Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7517 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 13:36:33 12.02.2021
Už ako aj Ľubomírovi, mi je trápne si dopisovať dookola s človekom, ktorý sa i tak nakoniec nechá počuť a to tak, že sa tvári, že nevidí, nepočuje a mlčí. Lavida,ak niečo prečítate odo mňa ako odporučenie ,tak nezastierajte vašimi manipulatívnymi interpretáciami tento priestor, že to nie je k mestskej problematike, ale že to môj interpersonálny problém, že je to o mne. To vám garantujem, že sa veľmi mýlite .
Veď lavida, sám ste niekedy napísali čosi „o príčine a následku “. To,že nemáte nastavené zrkadlo vlastnej sebareflexie, však napokon potvrdzuje aj môj priateľ Ľubomír,ktorý si to napokon po svojom príspevku odniesol od Šimku ako následok za jeho odvahu čosi písať. Hoci to Ľubomír predvídal a isto ste čítali, len vy samozrejme nechápete, že stupídne SMS s takým obsahom je akt pomsty Šimku, za Ľubov príspevok a že zo strany Šimku je toneúcta k občanovi, stupidny prejav k občanovi.Prečo?
Preto, že podľa legislatívy EÚ, čo sa týka znášania istej miery kritiky, túto musí osoba, verejný činiteľ, alebo verejne činná osoba (politik, sudca, prokurátor, starosta), zniesť s väčšou mierou. Aký je následok na kritiku Šimku? Sprostá SMS-ka. Tak by som lavida ,byť vami, sa k takejto problematike nevyjadroval a ak tak, sa prosím odosobnite, lebo naozaj vám doporučujem, inak byť zalezený v obývačke doma a hladkať proti srsti svojich psov.
Takže opakujem, že nie je to o mne. Je to práve o Šimkovi, o ktorom Úrad na ochranu osobných údajov rozhodol, že porušil zákon, ak zneužil a zverejnil na zasadnutí poslancov informáciu ,ako cestou z Prahy počas služobky vraj, volal na SSC s riaditeľom zo Žiliny ...., atď . Keďže to predstaviteľ SSC nepotvrdil formou vyjadrenia jeho právneho zástupcu.
Keby ste si lavida ,ako som vám odporučil vypýtali a prečítali rozhodnutie spomenutého úradu, zistili by ste čosi o príčine môjho,podotýkam konania v súlade so zákonom a následku, zistili by ste, že choré výplody predstaviteľa mesta,ktoré uviedol vo svojom vyjadrení za mesto Nováky,podotýkam, ako verejný činiteľ, že neboli a nie sú hodné primátorskej cti. Teda rovnako ako som spomenul pri stupídnej SMS-ke..... .Ako píšem, choďte na zasadnutie rokovania poslancov a prečítajte Rozhodnutie Úradu na ochranu osobných údajov.
Nenúťte ma, aby som len tak, podľa vašich hlúpych úvah diskreditoval Šimku. To som bez príčiny ,nikdy na rozdiel od neho ,nemal v úmysle a ani som to doposiaľ neurobil. Lavida,už ste si prečítali Uznesenie Ns SR, v ktorom sa uvádza, že ako ohováral občana na verejnosti a dal podnet k medializácii a akú pokutu „vyfasoval“ za to, čo je v Uznesení uvedené??? Verím a som presvedčený, že áno, ale vy to nechcete počuť, lebo však Šimka,a opakovane ma žiadate ,aby som vám repetíroval už neviem po koľký krát jeho prešľapy. To však márne žiadate,veď napokon aj prečo práve vám.
A tak skúste opakovane ho požiadať - Šimku (je mi úplne jedno akým spôsobom ho požiadate), aby vás informoval o obsahu oznámenia z Úradu pre reguláciu regulácie sieťových odvetví, prečo má tento úrad zatiaľ výhrady ku kanalizácii v Lelovciach. A je len škoda ,že ju Accick Vep nespomenul spolu s asfaltom aj na ulici Kollárovej. Rád by som si vypočul vaše hodnotenie , ako následok príčiny záujmu ÚRSO a doterajšieho postoja k tejto veci , ako aj vyjadrenie mesta k tejto veci.
