Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7497 v téme Politika zo dňa 20:24:36 20.01.2021
Pozdravujem Vás nováčania. Chcem na tomto mieste poďakovať primátorovi, akým spôsobom zareagoval na sťažnosť moju, ale aj iných spoluobčanov, keď sme chceli, aby odstávka elektriny plánovaná od 19.01. do 27.01.2021 bola presunutá z pochopiteľných dôvodov (studené počasie, dištančné vyučovanie) na mesiace, keď netreba vykurovať (jar, leto). Po zaslaní tejto sťažnosti, hneď na druhý deň konal a riešil so Stredoslovenskou distribučnou spoločnosťou túto situáciu, o čom mňa, ale aj ostatných sťažujúcich sa občanov informoval. V nasledujúci deň nám napísal, že Stredoslovenská distribučná navrhla, že odstávka bude, ale občania, ktorých sa to týka (celkom 171 domov) budú odpojení, len na cca 15 minút ráno a cca 15 minút odpoludnia, pretože uvedená spoločnosť dodá motorgenerátor, ktorý počas odstávky bude do siete dodávať elektrinu. Toto riešenie je lepšie, ako to, čo sme navrhovali, teda posunúť to na leto. Teraz máme dva dni odstávky za nami, všetko je v poriadku, vypnutie elektriny je ráno na 10 minút a popoludní na 5 minút. Ďakujem za seba, pán primátor, ale určite sú spokojní aj ostatní susedia z dotknutých domov.
V. Hagara
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
21.01.2021 07:46:06 Vladoh
21.01.2021 14:30:24 Jana1234
21.01.2021 18:59:06 kerb
25.01.2021 10:22:35 Pavol P.
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.