Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7610 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 05:37:26 15.11.2021 Nevhodný príspevok?
Milí čitatelia!
Honba na čarodejnice začala. Nuž čo. Pravda oči kole.
Neviem od kedy má p. primátor hovorcu (slovnú zásobu má výbornú). Alebo je to dvorný sudca, ktorý rozdoduje spoza stola? Neviem! A najkrajšie na celej veci je, keď sa medzi diskutujúcich namontuje osoba s veľkým ego, ktorá nie je úťastníkom našej komunikácie. Tá osoba nie je kritizovaná. Tá osoba vynáľa súd.
Dostal som zopár ostrých súkromných správ, že v mojom príspevku vraj klamem. Dom kultúry vraj bol právom zaradený do Verejnoprospešných prác. Áno? Pýtam sa, prečo nebol zaradený v roku 2011, ale vtedy to bolo KCMN. Pýtam sa, prečo Dom Kultúry v Prievidzi nie je zaradený do VPP. Potom kľudne môže byť zaradeMinmisterstvo kultúry zaradené pod Verejnoprospešné práce.
Dostal som vytknuté, vraj DK nie je odkladisko neschopného človeka...Na základe akých kritérii ROZHODOL, že to tak nie je?
V príspevku vraj používam vulgarizmy. MOMENT.
Ja som s médiami začal pracovať ešte v 70-tych rokoch. Vtedy boli iba štátne inštitúcie. Vtedy bola úcta dostať sa medzi takých ľudí. Natáčal som s kamerou na klasickú 16-ku a, kamera vážila 7 kg... Tamže niečo viem a nie málo. Absolvoval som nejedno školenie, seminár. Viem, ťo znamená Etický kódex. Viem, čo obsahuje zákonč. 308. Preto mi je smiešne, keď ma pánobviňuje z vulgarizmovv príspevku. My, čo s tým robíme roky vieme, že je roudiel vulgárne niekomu nadávať a je rozdiel CITOVAŤ doslova NAS****** človeka, ktorý vyjadril som názor. Pán NEZNÁMY! Nemyslíte, že reakcia rozčúleného človeka vyjadruje celkovú atmosféru v meste Nováky?
Netrápi ho to, že v meste je lístie po kolená, ale vyhráža sa slovami, že dostanem príležitosť vo Videonovinách a "občania Novák budú veľmi zvedaví ako to odôvodním." Nemal by byť záver, že "občania Novák sú zvedaví, kedy sa lístie odprace"? (Alebo sa ani neodprace?) V tom prípade si kúpim odhrňovák na sneh a keď niekde pôjdem, budem musieť pred sebou odhŕňať lístie. Musím sa poponáhľať, aby sa mi nejaký odhrňovák ešte zvýšil.
Hodnotenie: 1   1

Kladne hodnotil:
15.11.2021 13:53:04 Pavol P.
Záporne hodnotil:
23.11.2021 20:52:36 Theis


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Energetici a investicie, výpadky elektriny, problémy s produkciou
Odoberatelia elektriny na Hornej Nitre majú problém s častými výpadkami v sieti. Kým v domácnostiach si na to už zvykli, firmám spôsobujú krátkodobé opakujúce sa výpadky veľké škody v produkcii. Na situáciu sme sa pozreli vo včerajšom Klube komunálnej politiky. Nájdete ho v archíve alebo v podcastoch RTVS.
zobraziť podrobnosti »
13.01.2022
Očkovanie 21.12.2020
Mesto Nováky oznamuje, že termín očkovania 21. decembra je pre veľký záujem zaplnený. Dňa 21. decembra budú v Dome kultúry zaočkovaní všetci občania, ktorí boli zaregistrovaní na uvedený termín.
zobraziť podrobnosti »
19.12.2021
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.