Online 8 ľudí. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Primátor / Poslanci
1121 príspevkov
Do tejto témy vkladajte sformulované otázky pre pána primátora a pre pánov poslancov.
• nový príspevok môžete pridať až po prihlásení.
08:24:34 20.02.2018 [6400] Nevhodný príspevok?
Neuveriteľné.
Možno sa starší občania Leloviec rozpamätajú na to, v akom hroznom stave bola Lelovská ulica pred cca 25-timi rokmi. Jej rekonštrukcia bola realizovaná myslím, že v roku 1996 a v rámci nej bola vybudovaná aj prvá vetva riadnej splaškovej kanalizácie s prečerpávaním ponad Nitru a zaústením do vetvy na Jesenského ulici. Druhá, kratšia a menej náročná vetva bola vybudovaná vedľa štátnej cesty od Ul. Lelovskej smerom ku Kollárovej ulici o niekoľko rokov neskôr, určite však ešte pred rokom 2006. Viac regulárnej kanalizácie v Lelovciach nie je ani centimeter.
Na včerajšom rokovaní mestského zastupiteľstva, po viacnásobných výzvach, exprimátor (taktiež po jeho viacnásobných prísľuboch) vysvetlil problém okolo odvedenia splaškovej vody z jeho rodinného domu. Všetci prítomní sa dozvedeli, že jemu jeho rodinný dom vlastne postavil jeho nebohý otec . On sa o nič nemusel starať, otec všetko zariadil a teda bol vraj v dobrej viere, že je všetko v poriadku. Tak sa teda vlastne stalo, že to nie on, ale jeho otec nechal splašky z domu zaústiť do existujúcej kanalizácie na Duklianskej ulici, lebo vlastne ani nevedel, že to nie je riadna kanalizácia. Iný problém je ale to, že on ako primátor v rámci svojej úradnej právomoci a asi tiež v „dobrej viere“, že je všetko v súlade so zákonom, si podpísal kolaudačné rozhodnutie. Tým vlastne sám sebe - ako stavebníkovi zároveň uznal, že dom je možné užívať, hoci v aj čase, keď bola jediná riadna kanalizácia v Lelovciach vybudovaná, bol primátorom mesta, a teda dobre vedel, že na Duklianskej ulici riadna kanalizácia nie je. On jeho celkom vážne pochybenie ako verejného činiteľa je schopný dokonca verejne „hodiť“ na nebohého otca a tváriť sa, že sa nič mimoriadne nestalo?
Ja to skutočne neuveriteľné.
V. Richter
Hodnotenie: 2   0
Meno:
Heslo:
VIDEO: Koncert k 60. výročiu založenia umeleckého školstva v Novákoch
Ak máte čas a chuť, určite si pozrite záznam z koncertu k príležitosti 60. výročia založenia umeleckého školstva v Novákoch.
zobraziť podrobnosti »
31.01.2018
Baška zložil sľub a začal nové volebné obdobie (+FOTO)
Predseda Trenčianskej župy Jaroslav Baška sa ako prvý z ôsmich predsedov krajských samospráv ujal funkcie na nové volebné obdobie.
zobraziť podrobnosti »
14.11.2017
Výsledky volieb do VÚC
Výsledky volieb do VÚC
zobraziť podrobnosti »
05.11.2017
MsZ - video záznamy
Záznam z MsZ nájdete online na youtube kanáli Mesta Nováky.
zobraziť podrobnosti »
02.10.2017
TB Hornonitrianske bane a.s. - Odmietame kampaň proti baniam, ktorá ohrozuje 11 tisíc miest!
Ing. Rastislav Januščák, predseda Dozornej rady Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., JUDr.Milan Minárik, vedúci právnik Hornonitrianskych baní Prievidza, a.s., Ing.Jaroslav Šinák predseda predstavenstva Prievidzského tepelného hospodárstva, a.s. reagujú na útoky politikov.
zobraziť podrobnosti »
06.06.2017
Mail:
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa.