Online 6 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7376 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:37:44 09.09.2020 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7375 od lavida uverejnený dňa 09.09.2020 o 20:51:30.
Priatelia, nuž ľudia z nováckej bubliny pomáhajú. ako môžu, Ing. Dušanovi Šimkovi,primátorovi mesta zmierňovať, ba bagatelizovať následky rôznych difamačných vyjadrení, ktoré vzniesli obaja bratia proti vám ich spoluobčanom, nevynímajúc zo sústavného difamovania i mojej osoby.
Veď, čo už, ak v prostredí , v ktorom žil, ale najmä pracoval po roku 1989 prisvojujúc si svoju veľkosť a neomylnosť, či vedomie nenahraditeľnosti za pomoci tolerovania miestnych nazvime to politických „ špičiek“ ho uviedlo do osoby neomylného narcistu. Však vari sledujete jeho systém vedenia mesta a riadenia aparátu radnice. Človek ťažko indoktrinovaný túžbou po moci. Pohráva sa s ľuďmi bez pokory, hoci celú situáciu po nástupe na stoličku primátora mohol na sto percent riešiť inak!!! V prvom rade, ľudsky
A lavida nám odkazuje, že ,cit.“ ... lebo ja sa domnievam, že v prípade zverejneňovania nejakých súkromných mailov pán PB nafukuje tú svoju bublinu,ako to s chuťou robí už nejaký ten rôčik“ potiaľ lavida. Nuž takto lavida, veď asi viete, veď ste medzi mne doručovanými mailami tiež poctený ako prijímateľ. V maile zo dňa ,napr.11.08.2020 je na strane odosielateľ M.Š. a na strane komu boli odoslané počet ľudí (fyzických osôb a právnických osôb ) cca 51 subjektov, teda tí, ktorým boli dvojčatami,dvojčaťom expedované??? O obsahu,škoda vravieť.
Samozrejme,že naviažem na slová napísané o emóciách,však takto o nás asi „bez emócií“!!! píše odosielateľ mailu M.Š.,cit,: „...že práve Mgr. PETER BOŠIAK a ĽUBOMÍR DZURÁK sú, ako sami na tej stránke uvádzajú, VEĽMI DOBRÍ PRIATELIA... ... Oni dvaja sú - takpovediac- "dvorní "pisatelia" NA HRUBO MANIPULOVANÚ WEBOVÚ STRÁNKU www.novaky.com.
A tak tomuto odosielateľovi ,len malá poznámka, myslím, že by sa mal spýtať lavidu ,ako sa manipuluje s jeho statusom , pokiaľ lavida relatívne píše v norme? Ruky z nováckej bubliny, hoci už mohli vedieť ,mali vedieť a vedeli, že ako píšeme, nemali by naše DNA, však svojich spolubčanov, či obyvateľov tohto mestečka, spájať naozaj bezdôvodne s Mafiou(!!!)
Vo svojom konaní pokračovali, a je naozaj úsmevné (samozrejme, hovorím o ich konaní, že je to konanie vyvolávajúce trpký úsmev!!! ) ak nás spájali s kauzou M.Kočnera, porovnávali s jeho opičkami (hoci sme im dostatočne odkazovali a preukázali na základe ich osobne nimi zverejnených dôkazov, že opak je pravdou, ak si sami do svojho rodinného alba ako pamiatka na dovlolenkovú kávu, či pobyt v morských vlnkách vyrobili spoločné foto s údajným mafiánom K.M.,t.č. na úteku.
A tak, ak sú nevzdelaní, mohli by byť aspoň informovaní, že zbytočne ruka z bubliny pripájala vo svojich mailoch k zvýšeniu účinku „ len ich vraj pravdy „vo svojich difamačných statusochv odosielaných mailoch výslovne zamerané voči ich spoluobčanom, obyvateľom tohto mestečka, novinové výstrižky s údajným mafiánom Vadalom pôsobiacom kdesi na Východe Slovenska(t.č. väzobne stíhaný v Taliansku za pašovanie drog) poukazovali , porovnávali s mafiánskymi opičkami.
Napokon vám lavida a spolu s vami aj vašim donorom odporúčam , aby ste začali s poctivými názormi na život v našom meste, aby ste informovali ,avšak s kritickým myslením, nech je už akékoľvek,aby som vám vyhovel,hoci môže byť len jedno ak ma byť krickým myslením a nevytvárali si vlastnú, prípadne paralelnú virtuálnu realitu. Možnože by sme sa mohli viac brániť,čo nevylučujem, že sa nebudeme, ale ako vidíte, prípad “Kočner- Zsuzsová” (sú zatiaľ nevinní!!!) ukazuje, že v právnom štáte mediálna masáž vedená vašim a spôsobom D.Š. M.Š.nebýva zárukou úspechu. Naopak.
Mali by ste vy ľudia z bubliny pochopiť rozdiel medzi dojmom a dôkazom. Mali by ste pochopiť ,že nemáte suplovať policajtov, vyšetrovateľov, prokurátorov, sudcov a najmä difamovať vlastných spoluobčanov. A na záver malá rada. Ak chcete lavida s ľuďmi z bubliny byť hľadačom pravdy ,tak musíte byť jej nositeľom, ale bez príkras, bez teatrálnosti a veľkého gesta. Keďže ste ma menovali vo svojom príspevku č.7368 vo veci spojenej s verejnou ochrankyňou práv ,cit.: „Vtedy ombudsmanka povedala jasne,že ide o porušenie ústavy,ale to veru nevyrušilo z pohody ani pána PB a ani príslušné štátne orgány. Lavida,zase ste sa vyznamenali, ja som nepodával podnet a odpoveď ombudsmanky nebola mne určená.
Lavida, pravdou však je, že som podal na mesto niekoľko žiadostí o poskytnutie informácií, podľa INFOZÁKONA, teda nie zas až tak veľa(okolo 5, lebo M.Š a D.Š. ich stihli v minulom volebnom období okolo 300), jedna je však výnimočná ,pretože primátor mesta Nováky mi na moju žiadosť o kúpe a nakladaní s troma minikamerami (moja žiadosť zo dňa 05.09.2019) neposkytol informáciu v súlade so zákonom a môj podnet riešil prokurátor Okresnej prokuratúry v Prievidzi tak, že na fiktívnu odpoveď primátora podal PROTEST PROKURÁTORA (Upovedomenie OP pre mňa zo dňa20.05.2020) a mne prokurátor v závere odpovede o vybavení môjho podnetu za stranu OP v Prievidzi oznámil, cit.:, že „... Rozhodnutie o proteste prokurátora Vám podľa §24 ods.10 zákona o prokuratúre doručí mesto Nováky. A lavida,čo myslíte??? Stalo sa??? No, nie!!!
Teda lavida , ako píšem primátor je informovaný ale... Nepozná, nerešpektuje zákon,... teda je právne nedovzdelaný. Čo iné si o takomto prístupe myslieť o človeku, ktorý za tri-štyri tisíc riadi naše mesto a žije z našich peňazí? Takže tak lavida. PB

Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
10.09.2020 09:05:14 Vladimír
10.09.2020 10:50:06 Ľubomír
10.09.2020 13:43:04 Milan Oršula
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.