Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7452 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 13:31:55 25.10.2020 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7450 od lavida uverejnený dňa 25.10.2020 o 07:33:51.
Priatelia ,tlačový atašé našej radnice ,lavida, sa do dnešného dňa ani len čiarkou, nie to ešte čoby slovom ,nedotkol témy a odôvodnenosti zatepľovania budovy Mestského úradu v Novákoch. Nedotkol sa rozporuplného záujmu Ing. Dušana Šimku,primátora mesta Nováky minúť nešetrne 100 000€ z eurofondov. Prečo sa vraciam k tejto téme? Totižto nie tak dávno, keď som písal o význame úcty k domovu ,o „GENIUS LOCI“, teda i k historickým objektom, ktoré pretrvali roky, aby nám možno preukazovali schopnosti ľudí žijúcich v Novákoch povedzme pred tristo,štyristo rokmi , menovite ku kaštielu, kde je v súčasnosti sídlo Spoločného obecného úradu, tak vyjadrenie na adresu tejto budovy od lavidu bolo neskutočne „ odborné,múdre a neprekonateľne čarovné“. Totižto o tejto budove sa vyjadril ,že je to pre neho „hnilá búda!!!???.“ Nezaujímavá.
Možno by to mohla byť pravda,avšak ak má obec , mesto na svojom území zachovalú historickú budovu ktorá má vek 300 -400 rokov, teda nie je to až tak veľmi zanedbateľný vek, aby si nezaslúžila od mesta ochranu a obdiv. A div sa svete ,k bývalému kaštieľu ,vekovo možno rovnako starej stavbe, kde v súčasnosti sídli Mestský úrad a ktorú si rozporuplne zahrnul náš sporovlivý primátor do úloh v rámci volebného programu, prispievateľ lavida ani ťuka, Nuž, asi prečo, sa pýtam? Odpoveď nie je ťažká.
Priatelia, nemyslím si, že písať na túto stránku je celý, tak ako to vidí lavida, skutočný môj život. Ubezpečujem Vás, že ani zďaleka. Pravdou však je, ak by som nemal záujem o chod mesta, o život v meste, ktorý sme sem tam rozoberali v debatách s priateľmi (čo je však už naozaj dácno,však korona) ako píšete, teda nie pre nadobudnutie jednostranných poznatkov, tak ako ich lavida od človeka z bubliny dostáva, vedených o téme nášho mesta k situácii v meste ,my naopak od vás lavida a pána primátora, triezvo vo svojich príspevkoch sme hodnotili stav v meste, postoje ľudí z Bubliny voči nám, našim rodinám, priateľom a napokon aj vo vzťahu k ostatným občanom ,ale i k majetku mesta a nakladania s financiami.
Lavida, aby ste pochopili, kladiem vám otázku, k čomu by to všetko bolo, aby som si napr. ja osobne koledoval o útočné a dehonestujúce, s obrovskou dávkou spoločenskej pomsty vedenej proti mne a mojej rodiny zo strany primátora mesta, difamačné blogy, statusy v Diskusiách k článkom v rôznych printových médiách, ktoré ste ako ľudia z BUBLINY písali a nepochopiteľne si pripisujete humánny,ľudský, inšpiratívny a morálny či etický prístup, lebo vraj dodržiavate Etický kódex???.
No, ako sa presviedčame ich vymazávaním webmstermi jednotlivých periodík,je na vašu hanbu,lavida, je na vašu hanbu. A tak vari uznáte, že taký naivný nie som, naopak od vás, že si uvedomujem, že nechápete naše myšlienky, ich podstatu a tak vám nezostáva nič iné, len to že váš prejav je konfúzny ,pretože “ žijete v BUBLINE a tak musíte aj konať“.
Možnože by som vás mal upozorniť, ale to ponechám na vašom rozhodnutí, že „ vyť spolu s vlkmi, ešte nie je garanciou, že nás nezožerú.“ PB
Hodnotenie: 4   0

Kladne hodnotil:
25.10.2020 15:05:29 Vladimír
25.10.2020 19:09:14 Ľubomír
26.10.2020 11:49:49 Milan Oršula
26.10.2020 11:58:36 Jana K
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Ľudia, ktorí sa nezúčastnili prvého kola testovania, môžu prísť na druhé
Možnosť tento víkend majú aj tí, ktorí sa uplynulý víkend celoplošného testovania nezúčastnili. „Účasť na druhom kole testovania antigénovými testami spadá pod neodkladné vyšetrenie, môžu sa ho preto zúčastniť aj občania bez certifikátu z 1. kola celoplošného testovania,“ povedal minister zdravotníctva SR Marek Krajčí.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
Bojnická nemocnica prosí o pomoc, chýbajú jej zdravotníci
Nemocnica vo štvrtok reprofilizovala desiatky ďalších lôžok.
zobraziť podrobnosti »
06.11.2020
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.