Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7530 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 14:28:19 16.03.2021 Nevhodný príspevok?
Dobrý deň, vážení spoluobčania.
Chcem len krátko zareagovať na príspevok môjho priateľa Vladka Richtera, konkrétne na skutočnosť, že nevie čo si myslia, parafrázujem, Peter Bošiak a Ľubo Dzurák o tom, že TV Nováky neexistuje. Slušnosť káže dobrému priateľovi odpísať. Neviem, čo so myslí o tom Peťo Bošiak, ale u mňa je to asi takto:
Pokiaľ ma pamäť neklame, nikdy som sa nevyjadril, že TV Nováky neexistuje. Nemal som na to žiadny dôvod. Jediné čo som na adresu TV Nováky povedal, že ju nepozerám, lebo na to nevidím dôvod a je to pre mňa strata času. To platí dodnes. Aby som si urobil o veciach a atmosfére v Novákoch svoj obraz, k tomu mi úplne stačia nevyžiadané maily, hlavne v posledných dňoch, od p. primátora. Teda, aby som bol úplne presný, ich obsah a tým aj ich úroveň, mi k tomuto poznaniu úplne stačia. K tomu sa však ešte dnes vyjadrovať nebudem, lebo na to sa Vladko nepýtal. No možno , ak doba dobu nájde, vyjadrím sa aj k tomu. Myslím si, že dnes sa treba venovať ďaleko zložitejším, závažnejším veciam a problémom, ako nejakým mailom.
Priatelia, spoluobčania, všetkým vám úprimne prajem, aby ste zákernú pandémiu i súčasnú dobu, prežili v plnom zdraví a v čo najlepšej pohode.
Už sa teším, keď sa budem môcť s mnohými opäť niekde stretnúť. Len tí, ktorí poznajú silu a čaro skutočného priateľstva, dokážu toto moje prianie doceniť.
S úctou Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
16.03.2021 16:41:19 Pbošiak
16.03.2021 18:10:49 Vladimír
16.03.2021 18:35:59 Milan Oršula
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.