Online 2 ľudia. FullHouse Slavio Slovenská VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
Zdá sa Vám nasledujúci príspevok nevhodný pre návštevníka tejto stránky?
Prosím prihláste sa a napíšte dôvod prečo si myslíte, že tento príspevok je nevhodný. Prihlásenie je nutné z toho dôvodu, aby sme Vám mohli zaslať odpoveď na vaše hlásenie. Ďakujeme za pochopenie.
príspevok číslo 7150 v téme Politika zo dňa 16:09:44 10.02.2020
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7149 od lavida uverejnený dňa 10.02.2020 o 09:17:52.
Cenzúra? Áno cenzúra, ale zo strany primátora, ktorý zakázal prednostovi Martinovi odpovedať na otázky, ktoré tu boli uverejnené. Takže áno, máš pravdu, tá cenzúra v Novákoch je, ale zo strany Ing. Dušana Šimku. Povedz, je normálne aby niekto zakázal niekomu odpovedať občanom na otázky? Nie, nie je to normálne.

Tak ak teda nie si ty hovorca a neexistuje cenzúra, tak sa pýtam Ing. Dušana Šimku, ako je to s tou kamerou, ktorú tam on objednal a poosočoval občanov a povyhrážal sa trestnými oznámeniami. Ako občan žiadam primátora aby sa tu vyjadril písomne. Vopred ďakujem.

A áno podporujem ťa v tvojej „kampani“ za demokratizáciu pomerov a teda žiadam teraz primátora, aby sa tu, písomne vyjadril. A uvidíme, či sa teda vyjadrí, a či mu bude niečo zmazané. Necháme sa Lavida prekvapiť, či mi odpovie.

Tvrdíš, že „je ešte „v hre“ viceprimátorka pani D.Horná.M“, myslíš, tú čo dotiahla KCMN aj s majetkom mesta, ktoré tam mesto previedlo za korunu do likvidácie? To akože naozaj? Lavida, čím viac píšeš tým ma utvrdzuješ, že si buď riadne mimo, alebo že ťa niekto riadne klame v tom čo považuješ za dôkazy. Myslíš, že občania tohto mesta zabúdajú? Horná? Neskutočne sa smejem. Tej teraz ide len o to, aby sa všetka kultúra konala len v Prievidzi, kde je riaditeľkou DK.

Mám ďalšiu otázku na pána Ing. Dušana primátora Šimku, koľko príjmov bolo zo vstupného na ples a koľko boli výdavky na ples? Vieme že Vondráčkova za menej ako 6000€ vystúpenie neponúka. A vieme aj koľko bolo vstupné. Ale radšej si počkajme na „fakty“ od primátora. Vopred ďakujem.

Lavida ako vravíš „Teda nemyslíš,že by bolo z každého ohľadu správnejšie adresovať svoju požiadavku aby sa primátor vyjadroval na tejto stránke priamo jemu a nie mne?“ máš pravdu, adresujem ju primátorovi a teda čakám na odpoveď. Aby sme vyvrátil jeho konanie ako cenzuruje informácie tým, že zakázal prednostovi odpovedať občanom na otázky.

Čo sa týka Daniša, vidím na https://www.danieldanis.sk/volebny-program/ že počas 4-ročného obdobia preinvestovalo mesto 3,9 milióna eur (aby aj Dušan Šimka pochopil, tak je to 117,49 milióna Slovenských korún) a z toho 2,4 milióna eur (aby aj Dušan Šimka pochopil, tak je to 72,3 milióna Slovenských korún) získal Daniš z externých zdrojov. Ja sa pýtam Dušana Šimku primátora mesta, koľko získal z externých zdrojov v roku 2019 a koľko preinvestoval? Vyrovná sa Danišovi, keďže Šimka má 24 ročné skúsenosti na poste primátora? Lavida, čísla nepustia, uvidíme teda obaja čo nám Dušan odpovie.

Po Šimkovi nám tu vždy ostali len schátrané budovy (Kino, MDK, Kúria, ...). Po Danišovi ostalo aspoň niečo opravené zrekonštruované, veď si prečítaj na jeho stránke. Toľko moje skromné krátke hodnotenie.

Podľa môjho názoru (osobného) Dušan neodpíše, lebo nechce, alebo možno aj nevie, alebo je zbabelec.
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
10.02.2020 18:13:26 Dezider
Záporne hodnotil:


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
Farebné noty pre deti - vhodné pod stromček.
Jednou vetou povedané: 8 nôt má 8 farieb, ktorými sú zapísané známe piesne. Notová osnova má 5 čiar a na jej začiatku je husľový alebo basový kľúč. Ak chceme zahrať pieseň podľa nôt, potrebujeme na to hudobné vzdelanie. Každá nota má svoju dĺžku (iný tvar) a výšku (iné umiestnenie na notovej osnove).
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Prievidza peniaze na novoročný ohňostroj pošle do Prešova
Vedenie okresného mesta chce finančne pomôcť ľuďom postihnutým nedávnym výbuchom v bytovke na východe Slovenska. Pridať sa plánujú aj Nováky.
zobraziť podrobnosti »
13.12.2019
Slovenské mestá rušia silvestrovské ohňostroje. Peniaze chcú radšej venovať Prešovčanom
Prešovu pomáha celé Slovensko, ako sa len dá. Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš rušia ohňostroj a peniaze radšej venujú metropole Šariša.
zobraziť podrobnosti »
12.12.2019
Bojnice majú novú atrakciu. Návštevníkov odvezie turistický vláčik
Turistický vláčik odvezie ľudí na dvoch trasách.
zobraziť podrobnosti »
09.05.2019
Nebezpečné znečistenie. Bývalý zamestnanec odhalil nekalé praktiky
NOVÁKY / Rybári už niekoľko rokov upozorňujú na znečistenú vodu v rieke Nitra. Tá je najmä v úseku pod Novákmi plná chemických látok. Do redakcie TV JOJ sa ozval bývalý hasič, ktorý pracoval v tamojšej chemičke. Informoval o tom, ako tam zneškodňovali ortuť.
zobraziť podrobnosti »
20.03.2019
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.