Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7653 v téme Nováky pozitívne zo dňa 06:51:45 08.03.2022
MDŽ

„ Žiadna doba nie je taká zlá, aby sme sa v nej vzdali svojich hodnôt a presvedčenia.“

Dobrý deň milé dámy,

aj keď si uvedomujem, že doba, ktorú práve žijeme nie je priveľmi vhodná na oslavy, predsa len niektoré sviatky, či významné dni, by sme si mali aspoň pripomenúť. Dnes tým dňom je práve váš sviatok milé ženy. Pre mňa osobne a verím, že aj pre drvivú väčšinu mužov bol, je, aj bude MDŽ hodnotovým sviatkom, ktorý si budeme s úctou pripomínať. Aj preto som rád, že žijem v krajine, kde si ľudia tento sviatok nielen vážia, ale aj každoročne pripomínajú. Ženy na celom svete si to určite zaslúžia. Nielen preto, že sú tou krajšou polovicou ľudstva, ale predovšetkým preto, že v sebe ukrývajú viac krásy, dobra, porozumenia a lásky. Ste to predovšetkým vy milé ženy, ktoré robíte život na našej planéte krajší, plnohodnotnejší a príjemnejší. Nehovoriac už o tom, že dávate život našim deťom. Samozrejme, tých dôvodov prečo si treba pripomínať a vážiť váš sviatok je ďaleko viac. No a možno, ešte viac práve dnes, keď blízko nás zúri vojna.
Aj keď nie je vhodný čas na väčšie oslavy vášho sviatku verím, že aspoň v kruhu rodín, či najbližších priateľov si ho všetci pripomenieme. Práve dnes viac ako inokedy, potrebujeme vniesť do nášho života optimizmus, vieru a nádej, že začneme opäť žiť tak, ako sme boli ešte donedávna zvyknutí. S úsmevom na tvári, radosťou zo stretnutí s priateľmi, stretávaním sa na rôznych spoločenských, športových a kultúrnych akciách. Verím, že aj v našom meste čoskoro opäť rozbehnú svoju činnosť naše spoločenské, záujmové a športové organizácie a mesto začne žiť životom, ako pred pár rokmi.
Milé ženy, dámy, prajem vám, určite aj v mene mojich priateľov príjemné, pohodové i šťastné prežitie dnešného vášho sviatku. Nech vám tento deň spríjemnia pekné slová, kytička kvetov, dobrá nálada a sprevádza vás úsmev na tvári.

S úctou k vám
Ľubo Dzurák

Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam - nezákonná odmena 3.551,00€
Ing. Dušan Šimka čelí obvineniam z: - neoprávnené obohatenie - neoprávnene nakladanie s verejnými financiami - zneužívanie právomoci verejného činiteľa z dôvodu, že si neoprávnene vyplatil odmenu asi vo výške 3.551,00€ (k 60. narodeninám), čím mal spôsobiť škodu mestu Nováky vo výške 4.793,00€.
zobraziť podrobnosti »
24.06.2022
VIDEO Tak takéto zastupiteľstvo len tak NEUVIDÍTE: Sú na SMIECH celému Slovensku!
VIDEO Tak takéto zastupiteľstvo len tak NEUVIDÍTE: Sú na SMIECH celému Slovensku!
zobraziť podrobnosti »
17.06.2022
VIDEO: TV Nováky, 30. výročie a vysielanie načierno.
TV Nováky, 30. výročie a vysielanie načierno.
zobraziť podrobnosti »
12.06.2022
VIDEO: Páči sa vám, čo pre vás robí primátor Ing. Dušan Šimka v meste Nováky? NIE!
On si myslí že áno.
zobraziť podrobnosti »
24.05.2022
PLUS JEDEN DEŇ: VIDEO Tak takéto zastupiteľstvo len tak NEUVIDÍTE: Sú na SMIECH celému Slovensku!
Rokovanie mestského zastupiteľstva má mať nejakú vážnosť, ale to, čo sa deje v Novákoch, nemá konkurenciu. Na sociálnej sieti sa objavil zostrih rokovania poslancov a primátora mesta Nováky Dušana Šimku, z ktorého si robí srandu celé mesto.
zobraziť podrobnosti »
17.05.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.