Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7193 v téme Primátor / Poslanci zo dňa 21:14:51 23.03.2020
Dobrý večer,
priatelia , ak nastali pre nás, mnohých občanov, žijúcich v našom mestečku, naozaj pohnuté časy v dôsledku veľmi rýchlo sa šíriacej pandémie korona vírusu, resp. COVID-u 19, je pre mňa osobne po mnohých rokoch negatívnej, mnohokrát frustrujúcej atmosféry v občianskom spolunažívaní, vzťahoch a vzájomnej občianskej animozity neskutočne milé poznanie, ktoré si dovoľujem Vám predostrieť.
Totižto ide o to, že na Facebooku beží stránka, ktorá vznikla najmä z podnetu našich žien ,ich aktivity, teda z podnetu ápolitickej občianskej iniciatívy „ Pomáhajme si v Novákoch „. Spôsob ich činnosti a najmä predmet ich činnosti v tejto vážnej dobe je veľmi empatický k súčasným k občanom a potrebám občanov mesta Nováky.
Naše spoluobčianky si predsavzali a aj začali v dôsledku veľmi rýchlo sa šíriacej pandémie korona vírusu, resp. COVID-u 19 takú činnosť, v ktorej sa zamerali na zabezpečovanie materiálu na prípravu a šitie rúšok, ktoré po ich vyhotovení rozdávajú dôchodcom , distribujú zamestnancom pracujúcim v organizáciách poskytujúcich služby obyvateľstvu a napokon i tomu, kto doposiaľ si ich nedokázal zaobstarať a požiada si o rúška. Ja osobne oceňujem túto racionálnu a v súčasnosti zmysluplnú činnosť týchto dám a skláňam poklonu. Viac sa dočítate na Facebooku. PB
Hodnotenie: 3   0

Kladne hodnotil:
24.03.2020 12:41:46 Rado Oršula
24.03.2020 16:31:26 Ľubomír
26.03.2020 08:32:26 Dezider
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
NOVÉ! 28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.