Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7364 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 22:43:17 03.09.2020 Nevhodný príspevok?
Priatelia, človek na stoličke primátora by mal pamätať. „ Život je dobrý učiteľ, keď nepochopíš lekciu, zopakuješ si ju.“ On a ďalší z bubliny, nechcú pochopiť, nechcú pamätať, ktorú im voliči už raz nadelili. A tak lekcie, ktoré nám udeľovali, chcú v nich pokračovať v rôznom prevedení (One man show primátora, účelové vystúpenia v štátnej, či komerčnej televízii, v tlači, hlásia sa, často krát do diskusného fóra na stránkach periodík, no a v neposlednej miere, otravujú verejný priestor elektronicky, mailami ), ktoré už naozaj sú pre ich oponentov nebezpečné, otravné. Venujme málinko priestor mailom od M.Š., ktorými nás otravuje, nebezpečne prenasleduje až stalkuje, už naozaj neúnosné obdobie.
Priatelia, asi každý, ktorí ste niekedy dostali elektronickou poštou nevyžiadaný mail, určite skúmate od koho je, vyhodnocujete dôveryhodnosť autora mailu , obsah mailu a pri pochybnostiach, resp. nekorektnom obsahu mailu, si isto položíte otázku ,aký dôvod viedol autora, aby sa o vás interesoval, najmä ak sa v maile vyjadruje difamačne, píšuc s nepravdivými skutkovými tvrdeniami o osobe, ktorú si vzali na paškál.
Od dvojčiat počúvame rôzne ich výroky a to naozaj už roky, ktoré postupne vo svojej bezočivosti gradujú a hoci ich podobnosť je u obidvoch bratov takmer navlas rovnaká, ľahko pamätateľná, avšak ťažšie rozpoznateľná, pretože je otázne ich autorstvo. To, že autor je niekedy jedno dvojča a rozposieľateľ mailov je druhé dvojča je vec známa. To však dnes nebudeme skúmať,
K výrokom, ku ktorým sa vyjadrujem nesporne patria i výroky, v ktorých dvojčatá už roky unisono verejnosť ubezpečujú, že ich výroky sú „LEGITÍMNE“. Pravdaže, len ,treba pripomenúť, že len na základe ICH PRAVDY !!! Dvojčatá si vynucujú, aby sme reagovali na ne, zverejnili im ich, prípadne vraj zariadili u toho, alebo onoho , aby ich on zverejnil. A tak z mailu M.Š., (zámerne neudávam dátumy, lebo to je furt ako gramafón, dokolečka,dokola), citujem: „ ZMAZÁVAJÚ z uvedenej HRUBO MANIPULOVANEJ stránky VŠETKY MOJE LEGITÍMNE PRÍSPEVKY, V KTORÝCH PRIAMO REAGUJEM NA OHOVÁRANIA A OSOČOVANIA MOJEJ OSOBY, NEMÁM INÚ MOŽNOSŤ PÍSOMNE REAGOVAŤ, AKO FORMOU E-MAILU. Toľko M.Š.
A tento občan pokračuje bohorovne ďalej : „ Ako vidíte, páni, moje e-maily zasielam predovšetkým osobám ... ,potiaľ M.Š. . Dá sa potvrdiť, že áno, ale vždy, ale naozaj vždy ich zasiela mnohým osobám (aby nás difamoval i u ľudí, ktorí vari ani nevedia kde Nováky sú, nieto že by poznali o koho z ľudí, ku ktorým sa M.Š vyjadruje ide),ale zasiela ich aj tým osobám, ktoré s nami a s ním ,alebo so situáciou v Novákoch nemajú nič, ale naozaj nič spoločné, to po prvé, a po druhé, nielen fyzickým osobám, policajtom, vyšetrovateľom policajného zboru SR, redaktorom v médiách, webmasterom periodík, ale i vedúcim zamestnancom periodík, napr. denníku SME, či MY HORNÁ NITRA, ktorí právom a legitímne (!!!) M.Š. pre porušenie Etického kódexu prispievateľa zrušili množstvo, naozaj veľa príspevkov dvojčaťu z dôvodu s difamujúcich a nepravdivých skutkových tvrdení a neoprávnenou kritikou voči mnohým ľuďom, najmä však občanom nášho mesta :):):)
Je naozaj už na zamyslenie sa, ak ich odosiela i štátnym orgánom, a to až do najvyšších, ako sa povie poschodí štátnych úradov, poväčšine bezdôvodne len preto, aby čo najviac osočil, urazil, pokoril, nepravdivými skutkovými tvrdeniami vstúpil do osobnostných práv.
