasuj za ZŠ Nováky a vyhraj
V hre sú 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre tvoju školu a viac ako 120 vecných cien pre teba, hlasovanie prebieha do 31.12.2018
zobraziť podrobnosti »
22.11.2018
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.