Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7516 v téme Rôzne / Iné zo dňa 09:15:38 12.02.2021
Gauner je len Gauner!!!

Dobrý deň vážení spoluobčania.

Ospravedlňujem sa tým čitateľom, ktorým už moje príspevky idú na nervy, resp. ich nimi otravujem. Chcem však zareagovať ešte na jeden príspevok, tentokrát na môj ostatný. Teda presnejšie na jeho záver. Napísal som tam okrem iného, že čakám dnes ráno aj mail z úradu, ako reakciu na môj príspevok. Mýlil som sa v tom, že odpoveď neprišla dnes ráno, ale už včera cca o 23:30 a nebol to mail, ale SMS. Obsah ma ale trošku sklamal : Gauner je len Gauner!!! Toto je totiž klasický a charakteristický slovník pána primátora. Myslel som si, že mne napíše niečo tvrdšie. No čo už. Zrejme už pod vplyvom prichádzajúceho Valentína – sviatku Zamilovaných, zvolil jemnejšiu rétoriku.
Mám pár priateľov lekárov, ktorí mi tvrdia, že najlepší liek ako prekonať túto nešťastnú dobu je optimizmus a pozitívne myslenie. Skúsenosti zo života mi hovoria, že úspešní a šťastní sú nielen tí, ktorí životné problémy neberú ako prekážky, ale príležitosti veci zvládnuť, ale aj tí, ktorí aj v nepríjemných veciach vedia nájsť niečo pozitívne, resp. sa z nich aspoň dokážu poučiť. Tak nejako totiž beriem aj včerajšiu SMSku od pána primátora. Ak sa povznesiem nad obsahom, ktorý mi je aj tak ukradnutý, tak potom sú tam už len pozitíva. Veď pán primátor nielen naplnil moje očakávanie, ale reagoval skôr ako som predpokladal, čo značí, že napriek jeho výhradám ku comke, pravidelne chodí na túto stránku a zodpovedne ju číta. To je pre mňa pozitívum a klobúk dole. No a čerešničkou na torte je to, že na mňa myslí aj o polnoci. Veď priatelia, koľkí z vás sa môžu pochváliť tým, že dostanú takmer o polnoci SMSku od pána primátora???
Priatelia, život naozaj nie je čierno-biely, ale plný krásnych a zaujímavých farieb. Ja osobne mám rád takýto život. Samozrejme musím však vždy počítať s tým, že sem tam sa v ňom objaví aj čierna farba.
Úprimne prajem všetkým čitateľom, včítane pána primátora, krásny pestrofarebný deň. No a ak sa v ňom náhodou objaví aj čierna farba, pozitívnym myslením ju určite rýchlo vymažete. Verte, zajtra tam už nebude.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
12.02.2021 11:05:16 Pbošiak
12.02.2021 11:33:38 Milan Oršula
12.02.2021 16:40:53 Vladimír
14.02.2021 07:27:16 Pavol P.
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.