Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Primátor / Poslanci
911 príspevkov
Do tejto témy vkladajte sformulované otázky pre pána primátora a pre pánov poslancov.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
20:03:19 22.09.2020 [7396] Nevhodný príspevok?
Priame priznanie?
V pondelok 07.09.2020 dostala moja dcéra aj takýto e-mail:

From: Dušan Šimka [mailto:dusan.simka@gmail.com]
Sent: Monday, September 07, 2020 10:59 PM
To: primator@novaky.sk
Cc: vladimira.trojanova@novaky.sk
Subject: P. Bošiak na čaji s Milanom Oršulom a asi aj Vladom Richterom!!!!
Priame priznanie pravidelných stretávok 3 gaunerov!!!
Screenshot_20200907_225450_com.android.gallery3d.jp

Pbošiak
príspevok číslo 7327 v téme Šport zo dňa 09:51:55 29.06.2020 Nevhodný príspevok?
Milan. Úprimne blahoželám. Prajem Ti pokojné dni v kruhu Tvojej rodiny a samozrejme i s nami pri obvyklom čaji. S úctou Peter.
Hodnotenie: 0
(koniec e-mailu)
Dušan Šimka v úlohe detektíva, z blahoželania (príspevku Mgr. P. Bošiaka č. 7327, na stránke www.novaky.com ), vydedukoval, že P. Bošiak , Milan Oršula sa asi aj s Vladom Richterom (traja gauneri) pravidelne stretávajú na čaji.
Priame priznanie čoho to dokazuje?
No čo sa na to dá povedať? Primátor mesta sa vážne zapodieva takýmito vecami ? Kto je tu pre neho gauner? Kto mu dal právo kohokoľvek takto nálepkovať? On sa vo svojej primátorskej nadutosti už ani nekontroluje? Každý z nás, ktorých v e-maile uvádza má už riadny kus života za sebou a s ním ani husi nepásol.
Mgr. P.Bošiak, ktorého s obľubou jeho brat uvádza ako posledného komunistického predsedu , je otec dvoch vysokoškolsky vzdelaných detí a starostlivý starý otec vnúčat. Že bol predsedom MsNV za predchádzajúceho režimu, má byť pre neho niečo ponižujúce? Vykonával funkciu v správe vecí verejných porovnateľnú s funkciou dnešného primátora, ibaže v dobe možno neporovnateľne komplikovanejšej. Nevšimol som si, že by sa bol niekedy chválil, tým čo za v Novákoch za jeho pôsobenia vybudovalo, hoci bol na mesto uvalený stavebný uzáver. Pokiaľ viem, bola to prístavba obradnej siene, poliklinika, bytovky za Novingom, plynofikácia asi dvoch tretín mesta, krytá plaváreň a zelovoc za potokom v tzv. akcii Z a možno i ďalšie. Množstvo starostí s likvidáciou Laskára v súvislosti s poddolovaním hádam ani netreba rozvádzať. Občas počujem od starších ľudí si s dávkou nostalgie zaspomínať na Nováky ako mesto ruží. Alebo p.Milan Oršula, otec troch vysokoškolsky vzdelaných detí, sa dlhodobo- celé štvrťstoročie venoval mladým ľuďom v Klube rýchlostnej kanoistiky. V klube vychoval množstvo reprezentantov Slovenska, ktorí šírili a šíria dobré meno nielen nášho mesta, ale i našej republiky na najvýznamnejších svetových podujatiach.
Mám taký dojem, že Dušan Šimka už prekračuje povestný Rubikon a mali by jeho počínanie preskúmať odborníci z odboru práva a psychiatrie.
P.S.
Je neuveriteľné, že hoci na e-mail zo 7.septembra som doteraz nereagoval, dňa 18. septembra dostala moja dcéra od primátora ďalší veľmi hlúpy e-mail. Znova s titulom gauner a s odkazom pre mňa, že ma „naživo“ pozve, aby som sa v „priamom televíznom prenose“ vyjadril. Takže ak nepochopil, čo som mu v odpovedi na jeho písomnú pozvánku napísal, ešte raz a naposledy. Môže ma pozývať a vyzývať koľko a ako chce. Ja som s ním skončil, je to zbytočné a on to dobre vie. On jednoducho je pre mňa nula. Dokonale poznám jeho kvality a ak by chcel hovoriť o klamaní, on v mojich očiach na to nemá najmenšie právo. Len nech si spomenie na návštevu prvého prezidenta SR M.Kováča v našom meste.
V.Richter
Hodnotenie: 2   0
Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.