Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7665 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 19:24:46 17.04.2022
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7663 od MARIANN uverejnený dňa 17.04.2022 o 01:18:16.
Dobrý deň pán Ing. Marián Šimka.

Podľa štýlu písania ste pravdepodobne Ing. Marián Šimka a táto pravdepodobnosť hraničí s istotou, čiže ste určite Ing. Marián Šimka brat primátora mesta Nováky Ing. Dušana Šimku. Chcem sa opýtať, čo konkrétne považujete z mojej strany za urážku? Ak som urazila odpad, tak to som už napísala.

Je zaujímavé ako ste si z mojich príspevkov vybrali len to čo potrebujete. Nie nadarmo ste s bratom dvojičky. Tak vy chcete vedieť aké svoje záujmy si obhajuje Ing. Dušan Šimka? A nebolo tu už toho napísaného dosť? Neviete čítať? Alebo ste aj vy “psychopat“? “Psychopat“ v úvodzovkách, čiže ako hovorí váš brat, nie je to urážka, lebo je to v úvodzovkách. Píšem vám to len v absolútne dobrej viere. :-)

• Napríklad vypúšťanie splaškov z domu primátora priamo do rieky Nitra bez ČOV.
• Napríklad asfalt Kollárovej ulice, ktorý dlhú dobu bol len na strane kde bývate vy a teda brat primátora.
• Napríklad asfalt na Duklianskej, ktorý končí pri dome primátora.
• Napríklad zájazdy do Bratislavy na Zlaté piesky, Prahy a podobne na služobnom aute.

Veď nebolo tu toho už dosť napísaného? Nájdite si to, snáď viete vyhľadávať a čítať. Ako Ing. Dušan Šimka povedal, cca niečo takéto: „Vážení občania zbystrite pozornosť a sledujte vysielanie“. Tak spoluobčania, naozaj sledujte ten odpad, hlavne vo videu zo stredy. Ing. Dušan Šimka nemá hranice. A počula som, že zamestnanec, ktorý si dovolil potvrdiť slovom „áno“ otázku kontrolóra, tak bol na koberci 5 hodín nasledujúci deň. Hnus pán primátor, hnus.

ODPAD UTOROK:
https://www.youtube.com/watch?v=oWXjdsNpRc4

ODPAD STREDA:
https://www.youtube.com/watch?v=JbiLVB_v-uA

Uf a zabudla som, Lavida, my vieme, ty musíš robiť čo ti Šimkovci povedia, ten tvoj palec hore je smiešny, ale poškodzuje to len tvoje meno a meno tvojej rodiny, nevadí, obete utláčania existujú aj inde.

Ahojte a pekné sviatky.

PS: Dnes rozhlas nevysielal ani o 10:00 ani o 11:30 ani o 14:30, ani o 16:30, neviete prečo? :-)

Janka
Hodnotenie: 0   1

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
17.04.2022 19:58:03 lavida

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7667] 17.04.2022 22:03:29 od MARIANN otvor reakciu...
[7666] 17.04.2022 20:48:59 od lavida otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Dušan Šimka robí nákupy v Tesku, ale za vaše dane! Aj vy máte vždy také štedré Vianoce?
Ing. Dušan Šimka ako primátor mesta ma veľa práce, lebo chodí na nákupy do TESCA, vraj nakupuje pre mesto. Ale nakupuje, zrejme podľa neho nevyhnutný tovar a to chrumky, chipsy, víno, šampanské, Johnnie Walker whiskey, vodka, baterky, usb klúče, externy disk, pamäťové karty, rádio, sklo na mobil, nabíjačky, televízor, anténový kábel, kalendáre, taška na notebook, myš, klávesnica, a podobne. Vraj šetrí mestu peniaze, lebo nakupuje v akcii. Nakúpil aj 110 fliaš šampanského, 115 fliaš vína a podobne. A toto mu niekto verí? Ísť pred Vianocami v čase zákazu vychádzania na nákupy takmer každý deň v týždni, nakupovať a dávať to preplácať na úrade. Dajte to ako „repre“ náklad. Niekto si tu robí rodinné nákupy a my občania mu to preplácame? To už sme naozaj takí hlupáci, že mu to veríme? Za tri roky skromný nákup v hodnote viac ako 5200€, ktoré nie sú v súlade so zákonom. Za 4 dni rodinný nákup v hodnote 1528,05€! Ako by povedal sám primátor Ing. Dušan Šimka: „Neskutočné chapúnstvo!“ Viac vo videu.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 02.10.2022
Vystupovanie Ing. Dušana Šimku na MsZ
Toto Dušan stihol len za tento polrok. Veľa toho sme mu odpustili, lebo video by malo hodinu. (Ing. Dušan Šimka – primátor mesta Nováky) NAJBLIŽŠIE VOĽBY: 29. októbra 2022
zobraziť podrobnosti »
25.09.2022
Ing. Dušan Šimka vybuchol po odhaleniach hlavného kontrolóra
Soudruh Dušan Šimka je magor a musí pracovat pod dozorem vyzkušeného pracovníka. Psychicky by pobyt ve městě nevydržel, kromě toho je chovatelem holubů, což by v Praze nemohl. Tečka. Ale nemůžeš napsat magor. Poloviční blázen bych napsal.
zobraziť podrobnosti »
21.09.2022
VOĽBY 2022 - informácie
Voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov 2022
zobraziť podrobnosti »
15.09.2022
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam - nezákonná odmena 3.551,00€
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam z: - neoprávnené obohatenie - neoprávnene nakladanie s verejnými financiami - zneužívanie právomoci verejného činiteľa z dôvodu, že si neoprávnene vyplatil odmenu asi vo výške 3.551,00€ (k 60. narodeninám), čím mal spôsobiť škodu mestu Nováky vo výške 4.793,00€.
zobraziť podrobnosti »
24.06.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.