Už dlhšie obdobie difamačne spája naše DNA s mafiou ,porovnáva nás s Kočnerovými opičkami, pripája novinové výstrižky o Vadalovi a jeho činnosti, ktorú tento občan Talianska vykonával kdesi na Východe Slovenska a M.Š. takouto komparáciou uráža celé rodiny a ich príslušníkov žijúcich v tomto meste.
Priatelia, občan M.Š. sa v jeho maile sťažuje na ľudí, ktorých uvádzam s ich zvolením a dôvodí to takto, citujem: NA HRUBO MANIPULOVANEJ webovej stránke www.novaky.com OHOVÁRAJÚ, OSOČUJÚ A UVÁDZAJÚ O MNE NEPRAVDIVÉ INFORMÁCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! A to sú tieto osoby - Pbošiak-Mgr. PETER BOŠIAK, VLADIMÍR DZURÁK (osobne nepoznám tohto človeka), M.O. A R.O !!! Práve Pbošiak-Mgr. PETER BOŠIAK dodnes NAPÍSAL na stránku www.novaky.com VIAC AKO 500 PRÍSPEVKOV, ktoré mal, resp. má uverejnené !!! potiaľ M.Š. Takže toľko k jednému nám doručenému z premnohých mailov .
Kladiem si otázku. No, a čo:):):). Ak nám to Ústava zaručuje ako naše právo, no tak píšeme. Baví nás to. Veľa čítame, rozumieme tomu, o čom píšeme. A M.Š??? Trápi ho ,že ho OHOVÁRAJÚ, OSOČUJÚ A UVÁDZAJÚ O ŇOM NEPRAVDIVÉ INFORMÁCIE !!!!!!!!!! Paradoxne ho netrápi, že jeho tvrdenia sú bez ARGUMENTUM AD REM (k veci), a tak používa k svojim oponentom „argumente ad hominem“ ,čo znamená, že pri takejto argumentácii „ad hominem“ sa obmedzuje na útok na človeka, ktorý zastáva istý názor, namiesto toho, aby ponúkol argumenty dokazujúce, prečo sú oponentove názory mylné,"
A tak sa posuňme ďalej. Ako píšem, nekorektných difamujúcich mailov bolo premnoho. Priatelia, v ďalšom podľa neho „legitímnom“ maili M.Š. uvádza, citujem“ ZMAZÁVAJÚ VŠETKY MOJE LEGITÍMNE PRÍSPEVKY, jedinou mojou možnosťou je ZASIELAŤ VÁM E-MAILY, ABY SOM MOHOL TAK REAGOVAŤ NA KLAMSTVÁ, OHOVÁRANIA A OSOČOVANIA, KTORÉ na uvedenej HRUBO MANIPULOVANEJ STRÁNKE www.novaky.com O MNE UVÁDZAJÚ WEBMASTERI, R.O,. M.O., Pbošiak-Mgr. PETER BOŠIAK, V.R., POSLANEC MsZ B. A., Ľ.DZ. a ďalší.,potiaľ cit.
Priatelia, neviem, či ste postrehli, ale nedá sa nepostrehnúť, že M.Š. k už niekoľkokrát menovaným oponentom, povedzme k mojej osobe pridal slovný výraz i „ĎALŠÍ„ doposiaľ ešte nemenovaných, na ktorých by chcel reagovať. M.Š. sa sám priznáva, že okrem nás, jeho kvázi „stabilných vraj oponentov“, na ktorých sa prisal, ako nemluvňa na matkin prsník, ktorých bezdôvodne difamuje, existujú okrem tých, ktorých v mailoch výslovne menuje i ĎALŠÍ obyvatelia :):):), ktorých zaradil do radov jeho oponentov. Veď to čítate, M.Š. to sám nepochybne s plným vedomím vo svojom „legitímnom“ (???) maile priznáva!!!!! Nedá mi v tejto chvíli nespomenúť výrok Vladimíra“ Kto nehovorí pravdu, musí veľa vysvetľovať. Presne tak.ARGUMENTUM AD REM!!!!!
