Online 3 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7683 v téme Rôzne / Iné zo dňa 12:53:35 26.05.2022 Nevhodný príspevok?
Hokejová legenda v Novákoch.

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Takmer po troch rokoch opäť zavítala hokejová legenda Jožko Golonka do nášho mestečka. Jožko Golonka je podľa mňa nielen najlepší hokejista bývalého Československa, ale aj skvelý človek, priamy chlap a dobrý kamarát. V Československej najvyššej hokejovej súťaži počas 14 sezón odohral 322 zápasov v ktorých dal úctyhodných 298 gólov. Za reprezentáciu odohral 134 zápasov, v ktorých strelil 82 gólov. Je držiteľom strieborných medailí zo zimných olympijských hier 1968 a z majstrovstiev sveta 1965, 1966 a 1968. Na zimných olympijských hrách v roku 1964 a majstrovstvách sveta 1959, 1964 a 1969 získal bronzové medaily. Od roku 2016 je čestný člen Slovenského olympijského a športového výboru. V roku 1999 sa dostal do Siene slávy IIHF, v roku 2002 do Siene slávy Slovenského hokeja, v roku 2004 do Siene slávy Nemeckého hokeja a v roku 2010 do Siene slávy Českého hokeja. To všetko ho právom radí nielen medzi legendy Slovenského, ale aj svetového hokeja.
Jožko Golonka pred pár mesiacmi venoval priateľom v našom meste svoj dres s legendárnym číslom 9. Tento dres sme sa rozhodli zarámovať a umiestniť vedľa dresu futbalovej legendy Laca Petráša v zariadení Vlaďa Pub v DK. No a to bol dôvod jeho včerajšej návštevy v našom meste, aby osobne zavesil svoj dres, vedľa dresu Laca Petráša. Takže od včera máme v Novákoch dva dresy dvoch výnimočných Slovenských športovcov. Jožko Golonka bol nielen výnimočný hokejista, ale je aj skvelý spoločník a rečník. Pri spoločnom posedení nám porozprával mnohé zaujímavosti z jeho výnimočnej hokejovej kariéry. Debatovalo sa samozrejme aj o prebiehajúcich MS v hokeji. Bolo to naozaj milé a bezprostredné stretnutie. Jožko Golonka ocenil záujem občanov nášho mesta o jeho športovú kariéru a poďakoval nám za to, že jeho dres bude práve v našom meste, kde má veľa priateľov. Samozrejme, nezaobišlo sa to ani bez fotenia s hokejovou legendou a venovaním knihy „ 22 osobností z aleje Unipharmy“ v ktorej je jedna kapitola, práve o jeho športovej kariére. Táto kniha bola vydaná vďaka Unipharme a.s. a jej vtedajšiemu GR RNDr. Tomislavovi Jurikovi CSc. V závere tohto milého stretnutia dal prísľub, že teraz, pokiaľ mu to zdravie dovolí, bude mať dôvod prísť opäť do nášho mesta a vždy sa bude tešiť na stretnutie s našimi občanmi. Keďže Jožko je chlap, ktorý vždy drží svoje slovo, veríme, že sa opäť v Novákoch stretneme.
S úctou
Ľubo Dzurák

Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
26.05.2022 20:30:31 Vladimír
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Dušan Šimka robí nákupy v Tesku, ale za vaše dane! Aj vy máte vždy také štedré Vianoce?
Ing. Dušan Šimka ako primátor mesta ma veľa práce, lebo chodí na nákupy do TESCA, vraj nakupuje pre mesto. Ale nakupuje, zrejme podľa neho nevyhnutný tovar a to chrumky, chipsy, víno, šampanské, Johnnie Walker whiskey, vodka, baterky, usb klúče, externy disk, pamäťové karty, rádio, sklo na mobil, nabíjačky, televízor, anténový kábel, kalendáre, taška na notebook, myš, klávesnica, a podobne. Vraj šetrí mestu peniaze, lebo nakupuje v akcii. Nakúpil aj 110 fliaš šampanského, 115 fliaš vína a podobne. A toto mu niekto verí? Ísť pred Vianocami v čase zákazu vychádzania na nákupy takmer každý deň v týždni, nakupovať a dávať to preplácať na úrade. Dajte to ako „repre“ náklad. Niekto si tu robí rodinné nákupy a my občania mu to preplácame? To už sme naozaj takí hlupáci, že mu to veríme? Za tri roky skromný nákup v hodnote viac ako 5200€, ktoré nie sú v súlade so zákonom. Za 4 dni rodinný nákup v hodnote 1528,05€! Ako by povedal sám primátor Ing. Dušan Šimka: „Neskutočné chapúnstvo!“ Viac vo videu.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 02.10.2022
Vystupovanie Ing. Dušana Šimku na MsZ
Toto Dušan stihol len za tento polrok. Veľa toho sme mu odpustili, lebo video by malo hodinu. (Ing. Dušan Šimka – primátor mesta Nováky) NAJBLIŽŠIE VOĽBY: 29. októbra 2022
zobraziť podrobnosti »
25.09.2022
Ing. Dušan Šimka vybuchol po odhaleniach hlavného kontrolóra
Soudruh Dušan Šimka je magor a musí pracovat pod dozorem vyzkušeného pracovníka. Psychicky by pobyt ve městě nevydržel, kromě toho je chovatelem holubů, což by v Praze nemohl. Tečka. Ale nemůžeš napsat magor. Poloviční blázen bych napsal.
zobraziť podrobnosti »
21.09.2022
VOĽBY 2022 - informácie
Voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov 2022
zobraziť podrobnosti »
15.09.2022
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam - nezákonná odmena 3.551,00€
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam z: - neoprávnené obohatenie - neoprávnene nakladanie s verejnými financiami - zneužívanie právomoci verejného činiteľa z dôvodu, že si neoprávnene vyplatil odmenu asi vo výške 3.551,00€ (k 60. narodeninám), čím mal spôsobiť škodu mestu Nováky vo výške 4.793,00€.
zobraziť podrobnosti »
24.06.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.