Online 5 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7156 v téme Politika zo dňa 10:46:36 13.02.2020
Práve som si prečítal v Sme-čku článok o lietadle,ktoré havarovalo pred časom na bratislavskom letisku a ktoré vraj majú postupne rozobrať a zlikvidovať.Tak si myslím,že takú mašinu len tak zlikvidovať a nevyužiť jej potenciál by bola chyba a plytvanie .Rozmýšľam o tom,keby sa tak našiel u nás nejaký podnikavý človek,čo by to lietadlo naložil,previezol do Novák a nainštaloval ho niekde na vhodnom mieste,trebárs hore na Lelovských vŕškoch na mieste s výhľadom na mesto,alebo na Jazere a urobil z neho reštiku,alebo niečo iné,čo by prilákalo turistov.To by bol zrejme dobrý podnikateľský zámer.Ono to lietadlo už len samotné by lákalo.Určite by to prilákalo aj tých turistov,ktorí sú ochotní zacvakať 8€ za výhliadku nad Bojnicami.Na každej pohľadnici z Novák by to lietadlo bolo na prvom mieste a na akúsi zhnitú kúriu by nikto ani nepomyslel.A možno aj nejakí svetoví režižéri/chyba v pravopise zámerná/by tu natočili nejaké scény do tých svojich akčákov,alebo romanťákov.Napokon aj Las vegas začínalo ako diera v púšti a aha ho,keď sa chce,tak ide všetko.A rozmýšľať a snívať sa dá aj ďalej.Taká vyradená zaoceánska loď zakotvená na Jazere ,to by bol riadny „gól“.Myslím turisticky svetovo zaujímavý gól.No neviem ,neviem.Nájsť v tejto „slovenskej dedine,“vizionársko-realisticky mysliaceho človeka podobného Baťovi,Jobsovi,Murgašovi,Štefánikovi,Edisonovi,Teslovi,Kopernikovi a im podobných,ktorí sa museli vo svojej dobe boriť s konzervativizmom v myslení väčšiny,hmm ,ťažká to dilema! To,na čo je ale dôležité nezabudnúť,že sú tu Bojnice so zámkom,ktorý priťahuje pozornosť turistov z celého sveta a cez naše mesto len tranzitujú.Keby sme im ponúkli takéto svetové atrakcie,tak by na nejakú kúriu ani nekukli,akože na ňu ani nekukajú.Kukali by na ňu a to som si stopro istý,keby sme ju pozlátili,ale to by asi stálo viac,ako tie vyššie spomínané „ľapotiny“
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.