Online 2 ľudia. VEPOS Novaky.sk VOĽBY 2022
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7653 v téme Nováky pozitívne zo dňa 06:51:45 08.03.2022 Nevhodný príspevok?
MDŽ

„ Žiadna doba nie je taká zlá, aby sme sa v nej vzdali svojich hodnôt a presvedčenia.“

Dobrý deň milé dámy,

aj keď si uvedomujem, že doba, ktorú práve žijeme nie je priveľmi vhodná na oslavy, predsa len niektoré sviatky, či významné dni, by sme si mali aspoň pripomenúť. Dnes tým dňom je práve váš sviatok milé ženy. Pre mňa osobne a verím, že aj pre drvivú väčšinu mužov bol, je, aj bude MDŽ hodnotovým sviatkom, ktorý si budeme s úctou pripomínať. Aj preto som rád, že žijem v krajine, kde si ľudia tento sviatok nielen vážia, ale aj každoročne pripomínajú. Ženy na celom svete si to určite zaslúžia. Nielen preto, že sú tou krajšou polovicou ľudstva, ale predovšetkým preto, že v sebe ukrývajú viac krásy, dobra, porozumenia a lásky. Ste to predovšetkým vy milé ženy, ktoré robíte život na našej planéte krajší, plnohodnotnejší a príjemnejší. Nehovoriac už o tom, že dávate život našim deťom. Samozrejme, tých dôvodov prečo si treba pripomínať a vážiť váš sviatok je ďaleko viac. No a možno, ešte viac práve dnes, keď blízko nás zúri vojna.
Aj keď nie je vhodný čas na väčšie oslavy vášho sviatku verím, že aspoň v kruhu rodín, či najbližších priateľov si ho všetci pripomenieme. Práve dnes viac ako inokedy, potrebujeme vniesť do nášho života optimizmus, vieru a nádej, že začneme opäť žiť tak, ako sme boli ešte donedávna zvyknutí. S úsmevom na tvári, radosťou zo stretnutí s priateľmi, stretávaním sa na rôznych spoločenských, športových a kultúrnych akciách. Verím, že aj v našom meste čoskoro opäť rozbehnú svoju činnosť naše spoločenské, záujmové a športové organizácie a mesto začne žiť životom, ako pred pár rokmi.
Milé ženy, dámy, prajem vám, určite aj v mene mojich priateľov príjemné, pohodové i šťastné prežitie dnešného vášho sviatku. Nech vám tento deň spríjemnia pekné slová, kytička kvetov, dobrá nálada a sprevádza vás úsmev na tvári.

S úctou k vám
Ľubo Dzurák

Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
VIDEO: Karol Mikuláš: Baník, povstalec aj politický väzeň
zobraziť podrobnosti »
15.03.2023
Vo veku sto rokov a osem mesiacov zomrel najstarší československý baník Karol Mikuláš
Život Karola Mikuláša bol spätý s baníctvom a hornou Nitrou.
zobraziť podrobnosti »
14.03.2023
Marián Miština je novým prednostom mestského úradu, vzdal sa funkcie poslanca
Mestský úrad v Novákoch má nového prednostu, Jána Martinu v tejto pozícii strieda Marián Miština.
zobraziť podrobnosti »
12.01.2023
Slovenské elektrárne plánujú ukončiť prevádzku elektrárne Nováky koncom budúceho roka
Celý proces od ukončenia výroby elektrickej energie a tepla až po transformáciu celého areálu a prípravu na ďalšie využitie bude trvať niekoľko rokov.
zobraziť podrobnosti »
22.11.2022
Transparentnému psychopatovi Ing. Dušanovi Šimkovi zrazu vadí kamera
Deň pred konaním komunálnych volieb, psychopat bol nepríčetný, už mu zrejme všetko vadilo, zamkol zamestnancov v budove mestského úradu v Novákoch. V súvislosti s dosluhujúcim primátorom Šimkom a ním mnoho krát proklamovanou transparentnosťou, je na mieste otázka, prečo ak žiada transparentnosť, mu v tomto prípade vadila kamera?
zobraziť podrobnosti »
15.11.2022
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.