A tak si položte priatelia otázku, AK I TÍTO „ ĎALŠÍ“ (!!!) ĽUDIA veľmi výrazne, reagujú na nepravdivé skutkové tvrdenia M.Š. (veď to sám priznáva) a sú z jeho strany vystavení neoprávnenej kritike a kade, tade, s úsilím, snahou čo najväčšieho možného zásahu do ich, osobnostných práv , tak ,koľkí sú proti nemu a jeho dvojičke???? Verím, že to obaja vedia.
Priatelia, pochopili ste, už tomu rozumiete? M.Š. sám priznáva, že okrem nás už dvíhajú hlavy aj ĎALŠÍ. Je nás viac a bude nás ešte viac. To mi pripomína bradatý vtip, :):):) Vtip ,ktorý koluje najmä medzi vodičmi. „ Na autostráde, si vodiči vypočuli z rádia k dopravnej situácii na cestách Slovenska apel, aby dali pozor, zvýšili opatrnosť, pretože po diaľnici v protismere D1 sa rúti veľkou rýchlosťou automobil. Vodič nebezpečne sa pohybujúceho automobilu, idúceho po diaľnici v protismere, si po vypočutí výstrahy z rádia popod nos mrmle,“ keby jeden, ale všetci“.
Priatelia, čo k tomu dodať. Samoľúbosť, sebastrednosť, ego, pýcha a narcizmus zo strany niektorých ľudí nepozná hranice. Bez pokory. Je im úplne jedno, že veľa ľudí, občanov, obyvateľov, s ními nesúhlasí, ale „pravdu a legitimitu“(????) ku všetkému si nadeľujú len pre seba :), bez pokory a ospravedlnenia.
Priatelia, ak človek prizná svojim vyhlásením o množstve oponentov ,spoluobčanov , politicky a ľudsky stratených a zanevretých, ako môže viesť mesto a kto by už mal veriť poznatkom o situácii v meste, ak pracuje človek 90km od svojho bydliska,čo predstavuje len na príchode do zamestnania a zo zamestnania domov premárnený čas 2 hodiny. Vari nepotrebuje bezprostredný kontakt, jeden názory voličov, ľudí, druhý občanov . Verím, že nie. Vystačia si sami. Ako v poslednom mi doručenom maile, bez použitia Infozákona. Len tak. Ja na bráchu,brácha na mne. Ja netvrdím, že nežijú v našom meste ľudia, ktorí ma nemajú dôvod zaraďovať medzi svojich obľúbencov. Ale, ja si uvedomujem, že som rovnako ako M.Š. len občan, verím, že mi nemáte za zlé ,ak sa M.Š. nepodriadim, čoby si naivne namýšľal, že je TIEŇOVÝ PRIMÁTOR“ . M.Š. je však nepoučiteľný, hoci je tiež len bežný občan ,naivne si namýšľa, že môže s právami občanov disponovať ako malý Boh. Chcem vás priatelia ubezpečiť, že musí v tejto chvíli na to zabudnúť. Už niet dôvodu na odpúšťanie. A tak vám poviem, že prečo nás difamuje dvojča primátora.Je to veľmi jednoduché, pretože k nemu ako osobe, musíme mať opatrnejší prístup s ohľadom na kritériá opodstatnenosti kritiky, ktorú však primátor podľa judikátov Európskeho súdu musí zniesť vo vyššej miere. V tomto je pes zakopaný.
Tak, ako nás , jedného po druhom menuje ruka z bubliny- dvojča a sám bez rozpakov a pokory k ostatným ľuďom konštatuje, že KU NÁM MOŽNO PRIDAŤ I ĎALŠÍCH , no priatelia, k tomu niet čo dodať. Je to pre neho, jeho hanba. A vôbec sa nedá spochybňovať počet tých ľudí, najmä bagatelizovať množstvo ľudí, teda výrok a „ĎALŠÍ“. Je ich naozaj dosť. Je nás naozaj dosť. ZATIAĽ SA ICH MNOHÍ BOJA. MAJÚ SVOJE S NIMI SKÚSENOSTI. VERTE MI, ŽE NIE DOBRÉ.. Ale prestanú sa báť. To mi verte. Som o tom presvedčený a verím, že o dva roky to spoločnými silami tak, ako to pripomína i Vladimír, dáme . Keď nie my starší, tak určite vy, mladší naši spoluobčania.PB
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
04.09.2020 07:02:07 Vladimír
04.09.2020 09:12:04 Ľubomír
04.09.2020 12:35:50 Milan Oršula
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.