Online 7 ľudí. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7152 v téme Politika zo dňa 10:28:20 11.02.2020
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7151 od AccickVep uverejnený dňa 10.02.2020 o 16:18:46.
To Accickvep.O zákaze informovať na tejto stránke pre prednostu neviem nič,takže no comment. Len tak na okraj mi to nepripadá ako pravdepodobné,lebo v prípade ,že by prednosta informoval anonymne,tak s tým Šimka nič neurobí a tiež o anonymných informáciách viem svoje.Ale pochopiteľne ak je to s tým zákazom pravda,tak to normálne nie je.Pravda je ale aj to,že bez dôkazu sa pohybujeme len v ríši dohadov!
Či sa na tejto stránke niekedy objaví aj Ing.D.Šimka sa tiež rád nechám prekvapiť,ale po tom všetkom,čo sa v minulosti dialo,myslím tým celú tú antišimkovskú kampaň či už na tejto stránke,alebo šírenie tlačovín, alebo tú kauzu s vydieraním a následne súdom stanovená povinnosť verejne sa ospravedlniť tejto stránke za údajné krivé obvinenie,tak som v tomto skôr skeptický.Takisto som skeptický aj v tom,že by Šimka reflektoval na tých pár virtuálnych hlasov na tejto stránke volajúcich po jeho odstúpení.(To asi Pbošiak skôr pohne nebom a Zemou:))
Čo sa pani Hornej týka,to si zle vysvetľuješ,že ja ju už pchám na miesto Šimku.Ja som len TEORETICKY uvažoval v intenciách tvojej požiadavky na odstúpenie Šimku,lebo ak by Šimka teraz odstúpil,tak podľa zákona nastupuje namiesto neho Horná.Pokiaľ by to odmietla,tak potom čo? Nové voľby a kto za primátora?Je nám tu treba také experimenty?Podľa toho,čo píšeš o Danišovi,tak by si ho asi volil znovu.Nič proti tomu.Tvoj občiansky názor má takú istú legitimitu,ako aj názory ostatných občanov.Len či by mal Daniš ešte záujem zopakovať si to „dobrodružstvo“ je otázne,lebo však statočne odoláva Šimkovým pokusom,na zasadania nechodí,k ničomu sa verejne nevyjadruje,skrátka vyzerá to tak,že už rezignoval.
No a ten zbytok tvojeho príspevku? Nehnevaj sa kamoš,ale už je po voľbách a takto sa argumentuje pred nimi.S riešením tvojho /nie môjho/problému-požiadavky na odstúpenie Šimku z dôvodu kauza kamera,to podľa mňa nemá nič spoločné.
Asi by si sa fakticky mohol zamyslieť,či by nebolo správnejšie využiť na presadzovanie svojho legitímneho občianskeho názoru tie možnosti,ktoré ti k tomu účelu môžu poslúžiť omnoho efektívnejšie.Mám na mysli verejné vystúpenie na zasadnutí MsZ.Poťažne predostri svoju požiadavku na odstúpenie svojmu poslancovi s tým,že ho zaviažeš verejne ju predniesť.Síce sa ukazuje podľa toho,čo čítam vo volebných programoch strán uchádzajúcich sa o hlasy voličov v blízkych parlamentných voľbách,že si uvedomujú stále väčšiu dôležitosť diskusií na internetových fórach a ich vplyv a dopad na presadzovanie sa rôznych názorových prúdov a nálad v spoločnosti,ale v prípade tejto stránky momentálne uvažovať o nejakých veľkých revolučných náladách v nováckej občianskej verejnosti sa myslím hovoriť nedá.Hoci ja byť na mieste Šimku,tak by som rozhodne príspevky občanov na tejto stránke čítal a nebral na ľahkú váhu.A možno ak čítal aj on volebné programy jednotlivých subjektov kandidujúcich v parlamentných voľbách,prehodnotí svoj postoj na možnosť vyjadrovať sa ku dianiu v meste na tejto stránke. Ja by som rozhodne nebol proti a to sa pochopiteľne týka aj poslancov MsZ.
Hodnotenie: 0   2

Kladne hodnotil:
Záporne hodnotil:
11.02.2020 15:58:31 Pbošiak
12.02.2020 06:00:25 MilanO

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7154] 12.02.2020 12:19:34 od Pbošiak otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.