Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7485 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 09:49:23 08.12.2020
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7484 od Vladimír uverejnený dňa 07.12.2020 o 08:48:25.
Nie som odborník na zatepľovanie budov,tak sa nebudem vyjadrovať k tomu,či bolo ,alebo nebolo potrebné zatepľovať budovu úradu,Takisto som nebol detailne oboznámený s technickým stavom budovy samotnej a preto ako občan neviem posúdiť,či vôbec bola potrebná nejaká rekonštrukcia,ale samotný projekt bol vypracovaný ešte v dobe primariátu Rndr.Daniša,takisto ako aj projekt rozšírenia kapacity materskej škôlky.
Terajším primátorom Ing.Šimkom ,ako aj poslaneckým zborom bol prezentovaný jednoznačný záujem uprednostniť realizáciu projektu škôlky,ale z dôvodu objektívnej nemožnosti jeho použitia pre podmienky výzvy,bol uprednostnený projekt modernizácie úradu,ktorý tým podmienkam vyhovoval.
Hoci v uvažovaní pána Vladimíra je zdanlivo prítomné racionálne jadro v jeho pochybnosti o potrebe zatepľovania úradu a vo vyčíslení nákladov na jeho rekonštrukciu,v skutočnosti mám obavu,že v jeho prípade ide len o značne laické a neodborné odhady.Zvlášť je táto moja obava posilnená,ak je verejne známa informácia,ktorej podstatu tvorí vyjadrenie bývalej vedúcej oddelenia výstavby Ing.Trojanovej potvrdzujúca nemožnosť použitia projektu rozšírenia kapacity materskej škôlky na podmienky výzvy z dôvodu nutnosti jeho prepracovania a nedostatok času na to prepracovanie.
Takisto je verejne známa informácia,že projekt rozšírenia kapacity materskej škôlky mohol byť už dávno zrealizovaný,keby bývalé vedenie mesta konalo kompetentnejšie a zodpovednejšie v posudzovaní tej nešťastnej kauzy nevypracovania nového PHSR a ktorého škodlivé následky sa s nami ťahajú po dnes.
Hodnotenie: 0   0

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7486] 08.12.2020 11:38:31 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.