Online 3 ľudia. FullHouse Slavio VEPOS Novaky.sk RNDr. Daniel Daniš
číslo príspevku:
Diskusné fórum
nie je nič lepšie ako si všetko povedať
príspevok číslo 7150 v téme Politika zo dňa 16:09:44 10.02.2020 Nevhodný príspevok?
Tento príspevok bol napísaný ako reakcia na príspevok číslo 7149 od lavida uverejnený dňa 10.02.2020 o 09:17:52.
Cenzúra? Áno cenzúra, ale zo strany primátora, ktorý zakázal prednostovi Martinovi odpovedať na otázky, ktoré tu boli uverejnené. Takže áno, máš pravdu, tá cenzúra v Novákoch je, ale zo strany Ing. Dušana Šimku. Povedz, je normálne aby niekto zakázal niekomu odpovedať občanom na otázky? Nie, nie je to normálne.

Tak ak teda nie si ty hovorca a neexistuje cenzúra, tak sa pýtam Ing. Dušana Šimku, ako je to s tou kamerou, ktorú tam on objednal a poosočoval občanov a povyhrážal sa trestnými oznámeniami. Ako občan žiadam primátora aby sa tu vyjadril písomne. Vopred ďakujem.

A áno podporujem ťa v tvojej „kampani“ za demokratizáciu pomerov a teda žiadam teraz primátora, aby sa tu, písomne vyjadril. A uvidíme, či sa teda vyjadrí, a či mu bude niečo zmazané. Necháme sa Lavida prekvapiť, či mi odpovie.

Tvrdíš, že „je ešte „v hre“ viceprimátorka pani D.Horná.M“, myslíš, tú čo dotiahla KCMN aj s majetkom mesta, ktoré tam mesto previedlo za korunu do likvidácie? To akože naozaj? Lavida, čím viac píšeš tým ma utvrdzuješ, že si buď riadne mimo, alebo že ťa niekto riadne klame v tom čo považuješ za dôkazy. Myslíš, že občania tohto mesta zabúdajú? Horná? Neskutočne sa smejem. Tej teraz ide len o to, aby sa všetka kultúra konala len v Prievidzi, kde je riaditeľkou DK.

Mám ďalšiu otázku na pána Ing. Dušana primátora Šimku, koľko príjmov bolo zo vstupného na ples a koľko boli výdavky na ples? Vieme že Vondráčkova za menej ako 6000€ vystúpenie neponúka. A vieme aj koľko bolo vstupné. Ale radšej si počkajme na „fakty“ od primátora. Vopred ďakujem.

Lavida ako vravíš „Teda nemyslíš,že by bolo z každého ohľadu správnejšie adresovať svoju požiadavku aby sa primátor vyjadroval na tejto stránke priamo jemu a nie mne?“ máš pravdu, adresujem ju primátorovi a teda čakám na odpoveď. Aby sme vyvrátil jeho konanie ako cenzuruje informácie tým, že zakázal prednostovi odpovedať občanom na otázky.

Čo sa týka Daniša, vidím na https://www.danieldanis.sk/volebny-program/ že počas 4-ročného obdobia preinvestovalo mesto 3,9 milióna eur (aby aj Dušan Šimka pochopil, tak je to 117,49 milióna Slovenských korún) a z toho 2,4 milióna eur (aby aj Dušan Šimka pochopil, tak je to 72,3 milióna Slovenských korún) získal Daniš z externých zdrojov. Ja sa pýtam Dušana Šimku primátora mesta, koľko získal z externých zdrojov v roku 2019 a koľko preinvestoval? Vyrovná sa Danišovi, keďže Šimka má 24 ročné skúsenosti na poste primátora? Lavida, čísla nepustia, uvidíme teda obaja čo nám Dušan odpovie.

Po Šimkovi nám tu vždy ostali len schátrané budovy (Kino, MDK, Kúria, ...). Po Danišovi ostalo aspoň niečo opravené zrekonštruované, veď si prečítaj na jeho stránke. Toľko moje skromné krátke hodnotenie.

Podľa môjho názoru (osobného) Dušan neodpíše, lebo nechce, alebo možno aj nevie, alebo je zbabelec.
Hodnotenie: 1   0

Kladne hodnotil:
10.02.2020 18:13:26 Dezider
Záporne hodnotil:

K tomuto príspevku boli napísané ďalšie reakcie:
[7176] 21.03.2020 13:56:06 od AccickVep otvor reakciu...


Napíšte reakciu na tento príspevok.<<< zoznam tém
<<< späť na najnovšie príspevky

Meno:
Heslo:
V Prievidzi spustili prvý automat na rúška
Okrem rúšok automat ponúka dezinfekčný gél či sladkosti. Dobrovoľníci budú rúška priebežne dopĺňať.
zobraziť podrobnosti »
31.03.2020
AKTUÁLNE: Dobrovoľní hasiči začali v Partizánskom s dezinfekciou verejných priestorov!
V týchto dňoch majú dobrovoľní hasiči z Partizánskeho plné ruky práce. Okrem toho, že pomáhajú seniorom s nákupmi, v spolupráci s mestom sa v pondelok 30. marca pustili do ďalšej aktivity. Boj proti koronavírusu zobrali doslova od podlahy – čistením verejných priestranstiev.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Usmernenie k nakladaniu s odpadmi: Kam vyhadzovať rúška a respirátory?
V zmysle stanoviska ÚVZ SR sa použité ochranné prostriedky, ktoré vznikajú občanom v domácnosti alebo zamestnancom v bežných prevádzkach – rúška, respirátory, rukavice, vreckovky likvidujú ako bežný odpad. Špeciálny postup sa tu teda neuplatňuje. Tento odpad sa ukladá len do zmesového odpadu.
zobraziť podrobnosti »
30.03.2020
Nových pracovníkov chce prievidzská radnica zamestnať v rámci spoločného projektu s mestami Handlová a Bojnice.
Cieľom tohto projektu je posilnenie koordinačných a implementačných kapacít v týchto troch mestách. Hlavným partnerom je mesto Prievidza, ďalšími dvoma partnermi sú mestá Bojnice a Handlová. Výška finančného príspevku, ktorý budeme žiadať, bude pravdepodobne až 500.000 eur
zobraziť podrobnosti »
28.03.2020
Web pre rodičov: ucimenadialku.sk
V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie koronavírusu. Cieľom webovej stránky je pomôcť pedagogickým a odborným zamestnancom, manažmentu a zriaďovateľom škôl, ale i žiakom, študentom a rodičom zorientovať sa v množstve informácií, odporúčaní a usmernení, ako aj pomôcť všetkým aktérom počas prerušenia vyučovania či prezenčnej výučby nachádzať riešenia vzniknutej situácie.
zobraziť podrobnosti »
25.03.2020
   Majiteľom domény Novaky.COM a administrátorom stránky je webmaster@novaky.com - občan mesta, ako každý iný.
Administrátor stránky nezodpovedá za obsah príspevkov! Kódex prispievateľa. Zásady ochrany osobných údajov.