Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7454 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 12:41:04 26.10.2020
V Novákoch je to naozaj tak, ako píše môj priateľ Ľubomír. Naozaj je na neuverenie , čo si dovoľuje Ing.Dušan Šimka, súčasný primátor mesta, ktorého niektorí voliči volili z dôvodov takých, aké mali (tam sa naozaj nedá nič robiť) ak ľuďom nadáva, uráža, difamuje, ohovára, vyhráža sa, že to čo o nás povie , bude vidieť celé Slovensko a pod., s jediným cieľom, poškodiť ľuďom ,ktorí sa mu nepáčia, ktorí mu hneď nepritakávajú a majú svoje kritické myslenie a tým pádom aj iný názor na vec,na rozdiel od neho .
Aby toho však nebolo málo, negatívne vstupuje do osobnostného práva – osobnej integrity (vyrovnanosti) ľudí, nielen on osobne, ale aj osobami jemu blízkymi, či ľuďmi z BUBLINY. Lavida, už som tu písal, začnite počítať a spievať si spolu so spevákom Richardom Müllerom známy jeho hit „Spočítaj ma ... Ako vidíte, to nie je len o mne (jedine,že by som bol váš obľúbenec, vy nemravník).
Horí primátorovi mesta za ušami? Má ešte vôbec nejakú autoritu? Ťažká otázka, ešte ťažšia odpoveď. Viac by azda mal platiť na primátora apel. Pán primátor,už prestaňte ľudí strašiť!!! Prestaňte s nimi zaobchádzať ako s malými deťmi!!! Prestaňte z nich robiť nepriateľov, ak majú iný názor!!! Prestaňte rozdeľovať Nováky!!! Prestaňte škodiť!!! Už sa nevyhrážajte, pán Šimka, prestaňte s tou komédiou, prestaňte s tou aroganciou... konečne ODSTÚPTE, alebo sa venujte svojej práci, či testovaniu ľudí o prítomnosti Covidu 19 a poskytujte informácie obyvateľom mesta.
Nuž a napokon k jeho,ich e-meilom? Nič múdreho sa z obsahu jeho e-meilov nedozviete, keďže z nich poväčšine vyplýva len to, že svojim konaním a výrokmi Ing. Dušan Šimka, primátor mesta Nováky bez akejkoľvek opory v preukazovaní svojich nepravdivých skutkových tvrdení a neoprávnenou kritikou, nám podľa môjho názoru, v značnej miere zasahuje, najmä tu niektorým píšucím a ich rodinným príslušníkom do zákonom chránených práv na ochranu osobnosti, čím nielen nám, ale aj našim rodinným príslušníkom znižuje našu ľudskú dôstojnosť, vážnosť, profesijnú a občiansku česť a dobré meno nielen u našich spoluobyvateľov, ale i v jeho oficiálnych vyjadreniach ako verejného činiteľa ,napísaných na hlavičkovom papieri s erbom mesta a jeho vlastnoručným podpisom!!!
Jemu je úplne jedno, či list použije v prípade osobnej potreby, alebo ho pošle ústrednému orgánu Slovenskej republiky. Bez hanby, zodpovednosti a bázne. Načo nám je taký primátor??? Z jeho strany i naďalej sa jedná o čistú demagógiu a manipuláciu, či o snahu zvýšiť si svoju klesajúcu podporu u občanov nášho mestečka, ale musím zdôrazniť, že mu každopádne ako silne indoktrinovanému človeku bažiacemu po moci ide len o moc, s pridanou hodnotou o spoločenskú pomstu za prehru vo voľbách v roku 2014 a tak sa pomstiť niektorým ľuďom, občanom mesta.
Moc je pre Ing. Dušana Šimku, primátora mesta Nováky a jemu blízkym osobám v ich ťahu, uspieť v politike ópiom.

Sú ľudia, o ktorých odborníci na duševné zdravie hovoria, že vykazujú príznaky poruchy osobnosti, ktorá sa nazýva zhubný (malígny) narcizmus.
A tak na záver: „ Rozumné myslenie je najväčšia cnosť a múdrosť: pravdu hovoriť a v duchu pravdy aj konať na základe poznania povahy vecí.- Hérakleitos., PB
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
26.10.2020 15:12:33 Vladimír
26.10.2020 16:56:57 Ľubomír
27.10.2020 16:49:02 Milan Oršula
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.