Online 4 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7623 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 23:56:43 09.12.2021 Nevhodný príspevok?
Ahojte.

Tak som si dala tu námahu a pozrela som si časť toho blázinca v podaní pána primátora Šimku na youtube. Určite odporúčam, pozrite si tie zastupiteľstvá z pondelka a utorka. Nedá mi to, ale musím okomentovať niektoré veci.

Takže pán primátor sa rozhodol zakúpiť veniec (vianočná výzdoba pri kostole) za 4500€ bez toho, aby to poslanci odsúhlasili a peniažky sa majú presunúť z rekonštrukcie elektroinštalácie ZUŠ. (Podotýkam že ten veniec za 4500€ mal vyzerať oveľa lepšie.) Primátor to zobral na svoje triko, že to je pre občanov a teda on to dal objednať a nainštalovať, aj keď na to neboli peniaze odsúhlasené. Chcem sa opýtať, zoberie si na vlastne triko aj to, keď v ZUŠ nejakého žiaka zabije elektrina? Potom asi nebude taký frajer. Takže výzdoba je dôležitejšia ako bezpečnosť žiakov ZUŠ? To už je aké rozmýšľanie?
Strana 84
https://www.novaky.sk/download/zastupitelstvo/1638301582_12-Navrh-rozpoctovych-opatreni-na-rok-2021.pdf
A aby to nebolo všetko rovno o pár minút na to jeden z pracovníkov (myslím, že to bol pracovník úradu) povie, keďže sú ušetrené peniaze, tak sa rozhodlo o kúpe zastrešenia na prenosné pódium pre kultúrne podujatia. Nerozumiem tomu len ja? Niekto mi to vysvetlite. Na bezpečnosť žiakov ZUŠ nie sú peniaze, ale sa ušetrilo a na iné sú peniaze?

A čerešnička na torte je, že pán primátor Ing. Dušan Šimka si dal rovno odmenu v hrubom 4793€ (v čistom 3551€) akože za to že mal 60 rokov? A zobralo sa to rovno z položky „Rekonštrukcia priestorov RTG“. Pekné narodeniny, aj ja chcem. Veď aj ja k narodeninám chcem 3500€ a navrhujem, aby sa zobralo z materskej škôlky z kúrenia, alebo z nejakej inej rekonštrukcie. Choré! To už naozaj si ten psychopat môže robiť čo chce? Áno tvrdé slová, ale keď si pozriete tie záznamy pochopíte čo za psychopata toto mesto zrujnuje https://www.youtube.com/c/MestoNov%C3%A1kySK/videos .

Nechutné, asi sa len odsťahovať z Novák. Neskutočne som sklamaná z toho čo som videla. A to chovanie primátor, to čo je?

Dobrú noc.
Janka
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
18.12.2021 19:51:55 Rado Oršula
22.12.2021 13:37:32 Theis
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7625] 17.12.2021 14:30:32 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Energetici a investicie, výpadky elektriny, problémy s produkciou
Odoberatelia elektriny na Hornej Nitre majú problém s častými výpadkami v sieti. Kým v domácnostiach si na to už zvykli, firmám spôsobujú krátkodobé opakujúce sa výpadky veľké škody v produkcii. Na situáciu sme sa pozreli vo včerajšom Klube komunálnej politiky. Nájdete ho v archíve alebo v podcastoch RTVS.
zobraziť podrobnosti »
13.01.2022
Očkovanie 21.12.2020
Mesto Nováky oznamuje, že termín očkovania 21. decembra je pre veľký záujem zaplnený. Dňa 21. decembra budú v Dome kultúry zaočkovaní všetci občania, ktorí boli zaregistrovaní na uvedený termín.
zobraziť podrobnosti »
19.12.2021
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.