Online 6 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7372 v téme Rôzne / Iné zo dňa 14:18:33 07.09.2020
Ale, ale, Lavida.
Dobrý deň vážení spoluobčania.

Nebol by som rád, aby niekto bral tento príspevok ako moju obhajobu Petra. Tým by som ho možno urazil, lebo on to jednoducho nepotrebuje. Som však rád, že konečne sa do diskusie po dlhšom odmlčaní zapojil aj lavida. Už som si myslel, že sa urazil. Otváral som túto stránku s nádejou, že si tam prečítam jeho príspevok a dlho nič. Už som začínal byť nervózny. Rovnako ako keď mi v mobile nezaznie pieseň od Johna Lennona „ Balada o Johnovi a Yoko“, ktorú mám veľmi rád. Túto pieseň som si dal ako zvonenie od dvojičiek a keď zaznie, hneď viem kto je na druhej strane.
No vrátim sa k lavidovi. Som rád, že sa po čase znovu ozval. Je dobré, ak na tejto stránke sú uverejňované protichodné názory. Veď predsa nemôžeme mať na všetko všetci rovnaký názor. Mne napríklad chýbajú jeho návrhy o propagácii mesta, ktoré práve tu Lavida uverejňoval. Mali však podľa mňa jednu veľkú chybu. Boli pomerne finančne dosť nákladné, teda v dnešnej Korona dobe, asi ťažko realizovateľné. Našťastie je tu jeden občan, ktorý dokáže urobiť propagáciu mesta úplne zadarmo. Aby som však nepísal nič nepodložené, budem citovať z jeho jednej z mnohých SMS.
www.novaky.com je vydieracká a mafianska stránka, tak ju nazývajú mnohí občania SR.
Takže vážení priatelia, pán lavida, takto sa robí propagácia nášho mesta a ešte aj zadarmo. Už si živo predstavujem ako niekde v Stropkove, Námestove, v Štúrove, či v nejakých malých dedinkách ľudia vášnivo debatujú o tom, čo sa to vlastne v Novákoch deje. Určite teda lavida uznáte, že so svojimi návrhmi na propagáciu Novák, nemáte proti tomuto pánovi žiadnu šancu.
No a čo sa týka emócii, to je Ok, veď tie predsa patria k nášmu životu, tak isto ako rozvaha, či zdržanlivosť. Veď tie emócie sú aj na zasadnutí MsZ a to Vám nevadí?. Preboha, veď tu niekomu vadí už aj to, ak niekoho verejne nazveme svojim priateľom.
Úprimne, som rád, že sem píšete, aj keď o tejto stránke nemajú dobrú mienku mnohí občania SR a kto vie, možno aj EÚ. No predovšetkým nováčania nech si slobodne vyberú, kto to myslí s týmto mestom naozaj úprimne a dobre. Uvidíme komu sa viac podarí presvedčiť občanov. To sa však dozvieme pre niektorých až, pre iných už, za štyri roky.

S úctou
Ľubo Dzurák
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
07.09.2020 15:02:10 Pbošiak
07.09.2020 18:32:30 Vladimír
08.09.2020 09:48:50 Milan Oršula
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.