Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7712 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 07:37:26 30.10.2022 Nevhodný príspevok?
Je po voľbách.
Nechcel som už v súvislosti s voľbami nič písať na tejto stránke. Statusy niektorých našich občanov na "fejsbúku"v ktorých sa veľmi obdivne a nekriticky vyjadrujú k doterajšiemu dlhoročnnému pôsobeniu Ing. Dušana Šimku na poste primátora nášho mesta, ma namotivovali k tomu, aby som svoje predsavzatie nakoniec predsa len zmenil.
Aj ja som mu kedysi ako mladému človeku veril a v prvých dvoch volebných obdobiach som ho aj volil. V nasledujúcich a ani v ostatných voľbách som ho už ale nevolil. Za šestnásť rokov práce v pozícii prednostu mestského úradu som totiž nadobudol pevné presvedčenie, že človek jeho kvalít nie je typ vhodný na primátora. Podľa mňa jeho „primátorovanie“ hlavne v poslednom volebnom období bolo úplne škandalózne a vážne poškodilo dobré meno nášho mesta. Dnes je o tom plno dôkazov na internete. Stačí si vyhľadať oficiálnu stránku mesta a otvoriť ktorýkoľvek videozáznam z rokovania mestského zastupiteľstva. Veď on tieto rokovania doviedol na úplnú tzv. „reality šou“s ním v hlavnej úlohe.
Výsledok volieb však hovorí jasne, že občania Novák nie sú hlupáci. Je po voľbách, zvyknite si tentokrát Vy- bratia Šimkovci, pred štyrmi rokmi sme si museli zvyknúť my, čo sme Dušana nevolili, aj keď vtedy zvíťazil iba o úbohých desať hlasov.
V. Richter
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
30.10.2022 10:54:10 Pavol P.
30.10.2022 11:56:19 Ľubomír
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
Tínedžer behal po škole so sekerou. Jedno dievča sekol do čela
NOVÁKY / Na strednej odbornej škole v Novákoch došlo na začiatku vyučovania k vážnemu incidentu. Jeden tínedžer začal behať po škole so sekerou v ruke.
03.11.2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
zobraziť podrobnosti »
30.10.2022
Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
Takéto pekné venovanie odznelo 08.10.2022 v rádiu. Pevne veríme, že už toho psychopata nikto voliť nebude. Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
zobraziť podrobnosti »
17.10.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.