Takže tak, to maslo nie je na mojej hlave, nie je moje. Rovnako by som bol rád,ak silou vašej odbornosti, ktorú si tak prisvojujete vysvetlíte verejnosti, prečo bola o cca 300 bm ukrátená ulica A.Hlinku o pokládku nového asfaltového koberca. A naopak, bez projektu ,len tak, bola vyasfaltovaná cesta, D. Vestenice - Prievidza ( bez akéhokoľvek odôvodnenia navýšenia jej pôvodného rozpočtu, keďže aby ste vedeli existuje doklad potvrdzujúci ,že vyasfaltovanie tejto št. cesty bolo ukončené tak, ako aj bolo pôvodne ukončené a štátna organizácia potvrdila, že podľa projektu a teda neurobila chybu. No, ale je to majetok štátu. Môže mesto zasahovať do majetku štátu, lavida????. (Viď bývalé javisko na námestí, pre nevysporiadané vzťahy aj s SSC ,vodárenskou spoločnosťou) nedostalo stavebné povolenie a bolo vydané rozhodnuti o jeho zbúraní. Takže ,ako vy tvrdíte vo svojom príspevku, nie tak dávno zverejnenom, vraj ako spomienka na film Pacho hybský zbojník,keď Pacho hovorí družine „rovným dielom chlapci moji,rovným dielom“!
Dá sa prito domnievať, že vo veci asfaltovania št. cesty to bol istým spôsobom klamlivý lobizmus, v prospech tej časti mesta, ( na tlak poslakyne p. Mokrej) kde má Šimka voličskú základňu a bolo mu „putna“, čo si kto bude myslieť o skrátení pokládky asfaltu na cestu Topoľčany –Prievidza. Lavida, je to podľa vás kóšer??? To je podľa mňa,možno aj diskavifikujúci zásah do štátneho rozpočtu a nakladania s financiami štátu. Samozrejme, chlapské by bolo, keby sa vyrobil aj úsek na Ul. Hlinkovej, Nuž, ale príčinu a následok si môžu občania domyslieť. Takže zbytočné bolo vytýkanie Dr.Danišovi,alebo mne. Mám veľa priateľov z tejto mestskej časti,myslím leloviec, hoci, ako sa povie pomaly sa míňame, táto časť príspevku však nikdy mnou nie je a nebola mienená proti občanom a mojim priateľom, bývalým spolužiakom, spolupracovníkom, žijúcim, bývajúcim v Lelovciach.. Vedzte, že si uvedomujem, že by to bola možno samochvála, ale ak by som bol požiadaný, možno že by som vybavil obidve cesty. Jednu bez skrátenia a druhú s predĺžením.To je hodné primátora. Ostatné slová pred aj po, sú kecy.
Lavida, ak mi dávate na vedomie, že sa ja urážam na konanie Šimku, tak prečo vás to trápi, ak je to moja osobná vec. Ak nevnímate dôvod, ako čítate v príspevku od Ľubomíra ako etický prešľap nehodný primátora mesta, tak prosím prestaňte „kecať „, alebo kecajte do foroty“, ale neotravujte slušných ľudí. a iných nechajte na pokoji. ale aj vy len o Šimkovi,rovnako ako adrian, a tak znovu len je to z vašej strany charakteristické,ako pre tri opičky, pretože zase ste si zakryli obe oči,ústa a obidve uši.
A na záver k volebnému programu, ktorý vás vraj zaujíma. Tak mi povedzte,ako sa v tejto pandemickej dobe má realizovať opätovné otvorenie hlavného vchodu. A kvôli komu a čomu?.Poviem vám, jedine z hľadiska historického,aby si stránky pozreli erb rodiny Majthényi,lebo mladí ľudia ho naozaj nepoznajú a mali by. To po prvé. A po druhé .Zrušenie nestránkových dní- Mestský úrad tu musí byť pre ľudí a nie naopak! Nuž áno,ale čo s prácou „home office“??? Lavida ,nechcite mi nahovoriť ,že tieto technicko-organizačné opatrenia sú dôvodom pre úlohu zapísania hodnú ako bod do volebného programu.Nie sú, ani pre školský poriadok v MŚ. K tomu tam slúži vedenie škôlky. a v meste vedenie , ad hog v prípade potreby, aby ich zabezpečili. Napokon aj tak tam zavadzia odparkovaná Šimkova limuzína,PB
Hodnotenie: 5   0

Kladne hodnotil:
12.02.2021 15:06:39 Vladimír
12.02.2021 16:24:11 Ľubomír
12.02.2021 17:25:28 Milan Oršula
14.02.2021 07:35:47 Pavol P.
16.02.2021 21:23:16 Vladoh
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.