Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7156 v téme Politika zo dňa 10:46:36 13.02.2020 Nevhodný príspevok?
Práve som si prečítal v Sme-čku článok o lietadle,ktoré havarovalo pred časom na bratislavskom letisku a ktoré vraj majú postupne rozobrať a zlikvidovať.Tak si myslím,že takú mašinu len tak zlikvidovať a nevyužiť jej potenciál by bola chyba a plytvanie .Rozmýšľam o tom,keby sa tak našiel u nás nejaký podnikavý človek,čo by to lietadlo naložil,previezol do Novák a nainštaloval ho niekde na vhodnom mieste,trebárs hore na Lelovských vŕškoch na mieste s výhľadom na mesto,alebo na Jazere a urobil z neho reštiku,alebo niečo iné,čo by prilákalo turistov.To by bol zrejme dobrý podnikateľský zámer.Ono to lietadlo už len samotné by lákalo.Určite by to prilákalo aj tých turistov,ktorí sú ochotní zacvakať 8€ za výhliadku nad Bojnicami.Na každej pohľadnici z Novák by to lietadlo bolo na prvom mieste a na akúsi zhnitú kúriu by nikto ani nepomyslel.A možno aj nejakí svetoví režižéri/chyba v pravopise zámerná/by tu natočili nejaké scény do tých svojich akčákov,alebo romanťákov.Napokon aj Las vegas začínalo ako diera v púšti a aha ho,keď sa chce,tak ide všetko.A rozmýšľať a snívať sa dá aj ďalej.Taká vyradená zaoceánska loď zakotvená na Jazere ,to by bol riadny „gól“.Myslím turisticky svetovo zaujímavý gól.No neviem ,neviem.Nájsť v tejto „slovenskej dedine,“vizionársko-realisticky mysliaceho človeka podobného Baťovi,Jobsovi,Murgašovi,Štefánikovi,Edisonovi,Teslovi,Kopernikovi a im podobných,ktorí sa museli vo svojej dobe boriť s konzervativizmom v myslení väčšiny,hmm ,ťažká to dilema! To,na čo je ale dôležité nezabudnúť,že sú tu Bojnice so zámkom,ktorý priťahuje pozornosť turistov z celého sveta a cez naše mesto len tranzitujú.Keby sme im ponúkli takéto svetové atrakcie,tak by na nejakú kúriu ani nekukli,akože na ňu ani nekukajú.Kukali by na ňu a to som si stopro istý,keby sme ju pozlátili,ale to by asi stálo viac,ako tie vyššie spomínané „ľapotiny“
Hodnotenie: 0   0


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Farebné noty pre deti - vhodné pod stromček.
Jednou vetou povedané: 8 nôt má 8 farieb, ktorými sú zapísané známe piesne. Notová osnova má 5 čiar a na jej začiatku je husľový alebo basový kľúč. Ak chceme zahrať pieseň podľa nôt, potrebujeme na to hudobné vzdelanie. Každá nota má svoju dĺžku (iný tvar) a výšku (iné umiestnenie na notovej osnove).
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Prievidza peniaze na novoročný ohňostroj pošle do Prešova
Vedenie okresného mesta chce finančne pomôcť ľuďom postihnutým nedávnym výbuchom v bytovke na východe Slovenska. Pridať sa plánujú aj Nováky.
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Slovenské mestá rušia silvestrovské ohňostroje. Peniaze chcú radšej venovať Prešovčanom
Prešovu pomáha celé Slovensko, ako sa len dá. Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš rušia ohňostroj a peniaze radšej venujú metropole Šariša.
zobraziť podrobnosti »
12.12.2019
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.