Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7707 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 08:34:00 25.10.2022
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7706 od Ľubomír uverejnený dňa 24.10.2022 o 17:22:32.
Pán Dzurák dal som vám palec hore za celkový tón a dikciu v príspevku poukazujúcu na vaše vnútorné nastavenie, ktoré s vami rozhodne zdieľam.Taktiež mi nijako neprekáža osobný volebný "coming out"a odôvodnenie vašej voľby.
Avšak domnievam sa,že vami prezentované kritériá ktoré preferujete u toho svojho kandidáta na funkciu primátora,sa ani zďaleka nepribližujú tým vlastnostiam a kritériám,ktoré preferujem u kandidáta ja.
Donedávna som nebol pevne rozhodnutý,komu dám svoj hlas a až posledné udalosti na naše maličkej politickej scéne mi dali vodítko pre moje rozhodnutie.
Netuším,či ste zaregistroval skutočnosť,že pani Horná a pán Adamec odmietli dve ponuky prezentovať sa ako kandidáti verejne a to v prievidzskej televízii a aj v tej nováckej.Ich odôvodnenie takéhoto konania ja považujem mierne povedané za politicky nevyzreté,lebo moja predstava kandidáta je taká,že jednoducho musí byť schopný v otvorenej diskusii relevantne a zmysluplne reagovať aj na prípadné argumentačné fauly protikandidátov a to títo dvaja kandidáti jednoducho nepreukázali.
Taktiež následné ich konanie,keď z predvolebného mítingu pána Adamca bol SBS-kou vyvedený občan M.Š/brat terajšieho dosluhujúceho primátora/ a na míting pani Hornej dokonca nebol ani vpustený považujem za top politickej amatérčiny.V prípade pani Hornej dokonca predpokladám právnu dohru celej kauzy a keďže kandiduje s podporou strany Smer,tak budem predstaviteľov strany o celej veci informovať,aby vedeli akého "fajnovo "demokratického kandidáta preferujú.Taktiež ako príklad nezvládnutých emócií pani Hornej môžem spomenúť jej vystúpenie na zasadaní MsZ,keď so slovami "ty zrúda,ty si nezaslúžiš v tomto meste ani žiť "dehonestovala terajšieho primátora.Teda človeka,ktorý funkciu zastával dlhé roky a určite urobil pre mesto veľa dobrého a s ktorým bola po celý ten čas ako sa hovorí jedna ruka.A tak keď budem komparovať jednanie týchto dvoch kandidátov s vašim citátom v príspevku,tak to vyzerá,že ich vnímanie nízkosti niektorých občanov im nezabraňuje po nich hrubo nedemokraticky šliapať.A také vrcholne nedemokratické lapsusy ja veru zo strany kandidáta na primátora tolerovať nemienim.
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
Tínedžer behal po škole so sekerou. Jedno dievča sekol do čela
NOVÁKY / Na strednej odbornej škole v Novákoch došlo na začiatku vyučovania k vážnemu incidentu. Jeden tínedžer začal behať po škole so sekerou v ruke.
03.11.2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
Výsledky komunálnych volieb 2022
zobraziť podrobnosti »
30.10.2022
Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
Takéto pekné venovanie odznelo 08.10.2022 v rádiu. Pevne veríme, že už toho psychopata nikto voliť nebude. Doprajte Ing. Dušanovi Šimkovi dôchodok už od 29.10.2022!
zobraziť podrobnosti »
17.10.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.