Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7256 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 11:25:38 28.04.2020
Dal som si včera tú námahu a snažil sa pozrieť gro mestského zastupiteľstva. Zo strany primátora to vnímam ako čistý TOTALITARIZMUS. Bezbrehé klamanie a manipulovanie. Ten "kakadu" efekt opakovania sa dokola už musí otravovať aj jeho fanúšikov.
Vyjadrujem podporu šiestim poslancom, ktorí tvoria opozíciu súčasnému primátorovi a sú stupídne napádaní, nielen slovne, ale i právne.
Pán primátor neustále hovorí o slušnosti, tak do tej kategórie nespadá náš primátor. Za slušných ľudí považujem dotknutých šiestich poslancov.
Pokiaľ tam vydrží Ing. Dušan Šimka do konca volebného obdobia, v nových voľbách už zvolený nebude. Prajem si, aby nové vedenie mesta malo toľko razantnosti, guráže a zbavilo mesto celej garnitúry, ktorá nám občanom škodí, tým mám na mysli aj zištných poslancov, ktorí primátorovi sekundujú, čušia a vedú análnu politiku.
Ešte na záver, pani Horná sa vyjadrila, že dúfa, že zastupiteľstvo sleduje čo najmenej ľudí, nakoľko ten " Ein kessel buntes" pripomína virálne zastupiteľstvo z Fekišoviec. Včerajšie zastupiteľstvo ho predčilo, a náš pán primátor tú pani starostku tiež. Pochopiteľne, pani Horná, ako pravá ruka Ing.Šimku zmysel Fekišoviec myslela ináč....tak trochu jej to nevyšlo.

Pekný deň nováčania.
Hodnotenie: 2   0

Kladne hodnotil:
28.04.2020 12:14:44 Milan Oršula
06.05.2020 17:20:05 Jana K
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.