Online 2 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7238 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 21:00:55 19.04.2020
Ahojte.

Musím sa aj ja pridať a môj názor zdieľajú aj moji priatelia z môjho okolia. Má toto mesto vlastne primátora? Poslanci sa vzdali odmien, rozdali rúška. Dokonca sa im podarilo získať financie aj od niektorých ďalších ľudí. Občania sa spojili a rozdali už viac ako 2000 rúšok zadarmo. Občania zabezpečili roznos letákov do schránok seniorom s podstatnými informáciami pre seniorov, písaný dostatočne veľkým písmom, čo veľmi ocenili aj moji rodičia. Občania zabezpečili ochranné štíty pre zdravotníkov. Spoločnosť Noving prispela 1000€ na boj proti vírusu. Ale toto mesto mlčí, neodpovedá na žiadne otázky občanov a dokonca ako pozerám, tak ani na tie podpísané. Už sme viac ako mesiac v opatreniach a naše mesto mlčí.

Pán Šimka, nezdá sa vám, že to už preháňate? Schovávate sa? Ak patríte medzi tých nakazených, tak máme tu aj pracovníkov úradu, alebo prednostu, alebo viceprimátorku, kde sú všetci? Na stránke novaky.sk žiadna informácia o opatreniach, žiadne plány, žiadna aktivita, ale len nevhodná informácia „Návrh VZN o ochrannom pásme pohrebísk“. Jedna informácia o zabezpečení rúšok pre občanov nad 60 rokov, za čo patrí veľké ďakujem, ale čo ostatní ľudia? Prečo mesto nezriadilo zbierku na pomoc občanom? Určite by sa našli občania ktorí by pomohli aj finančne. Prečo mesto nedezinfikuje ulice, keď tu máme chemickú rovno pod nosom? Prečo sa nedezinfikujú zastávky? Malá obec ako Bystričany ma rozdané rúška pre každého občana a aj dezinfekciu https://myhornanitra.sme.sk/c/22384779/bystricany-kupili-pre-svojich-obyvatelov-1800-litrov-dezinfekcie.html A čo robí náš primátor? Rieši len svoje osobné spory a podáva trestné oznámenia? Haloooooooooo, pán Šimka, zobudíme sa.

Neviem či niekto situáciu vníma inak ako ja, ale pochybujem.

Prajem pekný záver víkendu a prajem veľa zdravia. Asi si musíme pomôcť sami.

Janka.
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.