Stránku si prezeráš sám... FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7261 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 09:14:01 04.05.2020
Primátor Šimka zase klame!
Vážení priatelia, predkladám vám dôkaz ďalšieho klamstva primátora z rokovania Mestského zastupiteľstva, v ktorom sa uchyľuje k manipulácii a klamstvu len preto, aby mohol iného obviniť z manipulácie klamstva a dokonca podvodu, teda úmyselne ho poškodiť v očiach širokej verejnosti. V časti rokovania zastupiteľstva, v TV zázname v čase 36:50 , hovorí: „.... hrubá manipulácia, podvody, zo strany Radoslava Oršulu. Voči tomu sa ohradzujem a preukazujem to, čiže preto máte celú zmluvu, (myslí zmluvu na základe ktorej sa inštalovala kamera aj v telocvični Základnej školy a ktorú Šimka podpísal) lebo tento človek neustále manipuluje a klame.....“ Toľko citát z príhovoru primátora. Skutočnosť. Na základe informácie nemenovaného poslanca síce predložil poslancom predmetnú zmluvu ale akosi zabudol priložiť aj prílohy v tejto zmluve uvedené, verejne dostupné a z právneho hľadiska ťažko spochybniteľné. V časť jednej z týchto príloh je popísané aj o kamere v telocvični ZŠ. Tak kto v tomto meste manipuluje, klame a podvádza, nie len nás občanov, ale hlavne poslancov, ktorí sa majú rozhodovať na základe pravdivých informácii a údajov. Tento dôkaz potvrdzuje klamlivý úmysel nášho primátora a nie nášho spoluobčana.
M.O.
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
06.05.2020 14:20:10 AccickVep
06.05.2020 17:16:49 Jana K
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.